• super

Dobrý den pane Ivkoviči,

Tým nerez-komponenty

Přišlo uplně něco jiného než jsem objednal. Objednal jsem Nerez kouli průměr 60 závit M8, přišla koule průměr 90 závit M10 na faktuře bylo co jsem objednal.

Dobrý den pane Ducký,
    omlouvám se za způsobené komplikace. Dle dostupných informací došlo k prohození štítků na skladě při expedici. Pojďme situaci vyřešit tak, že ihned následující prac. den vyšleme přepravce se správným zbožím, tzv. výměnnou zásilku. Prosím o přípravu zboží, které vám přišlo pro kurýra.
    Tým nerez-komponenty

EDIT: Dne 25.05. 2023 se nám vrátila nevyzvednuta výměnná zásilka. Chtěli jsme s Vámi vyřešit zmýlku v odeslaném zboží, ale z Vaší strany nebyla vůle k výměně.
    Tým nerez-komponenty

• Přehledný web, ucelený sortiment, snadná komunikace

Rychlé dodání

Tým nerez-komponenty

pro menší objednávku o něco dražší doprava, což vykompenzovala rychlost dodání, celkově tedy OK

Tým nerez-komponenty

Široký sortiment a rychlé vyřízení objednávky.

Široký sortiment .

• zatím nedorazilo

Reakce obchodu Nerez-Komponenty.cz

omlouváme se za komplikace.
    Objednal jste speciální čistící sprej ze zahraničí. U dodavatele se vyskytly problémy ve výrobě těchto sprejů.

Tým nerez-komponenty.cz

V objednívce nebyl počet požadovaného zboží. Budu reklamovat, případně vrátím a požadovat peníze zpět.

Reakce obchodu Nerez-Komponenty.cz

omlouvám se za komplikace při doručení objednávky. Jelikož jste problém oznámil, zboží jsme obratem doexpedovali.

Tým nerez-komponenty

Deklarovali delší dodací dobu, zboží nakonec dorazilo daleko dříve.

Tým nerez-komponenty

špatný popis u zboží v eshopu. Tentokráte jsem nakoupil dřevěná madla - které mají přímo v popisu uvedeno, že jsou z jednoho kusu dřeva. Což ale není pravda, madlo je slepeno - cinkováno ze 4 kusů. Barevná kresba spojů je hodně vidět, ale je to jen vzhledová záležitost. Madla jako taková jsou pěkná, přišla dobře nalakovaná, na míru zakrácená a zakulacená. Na email o vandém popisu nikdo nereagoval. Madla jsem namontoval a jsem relativně spokojený ale v eshopu už nejspíš nenakoupím, podle mě je popis jednotlivého zboží špatný - myšleno není tam moc informací a když jsem předtím řešil nerezové zábradlí poprvé tak jsem trochu tápal, když už nějáke jsou, tak kdoví jestli nejsou špatné. Na email s fotkama a okotovaným nákresem rychle reagovali s kalkulací a seznamem co vše budu potřebovat. Ceny nic moc . Další zábradlí jsem objednal od umakov , kde je eshop o něco přehlednější a ceny většiny položek o 20-40% nižší .

• vse klaplo

Vše bez problémů

Tým nerez-komponenty

• Bezproblémový nákup, obchod rychle reagoval a podle fotografie a okotovaneho plánku navrhnul sety zábradlí které mám použít.
    • objednávka i doručení taky 100%
    • U jednotlivého zboží by se mi líbil i nějáký popis (zábradli) i detailnější fotografie atd.
    • zboží bylo i celkem dobře zabaleno ale malilinko by se to dalo vylepšit aby to bylo na 100% - jedno nerezové madlo bylo bez folie a zrovna k němu přilepené 2 závitové tyče + po řezání trubek byly v okolí špony a při dopravě se to tam hýbalo a škrábalo. Ale nic co by se nedalo rozleštit.
    • některé díly - vlastně většina kloubových spojek- např kloubová spojka madla, v mém případě pro přechod z podesty na schodiště mi příjde že má ostré hrany, není to vyloženě na pořezání ale prarodiče kteří na zábradlí visí a děti které strkají prsty všude by se poškrábat rozhodně mohly

Celkově spokojenost, a jen že jsem hnidopich :D tak pár drobností, které si doladím. Teprve budu montovat, tak snad mě něco nepřekvapí. časem budu potřebovat ještě dvoje další zábradlí a nákup určitě zopakuju.

děkujeme za vaši recenzi.
    Na doplnění lepších popisů a detailnějších fotografií pracujeme.
    Snažíme se balit a připravovat zboží tak, aby došlo nepoškozeno a v pořádku. Bohužel se však občas stane, že se něco nepovede.
    V případě poškození jsme ochotni poškozené zboží obratem vyměnit.

• Poradili před objednáním
    • Při vyzvednutí jsem si všiml, že objednávka nebyla kompletní. Omluvili se, chybějící věci rychle obstarali a zaslali.

Tým nerez-komponenty

• Nic nepřišlo ,mimo potvrzené objednávky. Čekám přes měsíc.

• vše bylo perfektně a rychle připraveno k vyzvednutí.

Rychlé dodání 24 hod

Tým nerez-komponenty

Perfektní jednání. Okamžité dodání.

Tým nerez-komponenty

Výrobek se mi líbí, je kvalitní. Jediný nedostatek je, že balení neobsahuje hmožděnky a šrouby do zdiva. Což by urychlilo montáž zábradlí.