• Široký výběr telefonů Apple za krásné ceny. Dodací lhůta je sice delší, ale upozornili na to, takže jsem s tím počítal. Za ty ceny jsem si klidně počkal :-)
    • Dost lidí píše, že nezvedají telefony nebo nekomunikují. Nemůžu nikomu vyčítat, když okamžitě nezvedne telefon a rozhodně nepoběžím o tom okamžitě napsat záporné hodnocení. Já jsem se sice dovolal na podruhé, ale komunikace vždy proběhla naprosto perfektně. Měl jsem na telefonu závadu a reklamaci ihned vyřešili k mé naprosté spokojenosti. Opravený telefon mi dokonce zaslali v sobotu přesto, že je dopravné vyšlo více.

Rozhodně doporučuji.

• vše

Nevěřte lhářům.

• Ceny, rychlost dodání, komunikace

Nakoupil jsem zde poprvé, v jejich akci kdy garantují dodání telefonu do 7 dnů. Vše proběhlo v pořádku, telefon jsem obdržel po 4 dnech, komunikace naprosto v pohodě, telefon v novém stavu, dárek ve formě selfi tyčky. Spokojenost

• zlodeji, podvodnici, obchod si pise recenze sam

Je tady to, co se podtvrdilo, jedná se o překupníci!! Kladné recenze si píše obchod sám viz výše, kde heureka jasně smazala recenzi z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem. Co si teď Olimport vymyslí? Podá an mě trestné oznámení? :DD :)

• Ceny telefonů
    • Záruční podmínky jako u nových přístrojů
    • Vstřícnost a ochota personálu
    • Dodací termín 45 dnů

Bez přihlédnutí k opravdu delším dodacím lhůtám, lze obchod doporučit. Na telefon jsem nespěchal, přii objednávce jsem s výše uvedeným počítal, z tohoto důvodu nepovažuji v mém případě za nedostatek, nicménĕ chápu frustraci některých recenzentů zde. Komunikace vždy vedena telefonicky, v tomto případě nelze cokoli vytknout, ochotné a vstřícné jednaní byla samozřejmost. Informace o termínu dodání byly sice ne vždy přesné, nicméně telefon dorazil v avizovaných až 60 pracovních dnech, proto tuto skutečnost akceptuji. Rozhodující kritérium pro můj nákup zde byla cena, nicméně v takovém případě je nutno akceptovat podmínky prodejce (dodací termín, zálohová platba). Michálek

• Záruka
    • Dodání

Až na dodání (48 dnů) v pohodě

• Když jsem se konečně dovolala při čekání na telefon,ochota řešit danou situaci
    • Doba dodání
    • zvuk fotoaparátu
    • uvolněná baterie
    • neoriginální příslušenství
    • nefunkčnost
    • nereagování na e-maily, 24h.feedback neplatí

dne 25.1. jsem si zakoupila Iphone 5S dne 27.1. byly na účet olimport připsány peníze, telefon mi dorazil 24.3. Při telefonické komunikace se mi pán snažil vyjít vstříc a byla mi dokonce nabídnuta kompenzace za dlouhé čekání, čehož si cením. Když už mi telefon dorazil byla jsem nadšená, telefon vypadá jako nový. Bohužel sem zjistila, že i při tichém režimu nejde vypnout zvuk fotoaparátu, dále jsem se dotazovala, zda je normální,že mi v telefonu něco chrastí a klepe se v něm baterie. Psala jsem tedy email dne 30.3. bylo mi odpovězeno dne 1.4. ,že zvuk závěrky fotoaparátu nelze deaktivovat z důvodu původu telefonu - jedná se o japonskou specifikaci. Na toto by dle mého názoru aspoň mohli upozornit. K baterii mi bylo sděleno "Uvolněná baterie - způsobuje chvění při potřesu telefonu a je nutné ji upevnit. Za tuto závadu se Vám omlouváme, nicméně dochází k ní v případě nárazu telefonu o pevnou překážku a následnému uvolnění baterie - ve Vašem případě zřejmě způsobenou vinou dopravce při doručování balíku. Tato závada nebrání užívání přístroje, nicméně je třeba ji vyřešit. Z tohoto důvodu si Vám dovolujeme navrhnout následující řešení - v místě Vašeho bydliště Vám dohodneme opravu u místního servisního střediska tak, aby jste nemusela telefon odesílat na naši adresu - veškeré náklady na opravu Vám budou uhrazeny převodem na Váš bankovní účet. O adrese opravce Vás budeme informovat. Dovolujeme si Vás požádat o sdělení, zda s uvedeným postupem souhlasíte." S uvedeným postupem jsem tedy souhlasila a ještě tentýž den jsem odpovídala, ať mi sdělí adresu, kam s telefonem tedy zajít. Bohužel jsem se do dnešního dne nedočkala odpovědi. Dne 12.4. jsem je prosila o odpověď. Následně jsem urugovala znova 18.4. Bohužel dnes ráno jsem zjistila, že mi nejspíše přestalo fungovat nabíjení telefonu, už dříve po připojení nabíječky mi to hlásilo "neoriginální příslušenství, je možné, že USB nebude správně fungovat" telefon se mi úplně vybil a nereaguje. Nabíječka je stále připojená avšak reakce žádná a telefon nejde zapnout. Opravdu jsem z toho všeho čekání už znechucená a velmi mi to mrzí, takže místo toho abych z telefonu měla radost, mám z toho akorát nervy. Opravdu bych byla nejraději, kdyby mi byly vráceny peníze a nemusela už nic dále řešit. Bohužel jak píši výše na email nikdo nereaguje, tudíž to musím řešit takto.

