• 27.2. Stále čerpadlo nedorazilo. Zaplaceno předem.

• Komunikace s odchodem
    • Termín dodani
  • peníze převzali, ale zboží bude do 14ti dnů.
    Nemohu hodnotit a je trochu drzost, ptát se
    na spokojenost s obchodem. Stále však
    čekám v naději na splnění zaplacené dodávky.
    Děkuji předem, Balcar

Zboží nedošlo v uvedený termýn. Prodejce nekomunikoval.

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý den, jednalo se o dlouhodobě nedostupné čerpadlo RUCHE1, které doposud není skladem. Zákazník byl informován emailem 11.7.2023 a 10.8.2023 byla objednávka stornována na žádost zákazníka.

• Dodali jiné zboží než nabízeli

• zboží nefunguje správně
    • dodané příslušenství není kompatibilní

Obchod na mě dělal dobrý dojem, ale doručenému čerpadlu nefunguje autostop, dodána redukce na hadice má krátký závit, takže k ničemu. Zboží musím reklamovat. Čekal bych, že podobný shop svoje výrobky prověřuje, ani náhodou, další přeprodávači…

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý den, na vaši reklamaci jsme ihned zareagovali a čerpadlo jsme si stáhli přes našeho dopravce. Bohužel přišlo značně poškozené z důvodu nezabalení čerpadla do původní krabice (čerpadlo bylo jen zabaleno v igelitu). Přesto jsme vám nefakturovali žádný storno poplatek za poškození čerpadla a v plné výši jsme vám vrátili částku, kterou jste za čerpadlo zaplatil. Z našeho pohledu jsme vám vyšli plně vstříc a samozřejmě se někdy stane, že i nové čerpadlo nemusí fungovat správně. Od toho je tady náš eshop, abychom tyto situace vyřešili ke spokojenosti zákazníka.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Zboží mělo být dostupné do 3 dnů, realita byla do 4 týdnů.

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý den, omlouváme se za delší dodací termín, ale standardně se u těchto větších oběhových čerpadel dodací termín pohybuje kolem 5 dnů. Bohužel ale došlo začátkem roku k výpadku ve výrobě po vánočních prázdninách a nezbývalo než na toto čerpadlo počkat až se vyrobí. Jiná náhrada nebyla k dispozici. nyní jsou již dodávky plně obnoveny v relativně krátkém čase do 1 týdne. S pozdravem obchodcerpadel.cz

• píšou že zboží je sladem ,pak vám zavolají že zboží dodají za týden

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

čerpadlo Vám bylo dodáno v uvedeném termínu, jak bylo dohudnuto.
    S pozdravem Vavřínová

• Nepravdivé údaje o termínu dodání

Zboží nemají skladem a po termínu dodání až po urgenci sdělují, že zboží jim asi teprve příjde.

• objednáno 18.7. a dodáno 25.7.
    • dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

omlouváme se za delší dod. lhůtu způsobenou zpožděním dodávky přepravcem. Nicméně doufáme, že vám bude produkt dlouho soužit. Hezký den. R. Chytil

Obsolutne nulova komunikace, na jedinem tel. cisle nikdo neodpovida. Nedoporucuji

• klamání zákazníka

S obchodem jsem zklamaný. Nakoupil jsem přes Heureka košík. Výslovně se tam psalo „balení 50 m“ a v objednávce bylo uvedeno „1 kus“. Až druhý den mi volali, že jsem si prý objednal 1 metr. Nikde se ale nepsalo, že se prodává na metry. Domníval jsem se, že se jedná o nějakou výprodejovou akci a proto je cena tak nízká. Teď jsem nákup znovu zkusil a pořád se tam píše 50 metrů a jeden kus a nikde nic o prodeji na metry. Způsob, jakým je produkt inzerován, je klamání zákazníka.

• nevím
    • Zboží mi dorazilo až po 14 dnech a přitom bylo na stránkách skladem. Pět dní po objednání mi bylo sděleno, že dorazí za dva dny. Hrůza....

Neprofesionální jednání ze zákazníkem - každý říká něco jiného.

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý den, omlouváme se, ale zboží ,k teré jste měl objednané nám sice papírově dorazilo, ale fyzicky se jednalo o jiný typ. Museli jsme zboží znovu objednat a jelikož je to zahraniční dodavatel, tak termín dodání se protáhl na 10 dní. pevně věříme, že se to již příště nebude opoakovat. Hezký den. R. Chytil

• delší doba zpracování objednávky při platbě převodem
    • lákají na dárek k objednávce, který se zbožím nedorazil

• Na webu byla dostupnost, okamžitý odběr v prodejně,ale na dotaz po 5 dnech,jsem se dozvěděl," že čekali na kamion"

Neaktuální stav skladu.... čekal jsem dlouho na dodání

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

bohužel došlo ke zpoždění dodávky ze zahraničí cca 5 dnů, takže se tímto omlouváme. Nyní by jste již měl mít zásilku u vás a doufáme, že vše funguje jak má. Hezký den.

na www uvádí že mají věci skaldem , ovšem realita je jiná

• Objednání a platba v pohodě.
    • Žádná reakce obchodu od potvrzení platby a objednávky.Po 3 dnech jsem se telefonicky dotazoval na stav objednávky.Mají toho strašně moc,ale následně další den objednávka odeslána a v Pá.doručena.Takže 5 dní od objednání.

Konkurence sice je ale,tento shop to měl vše skladem a byl nejlevnější.

• Čerpadlo mi přišlo rozbalené, doufám že bude funkční

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý večer, z našeho obchodu odešlo zboží řádně zabalené a chráněné proti otřesům. Pokud vám přišla rozbalená krabice s čerpadlem, měl jste sepsat s dopravcem zápis o reklamaci zásilky.S pozdravem R: Chytil

Nákup zboží předpokládá, že zboží nejen objednám a zaplatím, ale také že jej obdržím. Zboží je prezentováno jako "na skladě - již zítra u vás" , dnes, po osmi dnech se pořád nic neděje.

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý den, omlouváme se, ale ruční pumpa byla momentálně vyprodaná. Dnes již je připravena k vyzvednutí dopravcem a v pondělí 2.5.2022 vám ji dopravce doručí. S pozdravem obchodcerpadel.cz

• zboží nedorazilo, ale pochvalu chtějí
    • zboží nedorazilo, ale pochvalu chtějí

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý den, omlouváme se, ale dnes již zboží odchází a bude u vás v pondělí 2.5.2022. S pozdravem obchodcerpadel.cz