• Zboží přišlo špinavé a pomačkané

• Rychlý obchod jsem spokojena všem doporučuji a dekuji S.

Spokojenost

• přesně to co sháním
    • zatím žádné

• rychlost,výběr

obchod je super

Jsem spokojená,komunikace výborná ,dodání zboží bleskové...mohu všem doporučit..

• Zadne vyhod nejsou!Jsem maximalne nespokojena!!

Nakupte pokud chcete aby vam prislo obleceni spinave,flekate a pouzitelne tak akorát do popelnice!!!

Objednala jsem si velikost karnevaloveho kostýmu c92,v obchodě měli ještě jeden vel c.86,dorazil mi samozřejmě ten menší,paní cely den nebrala telefon,reagovala pouze na mail,s vysvětlením,ze je na dovolené a ze stejně jsou oba kostýmy úplně stejne.Tak to bych si ten dětský malý kostým přece neobjednala vůbec,protože uz u vel.92 jsem se rozhodovala zda ho vůbec objednat...

Reakce obchodu Syndysek.cz

Dobrý den. Byly jarní prázdniny a já byla s dětma mimo. Velikosti jsou u nás jako u všeho jen orientační, každý výrobce má jinak a u kostýmků je to opravdu velmi rozdílné. U kostýmku byly uvedené reálné míry, paní před nákupem mohla vznést dotaz na velikost zda odpovídá, nebo si poměřit sama doma. Kostýmek tohoto druhu je univarzální pro malé i větší děti, ale je třeba raději poměřit. Určitě jsem reagovala aspoň po mejlíčku a paní nechtěla ani zboží vrátit, tak předpokládám, že to tak hrozné nebylo, ale šlo jen o to uvedné čísílko v inzerci, to je jen přiřazení.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• velký výběr maškarních kostýmů. srovnané přehledně dle velikosti dítěte
    • nenašla jsem

velký výběr maškarních kostýmů pro děti. určitě si každý něco vybere.

• pří objednání je poštovné 0, ale následně příjde email, kde je doúčtováno

Reakce obchodu Syndysek.cz

Chtěla bych podotknout, že paní objednávala zboží v době, kdy nabízela Heuréka akci, že při objednávce nad 300Kč je poštovné zdarma. Náš obchod do této akce nebyl zařazen. Paní to nedokázala pochopit!

• dost daleko pro osobní vyzvednutí

rychlé a spolehlivé

Reakce obchodu Syndysek.cz

Nevím co je pro Vás daleko ? Jsme na Praze 4 Chodov, spojení metrem, autobusem. Myslím, že báječná dostupnost. Jinak parkování autem vždy přímo u domu.

• Super cena, příjemné jednání :)
    • Žádné

Super cena, příjemné jednání :)

Hledala jsem tylovou sukni a jediná, která byla pro mne cenově přijatelná a opravdu krásná, byla zde v obchodě Syndysek.cz
    Objednávka naprosto přehledná a odpověď na ni okamžitá.
    Ano doporučuji tento obchod, protože to bylo příjemné nakupování a paní byla moc milá a ochotná.

• že mají velký výběr ,ale ještě by mohl mít větší
    • nemají legíny k určitým kostýmum a rukavičky například včela

je super

• Velmi rychlé jednání.

Rychlé vstřícné jednání. Příznivé ceny

• velmi dobrá, rychlá komunikace
    • maximální vstřícnost, ochota
    • možnost vyzkoušet si zboží před vyzvednutím
    • kvalitní zboží za dobrou cenu

Sehnala jsem krásné chlapecké sako za dobrou cenu. Na dotaz, zda je možné vyzkoušet, jsem dostala okamžitě kladnou odpověď. Komunikace celkově byla velmi příjemná. Jsem naprosto spokojená, doporučuji!

• Dobrá komunikace,naprosta spokojenost
    • Zaujalo me zbozi

Doporučuji tento obchod, a vše s tim spojené-všem.Velka snaha a ceneni si zakaznika.dekuji

• Pohodlný nákup
    • Nevím o nich

• Širokou škálu kostýmů.
    • Kostým byl značne rozparan, bylo uvedeno běžné poškození při noseni, což neodpovídalo a zapáchaly.

Rychlost odeslání.

• cena je uváděna bez poštovného!

+hezký sortiment nabízeného zboží
    + velmi dobrá komunikace s obchodem
    + rychlé dodání zboží