Lepidlo nedrží, neslepilo k sobě dva nerezové komponenty.

Dobrý den paní Malá,

mrzí nás, že se Vám nepovedlo slepit nerezové komponenty k sobě. Škoda, že jste nenapsala přímo nám, mohli jsme to třeba vyřešit k Vaší spokojenosti.
    Napadá mě hned několik důvodů, proč Vám lepidlo neposloužilo, jak mělo, byl by proto dobré, kdybyste nás příště kontaktovala napřímo.
    Tým nerez-komponenty.cz

• Naprosto nedodržují uváděné dodací doby zboží

Dodací doba při objednání uváděna 21 dní. Na zboží již čekám 37. den a stále nedorazilo. Několikrát jsem i volal na telefon, tam zákazníkovi odvypráví, že zboží ještě týž den posílají, ale opět nic. Komedie.

EDIT: Po lživém vyjádřeni obchodu, že zboží bylo doručeno doplňuji recenzi a uvádím, že zboží stále nemám – v nerez-komponenty.cz opravdu pravá ruka neví, co dělá levá a zákazníkům se otevřeně lže.
    Průběh mé objednávky byl následující: 30.9.2023 jsem z eshopu nerez-komponenty. cz objednal 2 dřevěná madla s uváděnou dodací lhůtou 21 dní. 24. 10.2023 jsem zavolal, kdy madla budou. Pan Světlík - asi obchoďák z nerez-komponenty.cz mi řekl, že madla jim posílají z Německa a že začátkem příštího týdne budou. Další týden opět nic, nikdo se neozval. Zavolal jsem tedy koncem týdne, kdy mi měla být madla dodána a pan Světlík opět tvrdil, že začátkem dalšího týdne. Takto to šlo tři týdny. Pan Světlík mi pak začal tvrdit, že madla jsou již naskladněná a že je opět začátkem dalšího týdne odešlou. Na konci dalšího týdne přišel s tím, že madla mi odeslali, ale že se při přepravě poškodila a že čekají, až jim je doručí zpět, pak je zkontrolují, případně opraví, zabalí a pošlou další týden opět ke mně. Za celou dobu se v IT systému obchodu nerez-komponenty.cz neobjevilo žádné sledovací číslo jakékoliv zásilky spojené s mojí objednávkou. Následně pan Světlík prý onemocněl a začal se mnou komunikovat někdo další. Ten po krátké době zjišťování, co je s mojí objednávkou, mi sdělil, že jedno madlo jim dorazilo prasklé a že zadal jejich výrobu znovu. Mezitím se v IT systému nerez-komponenty.cz změnila moje objednávka na vyřízenou. Na to jsem napsal na nerez-komponenty.cz, že zboží opravdu nemám a že objednávku mám zaplacenou, ale nic mi nedodali. Obchodní ředitel, pan Janovský mi na to odepsal, že je to chyba u nich a že objednávka je skutečně nevyřízená. Obchod nerez-komponenty.cz se mezitím vyjádřil k mé recenzi na heureka.cz, že zboží bylo doručeno a že je vše v pořádku. Šaškárna. Dnes 27.11.2023 - 2 měsíce od vytvoření objednávky. Madla stále nemám, musím doufat, že je snad někde nevím kde v Německu či jinde vyrábí, nerez-komponenty.cz se na heureka tváří, že zboží dodali a jak u nich vše v pořádku funguje. Toto je reálná zkušenost s obchodem nerez-komponenty.cz. Tam opravdu jedna ruka neví, co dělá druhá a lhaní je na denním pořádku. Kdybych to sám nezažil neuvěřím té komedii.

