• Drahá doprava

• Rychlé dodání zboží. Maximální spokojenost

• Dlouhá dodací doba, na tu už v ČR nejsme moc zvyklí
    • Nejlevnější produkt

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

děkujeme za doporučení našeho internetového obchodu. Omlouváme se za delší dodací dobu, která byla způsobená státními svátky, díky kterým se nám zásilky hodně nakupily a expedice se zdržela. Věříme, že při další objednávce bude již všechno v pořádku a budeme velmi rádi, pokud nás využijete i k Vašemu dalšímu nákupu.

Doporučuji.

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

děkujeme za doporučení našeho internetového obchodu. Budeme velmi rádi, pokud nás využijete i k Vašemu dalšímu nákupu. Těší nás, že jste s našimi službami spokojený.

ZBOŽÍ BYLO DORUČENO RYCHLE A V POŘÁDKU

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

vše ok, dobrá cena, velmi kvalitně zabaleno, rychlé dodání.

Dobrý den, paní Lenko,

děkujeme za doporučení našeho internetového obchodu. Budeme velmi rádi, pokud nás využijete i k Vašemu dalšímu nákupu. Těší nás, že jste s našimi službami spokojená.

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• Super rychlé doručení a cena zboží taky dobrá

Maximálně vyhověli.

• dobrá komunikace
    • rychlost dodání

Rychlost

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Velký výběr zboží za přijatelné ceny.
    Velmi dobrá komunikace a rychlé dodání.

Dobrý den, paní Marie,

Vše v pořádku

Dobrý den, pane Veselý,

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• Zahradní nábytek nejde složit.
    • Špatně popsaný návod nebo chybějící díly
    • Obchod jednou odepsal a teď vůbec nekomunikuje
    • Vyhodila jsem 3400 kč úplně zbytečně.
    • Zboží nejde vrátit.

Jsem zklamaná .S manželem jsme truhly montovaly celý den a na nic jsme nepřišli.Já se s tím Peru, už 2 dny a je špatný návod a schází součástky.Obchod mi odepsal jen jednou a poslal návod, který jsem měla.Od té doby obchod nekomunikuje i přez moje prosby a poslané fotky.Chtěla bych zboží vrátit,ale obchod nekomunikuje.Přišla jsem zbytečně o 3400 KČ.

Vše proběhlo v pořádku

• rychlost, pěkně zabaleno

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• Rychlé, bezproblémové vyřízení objednávky.

• v pořádku a rychle

• Levný a rychlý obchod

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• platba na dobírku bez poplatku

Dobrý den, paní Heleno,