• Zboží přišlo špinavé a pomačkané

• Zadne vyhod nejsou!Jsem maximalne nespokojena!!

Nakupte pokud chcete aby vam prislo obleceni spinave,flekate a pouzitelne tak akorát do popelnice!!!

Objednala jsem si velikost karnevaloveho kostýmu c92,v obchodě měli ještě jeden vel c.86,dorazil mi samozřejmě ten menší,paní cely den nebrala telefon,reagovala pouze na mail,s vysvětlením,ze je na dovolené a ze stejně jsou oba kostýmy úplně stejne.Tak to bych si ten dětský malý kostým přece neobjednala vůbec,protože uz u vel.92 jsem se rozhodovala zda ho vůbec objednat...

Reakce obchodu Syndysek.cz

Dobrý den. Byly jarní prázdniny a já byla s dětma mimo. Velikosti jsou u nás jako u všeho jen orientační, každý výrobce má jinak a u kostýmků je to opravdu velmi rozdílné. U kostýmku byly uvedené reálné míry, paní před nákupem mohla vznést dotaz na velikost zda odpovídá, nebo si poměřit sama doma. Kostýmek tohoto druhu je univarzální pro malé i větší děti, ale je třeba raději poměřit. Určitě jsem reagovala aspoň po mejlíčku a paní nechtěla ani zboží vrátit, tak předpokládám, že to tak hrozné nebylo, ale šlo jen o to uvedné čísílko v inzerci, to je jen přiřazení.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• pří objednání je poštovné 0, ale následně příjde email, kde je doúčtováno

Reakce obchodu Syndysek.cz

Chtěla bych podotknout, že paní objednávala zboží v době, kdy nabízela Heuréka akci, že při objednávce nad 300Kč je poštovné zdarma. Náš obchod do této akce nebyl zařazen. Paní to nedokázala pochopit!

• Širokou škálu kostýmů.
    • Kostým byl značne rozparan, bylo uvedeno běžné poškození při noseni, což neodpovídalo a zapáchaly.

Rychlost odeslání.

• Nic mě nenapadá
    • Žádná komunikace, potvrzení ani doručení objednávky.

Obchod neproběhl. Zboží jsem objednala a tím vše skončilo. Ze strany e-shopu jsem se nedočkala žádné reakce. Nerozumím tomu.

Reakce obchodu Syndysek.cz

Dobrý den. Je mě to velice líto, ale dne 11.12.2014 byl někdy od 14hod výpadek systému seznam a Vaše objednávka mě nebyla doručena. Moc se omlouvám, ale chyba nebyla na mé straně. Pokud se u nás ukáže objednávka, tak se reaguje ihned a druhý den se hned balíček odesílá. Řešilo se to až večer a vše se ani nedalo dohledat. Nebýt tohoto komentáře, tak ani nevím, že nějaká objednávka byla.

• Chybně nastavené stránky, kde nefunguje správně export objednávky do emailu zadavatele a tím zákazníkovi poskytuje chybné informace. Nasledně požadují další peníze.

Prijde vám potvrzená objednávka, kde je napsáno, že poštovné je 0,- Kč a když chcete platit převodem z účtu, paní majitelka vám napíše, že poštovné je 50,- Kč, což není správně. Prý to nejde změnit, byla jsem opravdu překvapena.

Reakce obchodu Syndysek.cz

Nechceme paušalizovat poštovné, protože máme rozmanité zboží. E shop je generován automaticky - kopíruje se z jiných stránek - z mimibazaru, zadat tam tedy konkrétně ani nejde a poštovné se automaticky nekopíruje jako jiné zboží. Na poštovné upozorňujeme zvlášť u každé objednávky, aby s tím zákazník souhlasil a vysvětluje se proč to takto je. Paní si i přesto zboží odebrala a byla spokojená. Moc tomuto komentáři nerozumím a mrzí mě. Pokud dáme poštovné třeba zdarma, tak se promítne v ceně zboží a zase ho bude platit i zákazník při osobním odběru a to nechceme.

• nedodává zboží

vyhněte se mu obloukem

Reakce obchodu Syndysek.cz

Pán si objednal osobní převzetí, proto se zboží neposílalo.

• Nepodává přesné informace o celkové ceně. Neudává totiž přímo v součtu, cena dopravy.
    • Dále prodávající neudává, zda objednáváte zboží nové, či použité.

Nepřehledný