Reakce obchodu Olimport

Dobrý den paní Havlíková, na základě výše uvedeného jsme Vám zaslali email s instrukcemi o dalším postupu vyřízení Vaší reklamace. Vaše reklamace bude vyřízena naší společností v zákonné lhůtě 30 dnů. Olimport.cz

• nízké ceny
    • termíny dodání
    • absence komunikace
    • vadný telefon

Zásadní problém je v nekomunikaci. Na e-maily odpovídají za velmi dlouhou dobu, pokud vůbec. Nedodržují jakékoliv termíny, byť jde o termín, který si oni sami stanovili. Objednávka, reklamace, dodání informací. Vše s obrovským zpožděním. Při reklamaci vůbec nedodrželi jakékoliv zákonné termíny a až po mé několikeré urgenci mi zase s velkým zpožděním sdělili informace. Telefon byl odeslán na reklamaci před více než dvěma měsíci a nemám ani informaci, kdy mi dodají přislíbený nový kus. Toto opravdu není proklientský přístup.
    Bohužel nemůžu jinak, než tento obchod NEdoporučit.

Reakce obchodu Olimport

Dobrý den, v případě, že Vaše reklamace nebyla vyřízena v zákonné lhůtě 30 dnů, máte dle zákona nárok na navrácení zaplacené kupní ceny. V takovém případě nám zašlete na kontaktní e.mail [email protected] aktuální číslo bankovního spojení a písemné odstoupení od realizované kupní smlouvy. Děkujeme Olimport.cz

• Ceny
    • Záruka
    • Dodací termín

Dodací lhůty dlouhé

• cena telefonu
    • absolutne nezvladnuta komunikacia

Dobry den,

Ospravedlnujem sa vopred za absenciu diakritiky, recenziu pisem zo zahranicia.

Moja objednavka telefonu iPhone 5S bola po platbe prijata dna 16.2.2016.

Ked som sa chcela mailom informovat o stave objednavky po tom, co som trosku spanikarila pri pohlade na recenzie obchodu a aj vzhladom k tomu, ze som si pravdupovediac vopred poriadne neprestudovala obchodne podmienky (co je v plnom rozsahu mojou chybou) mi bolo na mail odpovedane az po takmer mesiaci.

Od prijatia objednavky dnesnym dnom ubehlo 45 pracovnych dni a este stale nebola ani odoslana, s tym, ze o predlzeni dodacej lehoty som pisomne informovana nebola (o povinnosti pisomneho informovania klienta o predlzeni lehoty nad 25 pracovnych dni sa pise v obchodnych podmienkach, na ktore sa dodavatel vehementne odvolava).

Na pisomnu komunikaciu odoslanu pred tyzdnom mi Olimport neodpoveda, telefony nikto nedviha.

Pri vsetkej ucte ku vasim sluzbam vas v buducnosti uz asi nevyuzijem kvoli absolutne nezvladnutej komunikacii a kompletnej ignoracii konceptu ''customer appreciation - nas zakaznik, nas pan''. Pravdupovediac aj trochu ocakavam, ze aj napriek vecnosti a objektivnemu stylu pisania tejto recenzie bez emocii budem obchodom atakovana neprijemnym sposobom tak, ako nespokojni klienti v predoslych recenziach, co ma sokovalo a co mi v 21. storoci pride uplne absurdne.

