rychlost

RYCHLOST VÝBORNĚ ZABALENO

• rychlé doručení
    • nízká cena
    • kvalitní a unikátní produkty

Rychlé vyřízení objednávky

• Perfektní komunikace.
    • Blesková dodávka zboží.
    • Velmi lidová cena.
    • Jedním slovem, super.

Dobrý den, paní Aleno,

děkujeme za doporučení našeho internetového obchodu. Budeme velmi rádi, pokud nás využijete i k Vašemu dalšímu nákupu. Těší nás, že jste s našimi službami spokojená.

rychly ,levny

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

děkujeme za doporučení našeho internetového obchodu. Budeme velmi rádi, pokud nás využijete i k Vašemu dalšímu nákupu. Těší nás, že jste s našimi službami spokojený.

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Rychlé dodání objednaného zboží.

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

vše rychle a naprosto v pořádku

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Rychlé vyřízení objednávky a dodání.
    Super doporučuji a doporučila jsem známým.

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

První nákup, ale spokojenost.

Vše bez závad

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Dodání zboží proběhlo jak mělo. Min. o 100-200Kč levnější doprava přes Toptrans než u konkurence(jednalo se o 5kg zboží). Ochotný personál (potřeboval jsem pozdržet odeslání objednávky o jeden den). Daňový doklad také poslali obratem.

• Rychle dodání, pečlivě zabaleno

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• obchod nepřijímá platební karty

vše proběhlo v dohodnutých termínech

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

děkujeme za doporučení našeho internetového obchodu. Jelikož máme hodně sortimentu, u kterého je potřeba nacenit dopravu individuálně, až po dohodě se zákazníkem, tak z toho důvodu není pro nás reálné mít možnost platby kartou přes internet, nově je ale možnost platit přes zálohovou fakturu.

• rychlost dodání

Dobrý den, paní Marcelo,

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Dobré ceny, dobré výrobky, rychlé jednání, dobrá orientace na web stránkách.

Dobrý den, paní Aleno,

Spokojenost

Vše v pořádku dekuji

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• Výborná komunikace, rychlé dodání.
    • Nevýhoda žádná, snad jen, že nebylo možné platit kartou.

Dobrý den, pane Míro,