• Po objednání mi zaslali email, že bude doručeno do týdne. Když jsem se po týdnu dotazoval obchod přestal komunikovat - Bohužel jsem platil předem:-((

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

omlouváme se, ale zahraniční dodavatel nám čerpadlo PR50 slíbil dodat do týdne, ale bohužel se tak nestalo a v současné době je nedostupné až do poloviny července 2020. Bohužel jsme na váš dotaz zapomněli odpovědět. Pokud budete chtít objednávku stornovat a vrátit peníze, kontaktujte nás. S pozdravem R. Chytil

Nejhorší zkušenost s eshopem, co pamatuji. Objednané zboží s dodací lhůtou 5 dní nedorazilo ani osmý den, přičemž v té době již bylo na skladě. Na písemný dotaz se místo event. omluvy, ale hlavně potvrzení termínu dodávky, telefonicky ozve žena s moravským přízvukem, že "zboží odesílají a přijde zítra, max. pozítří". Eshop stále inzeruje zboží jako dostupné skladem, ale ani 14. den po objednání není doručeno. 14 ztracených dní, nedokončená stavba, otevřené staveniště. Objednávku ruším a místo překupníka nakoupím rovnou u výrobce.

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý den, velice se omlouváme, ale došlo k výpadku ve výrobě u českého výrobce, který surovinu z které se výrobek vyrábí dováží ze zahraničí a bohužel vlivem nedávné mezinárodní situace, neměl z čeho vyrábět. Nícméně dnes zboží dorazilo a telefonicky jsme se s vámi dohodli na okamžitém odeslání. Nyní je již zboží skladem s dostupností do 2 dnů. Ještě jednou se omlouváme za dlouho dodací lhůtu. S pozdravem R. Chytil

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• neúplná dodávka
    • termín dodání - 30 dní u zboží skladem
    • špatná komunikace

Zboží jsem si objednal 14.4.2020, po 3 týdnech zboží není na skladě,chápu že se může stát že není skladem ale 3 týdny je moc.

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý večer, omlouváme se, ale jednalo se o zboží od zahraničního dodavatele a v tomto nelehkém období nám nedokázal zboží dodat v obvyklé lhůtě cca 1 týdne. Situace se již pomalu stabilizuje.

• Dlouhá doba doručení

Dnes je to 14 den od objedaní a stále nemám objednaný produkt.

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý večer, omlouváme se, ale jednalo se o zboží od zahraničního dodavatele a v tomto nelehkém období nám nedokázal zboží dodat v obvyklé lhůtě cca 1 týdne. Nyní je již tlak. nádoba skladem a doufám, že již k vám dorazila.

• Velmi dlouha doba zpracovani objednavky
    • Expedice neprobehla ani po potvrzeni mailovou komunikaci

U veskereho zbozi bylo uvedeno skladem a e-shop neuvadel informace o prodlouzeni doby zpracovani objednavek.
    Kdo vi jestli by zbozi vubec dorazilo pokud bych se co tyden nedotazoval na stav objednavky.

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý den, mrzí nás, že doba doručení objednaného zboží přesáhla naší obvyklou dobu dodání, která je u zboží skaldem do 3-4 dnů. Bohužel v těchto týdnech došlo k rapidnímu zvýšení objednáveka tím pádem i balíků z několika desítek denně na stovky denně. I když se snažíme balit i o víkendech a mimo prac. dobu, tak se může stát, že dodací termín přesáhne 7 dní. Co se týká zpracování objednávky, tak ta byla do 2 dnů, ale náš systém bohužel neposílá automatické zprávy o fakturaci a přípravě na balení. NAvíc nevidíte ve vašem profilu zda objednávka je již zpracována. Posíláme až avíza s číslem balíku po předání dopravci. Snažíme se situaci zlepšit navýšením brigádníků na zabalení zboží a věříme, že se situace zlepší a termín dodání se zkrátí na původní úroveň. Hezký den.

Nabízejí zboží, které není d dispozici.

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý den, bohužel se stalo, že produkt byl doproadán a dovozce do ČR nebyl v této situaci schopen produkt zajistit. Zákazníkovi byla nabídnuta náhrada. Omlouváme se za tuto komplikaci a snad se to již příště nebude opakovat. Hezký den.

Obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý den, nevím zda máte na mysli emailovou nebo telefonickou komunikaci. Snažíme se odpovídat na každý emailový dotaz a to i včetně telefonických dotazů. Je možné, že jsme mohli některý ze stovky dotazů přehlédnout, ale určitě to není záměr. Pracujeme na plné obrátky a v těchto týdnech obzvláště. Rapidní navýšení objednávek a dotazů se snažíme postupně vyřizovat. Omlouváme se pokud to ve vašem případě tak nebylo. Hezký den.

Po zaplacení ticho

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý den, mrzí nás, že doba doručení objednaného zboží přesáhla naší obvyklou dobu dodání, která je u zboží skaldem do 3-4 dnů. Bohužel v těchto týdnech došlo k rapidnímu zvýšení objednávek a tím pádem i balíků z několika desítek denně na stovky denně. I když se snažíme balit i o víkendech a mimo prac. dobu, tak se může stát, že dodací termín přesáhne 7 dní. Co se týká zpracování objednávky, tak ta byla do 2 dnů, ale náš systém bohužel neposílá automatické zprávy o fakturaci a přípravě na balení. Platby bankovním převodem nebo online PayU zpracováváme každý den a jakmile je zboží uhrazeno předáváme na zabalení.To bohužel nevidíte ve vašem profilu zda objednávka je již zpracována. Posíláme až avíza s číslem balíku po předání dopravci. Snažíme se situaci zlepšit navýšením brigádníků na zabalení zboží a věříme, že se situace zlepší a termín dodání se zkrátí na původní úroveň. Hezký den.

• Přišla pouze část objednávky.
    • Po informování firmy,že část zásilky nedorazila nebyla učiněna žádná odpověd´ani náprava.

Nespolehlivost.

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý den, mrzí nás, že došlo k tomuto nedorozumění. Je pravda, že jsme k čerpadlu nepřibalili 2ks tef. pásky a 2 ks kul. ventilů. Nicméně vaše upozornění jste odeslal na automat z kterého vám přišlo potvrzení objednávky a tím pádem se nedoručil na náš komunikační email. Dnes jsme se s vámi telefonicky spojili a vše napravili. Nedoručené položky dnes odešly přepravní službou. Omlouváme se vzniklé potíže.

Hezký den. Obchodcerpadel.cz

• Koupil jsem si již několik čerpadel v tomto obchodě. Návody jsou na druhé straně "vzhůru nohama". To mi přijde jako ignorantství. Jinak čerpadla i jejich dodávka byly OK.

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý den, jednalo se o čerpadlo Venezia a po vašem upozornění jsme zkontrolovali návody k tomuto čerpadlu a opravdu došlo při tisku u několika stran, že se vytiskly vzhůru nohama. Omlouváme se a pro příště již budou návody v pořádku.

• výměna
    • Objednal jsem si tlakovou nadrž. Nadrž dorazila balik byl nepoškozeny ale nadrž je samej dolik.Tudiž usuzuji že byla tak zabalena prodejcem.

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý den, nádoba od nás odešla nepoškozená v bezvadném stavu. Pokud při rozbalení byla nádoba poškozená, zašlete nám fortografie a domluvíme se na způsobu vyřízení. Hezky den.

Nabizi neco co nemaji

Od prodávajícího žádná odezva, po mé tel. dotazu již není skladem, čekají na dodávku.

• Objednal jsem 19.4. čerpadlo....a doposud se mi nikdo neozval

I kdyz na webu bylo uvedeno, ze zbozi je skladem, nebylo a cekalo se na dodani od jejich dodavatele. Zpozdeni radove tyden, ja jsem potreboval resit havarijni stav u COV, takze hodne velka neprijemnost.

Reakce obchodu Obchod Čerpadel

Dobrý den, objednávka byla přijata v pátek 1.3.2019 těsně před zavírací dobou 16.30 hod. Zpracovaná byla v pondělí 4.3.2019 a po zjištění, že čerpadlo není skladem bylo hned objednáno a zaskladněno ve čtvrtek 7.3.2019 v odpoledních hodinách. Bohužel se už ten den nepodařilo zboží zaslat. Odesláno bylo následující den 8.3.2019 a zákazník převzal zásilku 11.3.2019. Za tuto delší dodací lhůtu se omlouváme a jako omluvu nabízíme slevu 5% při dalším nákupu v našem eshopu.
    Hezký den.

• Dodací doba týden od objednání a to bylo dle e-shopu na skladě.

Nabízené zboží není skladem.

• dlouhá čekací doba , neurčení termínu