Rozumiem, ze pri telefonoch repasovanych v USA moze dojst ku sklzu a ze dodavatel bohuzial nema lehoty pod kontrolou, ale v tom pripade by som ocakavala primeranu komunikaciu s klientom z vlastnej iniciativy, tak ako je to uvedene v obchodnych podmienkach.

Prajem pekny zvysok pracovneho tyzdna a verim, ze moja objednavka bude vybavena coskoro.

• Ceny zboží
    • Komunikace a ochota
    • Dlouhé dodací lhůty ve srovnání s ostatními

Nákup proběhl v pořádku, až na skutečnost, že jsem na telefon čekal 42 pracovních dnů. Na dnešní poměry je to rarita, proto jsem se podíl po tom, kde je zakopaný pes. Bylo mi vysvětleno, že telefony se připravují, rozumějte "repasují" pro klienty na míru skutečně až po jejich úhradě klientem. Důvod je údajně ten, že v takovém případě je repasovaný telefon "čerstvý", to znamená, že neleží někde připraven k prodeji 2 roky na skladě. To lze pochopit. Pozitivum je v tom, že z tohoto důvodu nabízejí telefony za skutečně extrémní nízké ceny. Ne každému však dodací lhůty mohou vyhovovat. Proto si pečlivě uvažte, zda je toto pro Vás schůdná varianta, v opačném případě objednejte u konkurence.

• ceny
    • komunikace
    • zaruky

Já jsem spokojen, objednal jsem a dodali to co měli, sice za 36 dnů, ale v pohodě. Žádný podvod a podobně, jen si musíte přečíst obchodní podmínky magoři... :D

• Zakoupil jsem od uvedené společnosti pardon oprava zaplatil jsem na účet teto společnosti Iphone dne 25.2.2016 s termínem dodání zboží do 25 pracovních dnů. Zboží v daném termínu nebylo doručeno a po komunikaci se společností jsem nabyl přesvědčení, že jsem byl podveden. Vše jsem předal advokátní kanceláři k vyřešení a s péodnětem oznámením na ČOI.

POZOR !!!!!! Buďte obezřetní !!!!!!

Reakce obchodu Olimport

Žádáme Vás o sdělení čísla Vaší objednávky a celého Vašeho jména na kontaktní email [email protected].
    Dodací lhůty - viz aktuální OBCHODNÍ PODMÍNKY! Olimport.cz

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• super cena, super přístup
    • asi nic

Blbečkové, co píšou záporné kritiky zřejmě jen celý den sedí u PC a čekají. Přál bych všem, aby si podobnou obchodní činnost vyzkoušeli!!! Já jsem od OLIMPORTu kupoval 2. Apple Iphone a po druhé jsem maximálně spokojen! U prvního byla reklamace na baterii a oprava proběhla do druhého dne, nyní je telefon bez problému. Že se občas nestihne dodat v termínu je běžná záležitost určitě nejen u f.OLIMPORT! Za mě prostě super a až bude někdo z mého okolí shánět nový mobil nebo cokoliv, co tato firma nabízí, DOPORUČÍM! Jo, a tuhle recenzi si nepíše nikdo z firmi OLIMPORT,ale opakovaně spokojený zákazník!!!! Pokud by si někdo myslel opak, klidně mě kontaktujte!!!!
    Ještě jednou děkuji!

• Nízké ceny.
    • Nereagující na email a telefon.
    • Zatím žádná komunikace, jenom přišel automat v podobě emailu.

Nemusím vystupovat jako anonym ale i bez tak bez odpovědi.
    Proč jsem dal dvě hvězdičky?No to je jednoduché.
    Včera jsem psal že ruším objednávku tak dnes čekám a stále marně na odpověď.Tak jsem vzal do ruky telefon a volal a zase nic.Do konce druhé číslo je nedostupné!
    Mrzí mě že to musím psát na heurece aby jsi to všichni přečetly.
    Jaký mají přístup k novým zákazníkům.Proto žádám rychlou reakci obchodu a sjednat okamžitou nápravu prosím.Jedná se o Objednávku č. 11600427.

Reakce obchodu Olimport

Vážený pane, četl jste informaci v sekci Kontakty o dnešní nedostupnosti tel. čísel? Nečetl. I přes to se Vám za nedostupnost tel. čísel omlouváme. Váš požadavek zpracujeme v nejkratším možném termínu. Děkujeme. Olimport.cz