• rychlost objednavky

spokojenost ve vsech smerech

akorát do ruky
    velmi hladká žehlící plocha
    napařování

Kupovaný produkt jsem si vybral na základě mylné informace na e-shopu, nicméně po zjištění, že produkt nesplňuje mé požadavky a po jeho vrácení, mi byly peníze vráceny obratem.

• rychlé dodání, dobrá komunikace

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Objednávka byla bleskově vyřízena a zboží doručeno.
    • Mrzelo mě že krabice se zbožím měla pomačkané a rohy, byla docela dost v rozích pomačkaná.

• Jednoduché a rychlé

• Vždy spokojený

• vše v pořádku, akce ceny bez DPH

• Nic mne nenapadá, jenom jsem vyzvedávat objednaný sekáček.
    • Daleko od zastávky MHD č. 3 a 6

Jsem zklamán tím, že v přiložených pokynech se uvádí, že nejde použít k sekání ledu a zmraženého masa. I když na web. stránkách bylo výslovně uvedeno, že sekat led lze. Je to kvůli malému výkonu motoru (400W) nebo že by se otupilo ostří nožů? Nebylo by možné sekat aspoň menší množství?

Rychle,Dobre,preskouseno.Naprostá spokojenost s nákupem.

• Objednala a zaplatila jsem online zboží, které bylo skladem na vybrané prodejně a bylo připraveno k vyzvednutí až za 4 dny

• Dostupnost prodejny
    • Vyškolení petsonal

O žádné nevim

In

Obchod v Bruntále doporučuji...

Vzhledem k tomu že mám i chytrý telefon, tak nebudu hodnotit co který telefon umí. Rád jezdím na kole a velikost i váha je podstatný rozdíl. S telefonem jsem nadmíru spokojen i dizain je pěkný, cena je přijatelná a výdrž baterie rovněž dostatečná. Obsluha je nenáročná a doporučuji všem starším ročníkům. Za mně 1 s hvěždičkou.

• dobre

• Nemusela jsem udělat ani krok z domu, perfektní reklama, bezvadné zboží za přijatelnou cenu.