Reakce obchodu Nerez-Komponenty.cz

Dobrý den, objednal jste lakované madlo, kde výroba bohužel trvá delší dobu. Podle objednávky vidím, že Vám zboží bylo doručeno a asi je vše v pořádku.
    Děkujeme

Jeden vrtošroub byl dodáno jako zmetek bez metrického závitu. Objednávám vždy více než potřebuji, závit vyřezat mám čím. Nejedná se o vrutošroub na obrázku - tedy s osazením na otevřený klíč či TORX v dříku metrického závitu. K 8mm vrutošroubu dodány hmoždinky 12, které byly prý vhodné k uvedenému vrtošroubu. No nejsou vhodné jsou, delší než celý vrutošroub. A uvidíme jak si povede magnetická nerez ve venkovním prostředí - držáky.

Dobrý den pane Moskvo,
    dle toho, co píšete jste dostal zboží, které jste si objednal. Nevidím v tom tedy problém.

Pokud jste byl s něčím, ohledně dodaného zboží nespokojen, stačilo se ozvat, určitě bychom nevhodné poškozené komponenty obratem vyměnili za nové bez vadné zboží.

Tým nerez-komponenty

Přišlo uplně něco jiného než jsem objednal. Objednal jsem Nerez kouli průměr 60 závit M8, přišla koule průměr 90 závit M10 na faktuře bylo co jsem objednal.

Dobrý den pane Ducký,
    omlouvám se za způsobené komplikace. Dle dostupných informací došlo k prohození štítků na skladě při expedici. Pojďme situaci vyřešit tak, že ihned následující prac. den vyšleme přepravce se správným zbožím, tzv. výměnnou zásilku. Prosím o přípravu zboží, které vám přišlo pro kurýra.
    Tým nerez-komponenty

EDIT: Dne 25.05. 2023 se nám vrátila nevyzvednuta výměnná zásilka. Chtěli jsme s Vámi vyřešit zmýlku v odeslaném zboží, ale z Vaší strany nebyla vůle k výměně.

• zatím nedorazilo

Reakce obchodu Nerez-Komponenty.cz

omlouváme se za komplikace.
    Objednal jste speciální čistící sprej ze zahraničí. U dodavatele se vyskytly problémy ve výrobě těchto sprejů.

Tým nerez-komponenty.cz

V objednívce nebyl počet požadovaného zboží. Budu reklamovat, případně vrátím a požadovat peníze zpět.

Reakce obchodu Nerez-Komponenty.cz

omlouvám se za komplikace při doručení objednávky. Jelikož jste problém oznámil, zboží jsme obratem doexpedovali.

Tým nerez-komponenty

špatný popis u zboží v eshopu. Tentokráte jsem nakoupil dřevěná madla - které mají přímo v popisu uvedeno, že jsou z jednoho kusu dřeva. Což ale není pravda, madlo je slepeno - cinkováno ze 4 kusů. Barevná kresba spojů je hodně vidět, ale je to jen vzhledová záležitost. Madla jako taková jsou pěkná, přišla dobře nalakovaná, na míru zakrácená a zakulacená. Na email o vandém popisu nikdo nereagoval. Madla jsem namontoval a jsem relativně spokojený ale v eshopu už nejspíš nenakoupím, podle mě je popis jednotlivého zboží špatný - myšleno není tam moc informací a když jsem předtím řešil nerezové zábradlí poprvé tak jsem trochu tápal, když už nějáke jsou, tak kdoví jestli nejsou špatné. Na email s fotkama a okotovaným nákresem rychle reagovali s kalkulací a seznamem co vše budu potřebovat. Ceny nic moc . Další zábradlí jsem objednal od umakov , kde je eshop o něco přehlednější a ceny většiny položek o 20-40% nižší .

• Nic nepřišlo ,mimo potvrzené objednávky. Čekám přes měsíc.

Dodáno jiné zboží než bylo v objednávce.
    Proste to zkusili zda to projde a neprošlo. Požadoval jsem vrácení peněz z důvodu chybně dodaného výrobku prodejcem.
    Po urgenci po 14dnech proběhlo vracení peněz, zaslána byla částka bez přepravy.

