obchod je přehledně uspořádaný, nákup na něm je bezproblémový

• Obchod nefunguje jak má, například nejde jednoduše dokoupit ani najít prodloužená záruka.
    • Online chat nefunguje, protože na mobilu Samsung není vidět poslední odpověď protistrany.
    • V eShopu je několik online chatů, ale ne každý umí odpovědět na všechno, takže si člověka s dotazem přeposílájí.
    • Z košíku není možné kliknout zpět do vybraného výrobku.
    • Sekce TV začíná reklamou "Získejte dopravu zdarma", ale zato možnost v košíku není.
    • Nakonec mne po 2 dnech trápení telefonická podpora Samsung poslala do úplně jiného než svého eShopu, kde už nákup proběhl naprosto standardně ☹.

Hrůza, nechápu jak může Samsung vypustit si světa nefunkční eShop, a posílat si do něj přes push zprávy své zákazníky ☹.

• poštovné zdarma
    • u zboží na eshopu mají špatné obrázky a to úplně jiného zboží než v reálu nabízejí,pokud si ho člověk objedná , pošlou mu tím pádem samozřejmě úplně něco jiného,naprostý amaterismus ,něco takového bych v eshopu firmy jako je Samsung rozhodně nečekal !!

doporučuju všem před objednáním zboží na tomto shopu zkontrolovat podle typového čísla jestli se opravdu jedná o zboží které nabízejí na obrázcích

• Objednané zboží nedorazilo obchod napsal do 4 prac.dnů. ns telefoní lince paní sdělila at počítám klidně i 3 měsíce......

Příjemné jednání bohužel šílené dodací doby

• Vše v pořádku a rychle dorazilo a hlavně originál je originál...
    • Nevim

• výběr
    • profesionalita
    • ochotný personál

• Spokojenost se službou.

• ochota

• Cena, zboží skladem, podpůrné akce

• Originální příslušenství samsung

• Spolehlivost, rychlost.

• Rychlost, dobrá komunikace

• Upozornili mě, že zboží je skladem. Tak jsem ho u nich objednal. Druhý den mě zase upozornili, že zboží není skladem. Nechápu. L....

Divné skladové informace. U zboží, které oznámili jako naskladněné mi ho ano po 14 dnech nedoručili.

• Výborná komunikace
    • Ochota
    • Spolehlivost
    • Profesionalita

• kvalita
    • poštovné zdarma

Prostě top pro Samsung

• Originální zboží za nejlepší cenu, co jsem našel.
    • Platby kartou on-line
    • Po nezdařené karetní transakci nelze zaplatit znova, ale musí se vytvořit celá objednávka znova. Musel jsem takhle kvůli problému s mojí kartou udělat objednávky 3
    • Delší dodací lhůta. Objednáno v pondělí večer, ale Česká pošta si balík převzala k doručení až v pátek. Čekal bych úterý, maximálně středu

Pokud na zboží nespěcháte, skvělý obchod

• Pěkný výběr, rychlé jednání a odeslání. Zatím jsem naprosto spokojená, výrobek splnil účel nad očekávání.

Doporučuji. Spolehlivý obchod, přijatelné ceny a dobrý výběr. Servis na profesionální úrovni.

Vše na jedničku

• Doprava zdarma
    • Originální výrobky

Rychlé dodání, dobrá cena, doprava zdarma.

VŠE OK