• Rychlé jednání i dodání
    • zatím nevím oničem

Paní je velice ochotná,to myslím vystihuje vše.

• Hodně levné zboží - takový "stánkový" prodej po internetu
    • Celkový vzhled stránek a technické věci - např. v objednávce není uvedena cena za dopravu. Obchod ji ihned, či na dotaz sdělí, ale není to úplně v pořádku.

Pro nenáročné.

• Rychlost, perfektna komunikacia a ustretovost, fajn vyber :)

Uplne doporucujem.

• Nic mě nenapadá
    • Žádná komunikace, potvrzení ani doručení objednávky.

Obchod neproběhl. Zboží jsem objednala a tím vše skončilo. Ze strany e-shopu jsem se nedočkala žádné reakce. Nerozumím tomu.

Reakce obchodu Syndysek.cz

Dobrý den. Je mě to velice líto, ale dne 11.12.2014 byl někdy od 14hod výpadek systému seznam a Vaše objednávka mě nebyla doručena. Moc se omlouvám, ale chyba nebyla na mé straně. Pokud se u nás ukáže objednávka, tak se reaguje ihned a druhý den se hned balíček odesílá. Řešilo se to až večer a vše se ani nedalo dohledat. Nebýt tohoto komentáře, tak ani nevím, že nějaká objednávka byla.

• osobní a flexibilní přístup, zajímavé zboží

• Žádné

Super obchudek. Rychle dodani a skvela komunikace.

• Chybně nastavené stránky, kde nefunguje správně export objednávky do emailu zadavatele a tím zákazníkovi poskytuje chybné informace. Nasledně požadují další peníze.

Prijde vám potvrzená objednávka, kde je napsáno, že poštovné je 0,- Kč a když chcete platit převodem z účtu, paní majitelka vám napíše, že poštovné je 50,- Kč, což není správně. Prý to nejde změnit, byla jsem opravdu překvapena.

Reakce obchodu Syndysek.cz

Nechceme paušalizovat poštovné, protože máme rozmanité zboží. E shop je generován automaticky - kopíruje se z jiných stránek - z mimibazaru, zadat tam tedy konkrétně ani nejde a poštovné se automaticky nekopíruje jako jiné zboží. Na poštovné upozorňujeme zvlášť u každé objednávky, aby s tím zákazník souhlasil a vysvětluje se proč to takto je. Paní si i přesto zboží odebrala a byla spokojená. Moc tomuto komentáři nerozumím a mrzí mě. Pokud dáme poštovné třeba zdarma, tak se promítne v ceně zboží a zase ho bude platit i zákazník při osobním odběru a to nechceme.

• nedodává zboží

vyhněte se mu obloukem

Reakce obchodu Syndysek.cz

Pán si objednal osobní převzetí, proto se zboží neposílalo.

Skvela komunikace,rychle dodani. Doporucuji vsem

• Vse je prehledne.prijemna komunikace.
    • Nema

Vsem doporucuji.zbozi bylo v perfektnim stavu,prijemne jednani.

• výborná komunikace se zákazníky a velká ochota. :)
    • žádné, jen pošta balíčky zdržuje, ale to je teď před vánoci nejspíš normální.

Spolehlivý, vstřícný....

• Přátelský přístup

• výdej Praha
    • nemá

PERFEKTNÍ - super rychlá komunikace, objednávka vyřízena hned druhý den. Vše bez problémů - vřele doporučuji ;))

• Nepodává přesné informace o celkové ceně. Neudává totiž přímo v součtu, cena dopravy.
    • Dále prodávající neudává, zda objednáváte zboží nové, či použité.

Nepřehledný