Přišla mi sms Vaše objednávka byla vyřízená a připravena k odběru na prodejně Hahn s.r.o. na ulici Lelkova 185/2 kravaře
    Přijel jsem na místo určení nikdo vlastně nevěděl kde moje objednávka leží, poslali mě na druhou stranu Města , že zboží si vyzvednu na druhém skladě, dojel jsem na místo a tam mi dali pouze držáky, a že nerezové madla mi leží na adrese, kde už jsem jednou byl a nikdo o ničem nevěděl. nakonec jsem zboží vyzvedl na lelkové ulici
    prostě chaoz, pravá ruka neví co dělá levá..
    bohužel jednání stálo za starou bačkoru a podnik nedoporučuji

Reakce obchodu Nerez-Komponenty.cz

omlouváme se za komplikace při expedici objednávky. V době, kdy byla vaše objednávka expedována jsme měli čerstvě přestěhovaný sklad, tudíž se mohlo, že některé komponenty ještě nebyly dostěhovány.

• nekomunikace,
    • nedodání zboží i přes ubezpečení, že bylo odesláno
    • po telefonických urgencích stále nedodáno

9.11.2021 jsem objednávku zaplatil, do dnešního dne - 21.12.2021 jsem neobdržel ani zprávu o stavu objednávky, pracovníci společnosti Nerez komponenty si mě telefonicky přehazují jak horký brambor a celou záležitost nehodlají řešit.

• Zboží přišlo poškozený

Reakce obchodu Nerez-Komponenty.cz

je nám líto, že vám dorazilo poškozené zboží. Bohužel jsme od vás ale neobdrželi žádnou reklamaci. V případě reklamace bychom zboží promptně vyměnili za nepoškozené.
    Tým nerez-komponenty

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zboží před 6 dny objednáno a zaplaceno převodem a ještě nebylo doručeno.

Reakce obchodu Nerez-Komponenty.cz

omlouváme se za komplikace. V současné době jsou však naše sklady v extrémním zápřahu, tudíž se některé objednávky při expedici zpozdili. Děláme, co je v našich silách, aby byly všechny objednávky expedovány v co nejkratším termínu, ale bohužel se stane, že některé objednávky vyexpedujeme se zpožděním.
    Děkujeme
    Tým nerez-komponenty

Zboží nedorazilo,obchod nenapsal termín doručení.

Problematická komunikace, obchod nedodal zaplacené zboží kompletní, po reklamaci zaslal zbytek na dobírku!?

Reakce obchodu Nerez-Komponenty.cz

Omouváme se za nepřesnou komunikaci. Tým nerez komponenty

• Objednáno před 10 dny a stále nic nedorazilo,

Dlouhá dodací doba

Reakce obchodu Nerez-Komponenty.cz

děkujeme za hodnocení. U Vaší objednávky jste zvolil platbu převodem a teprve 20.1.2021 jste platbu provedl, proto Vám zboží bylo zasláno až po připsání platby na náš účet. Jedná se o standardní proces.

Hezký den.

• Zboží nedorazilo.

Reakce obchodu Nerez-Komponenty.cz

omlouváme se za pozdní vyřízení objednávky, které bylo způsobeno Vánočními svátky.

Tým nerez komponenty

• Přehledné stránky v eshopu.
    • Komunikace ,a dodací lhůta.

Vážení,těžko hodnotit ,zboží dosud nedorazilo.Obchod do dnešního dne ( 18.9.2020)nedal zprávu kdy zboží odešle ,resp. předá dopravci. Na první dotaz jsem nechtěl zatím odpovědět , bohužel odpověď vyžadujete jinak nelze dotazník odeslat. Ale po 11 denním" tichu" obchodu bych se bál známým doporučit .O.R.

Reakce obchodu Nerez-Komponenty.cz

covid zábrany se vyrábějí na zakázku, je tam i delší dodací doba, s tím je potřeba počítat.
    Hezký den
    Tým nerez komponenty

po kladných recenzích na netu jsem objednal...-velké rozčarování: místo kolmých řezů šikmé,do požadované délky chybí několik mm! Na mail s fotkami toho,co přišlo jako "přesná stavebnice" mi dodnes nikdo neodpověděl...