Neseriózní jednání při komunikaci i řešení při vrácení zboží.

• pneu byly objednány 30. 11. a dnes 7.12. stále nedorazily

Reakce obchodu Nejvýhodnější Pneu

vzniklá situace nás velmi mrzí. O zpoždění doručení a problémy s distribucí, jste byl předem z naší strany informován. Bohužel aktuálně je to se spedicemi v tomto předvánočním období velmi špatné a v mnoha případech nejsme schopni rychlost doručení nijak ovlivnit. Zboží je dnes, 7.12.2023 na doručení.
    Za zpoždění se ještě jednou omlouváme a děkujeme za pochopení.

Tým Nejvýhodnější Pneu

• Vybral jsem kvůli dodání do 48 h. Je už šestý den a pneumatika stále nedorazila. Škoda, že už jsem zaplatil.

Reakce obchodu Nejvýhodnější Pneu

přijměte na tomto místě ještě jednou naši omluvu. Upřímně nás mrzí, že jsme nemohli vzniklé komplikaci zabránit. Bohužel – v ojedinělých případech se selhání dopustí i dopravce, který z kapacitních důvodů posunuje zpracování zásilky do distribuce a tím i termín dodání. Pokud nemůžete na doručení déle čekat, je možné objednávku zrušit a samozřejmě Vám bude uhrazená částka automaticky vrácena.

Pokud se na nás obrátíte i v budoucnu, uděláme vše pro to, abyste byl spokojený na 100 %.

• Nepořádek v expedici

Objednal jsem čtyři kusy Michelin Cross Climate XL. Po sdělení termínu dodání jsem si objednal přezutí v pneuservisu. Když zboží dorazilo, zjistil jsem, že dvě pneu mají jiný rozměr a musel jsem je vrátit. Samozřejmě jsem musel zrušit i termín v pneuservisu. Firma se omluvila, že je to výjimka a jinak se jim to nestává. O týden později poslali pneu na výměnu a já si opět domluvil pneuservis na přezutí. K mému překvapení mi dopravce přivezl jen jednu pneumatiku místo dvou a navíc to ani nebyla varianta XL... Jak jsem se pak dozvěděl, nebyl jsem jediný zákazník, který měl podobné problémy. Takže jsem tuto jednu pneu opět vrátil a opět jsem zrušil termín v pneuservisu. Další týden přijely dvě, tentokrát konečně správné pneumatiky.
    Byl jsem hodně naštvaný a paní v kanceláři jsem to dal dost jasně najevo - ačkoli to byla chyba negramotného skladníka a ne její. Firma mi jako omluvu nabídla (jejich slovy) symbolickou slevu. Upřímně musím říct, že symbolická sleva v takovémto případě spíš naštve, než aby to aby záležitost napravila. Ale co naplat, ochota převzít odpovědnost za totálně zpackanou dodávku nebyla, takže tady už nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Nejvýhodnější Pneu

přijměte na tomto místě ještě jednou naši omluvu. Je nám líto, že jsme Vám zásilku nedoručili včas.

Bohužel se jednalo o nešťastný sled událostí, které jsme se snažili hned řešit a transparentně komunikovat. Jak jsme již uvedli v naší komunikaci, nebylo moc v našich silách, situaci ovlivnit v celém distribučním řetězci. Bylo Vám samozřejmě nabídnuto, že vzhledem k dlouhé dodací lhůtě (položka byla dočasně vyprodána), objednávku zrušíme a obratem vrátíme celou uhrazenou částku. Tuto možnost jste nechtěl využít, že situaci chápete a na zboží počkáte. Veškeré vícenáklady hradila naše společnost a sleva, která Vám byla navržena, byla Vámi odsouhlasena a obratem uhrazena. Proto nás velmi mrzí Vaše reakce.

Nesnažíme se vymlouvat, chyba je samozřejmě na naší straně. Jen chceme ještě jednou situaci vysvětlit.
    Věříme, že pokud se na nás obrátíte v budoucnu, splníme vaše požadavky na 100 %.

Hezký den,

• Super ceny
    • Jejich dopravce je totální zoufalec. Gumy které byly skladem mi doručili za 5 dní a to jsem si je nakonec ještě musel dojet vyzvednout na depo abych stihl týden dopředu objednaný pneuservis. Stihl jsem to hodinu před objednaným termínem.
    • Nikoho v obchodě nezajímá jestli je zásilka na cestě dokud se neozvete že nemáte, pak se začnou teprve starat.

Obchod se super cenami a asi i se skladovou zásobou ale to že přepravce nestíhá nikoho nezajímá. Nejsou Vánoce aby byl člověk v depresi že všichni přepravci nestíhají. Tak využívejte osvědčené dopravce

Reakce obchodu Nejvýhodnější Pneu

přijměte na tomto místě naši omluvu. Vzniklá situace nás moc mrzí. Jak píšete, sezóna je tu, sice ne vánoční, ale pro výměnu zimních pneumatik. S ní je tedy spojen i také velký nápor objednávek a zpoždění ze strany dopravců. Neberte to prosím jako výmluvu, ale jenom jako vysvětlení.

Věříme, že pokud se na nás obrátíte v budoucnu, zvládneme vše na 100 %.
    Tým Nejvýhodnější Pneu

Zaslané pneu 11 měsíců staré. Zaslané i přes to, že jsem výslovně uvedl, že pokud budou pneu starší 6 měsíců, tak objednávku ruším.

• Nesplnění podmínek původní objednávky.

Objednávku jsem podal po ujištění, že objednané pneu jsou všechny čtyři letošní výroby. Přišla mi pouze jedna 1323 vyrobená v Číně, ostatní tři jsou vyrobeny 2223 a vyrobeny jsou v Korei. Považuji to za neseriozní a klamavé jednání a proto jsem zahájil reklamační řízšní.

• Zboží byli inzeroano jako skladem, ve skutečnosti je vůbec neměli.

Reakce obchodu Nejvýhodnější Pneu

zde nám nezbývá nic jiného, než se Vám opět omluvit za způsobené komplikace. V ojedinělých případech bohužel dojde k vyprodání zboží dřív, než zákazník dokončí objednávku. Skladem byl poslední 1 kus. O situaci jsme Vás obratem informovali a po vzájemné domluvě byla objednávka, z důvodu vyprodání položky, stornována.
    Děkujeme za pochopení a věříme, že pokud se pro nás rozhodnete i v budoucnu, budete spokojena na 100 %.

Vaše Nejvýhodnější Pneu

Slibují, dokonce “garantují” termín dodání (moje pneu byly na skladě, tak do druhého dne, max. 2 pracovní dny protože jsem objednala večer), trvalo jim to přesně týden, a to do Prahy. Musela jsem dvakrát měnit čas a datum přezutí, už jsou na mě naštvaní. Nevím k čemu jsou pak různé slogany “garance” apod. když nejsou schopni toto dodržet.

Reakce obchodu Nejvýhodnější Pneu

děkujeme za Váš názor a přijměte na tomto místě naši omluvu. Upřímně nás mrzí, že jsme nemohli vzniklé komplikaci zabránit. Bohužel – v ojedinělých případech se selhání dopustí i dopravce, který opakovaně posunul termín dodání. Expedice z naší strany byla realizována včas→ následující pracovní den (11.5.2023) od vytvoření objednávky (10.5.2023, 22:21 hod), DPD mělo tedy zásilky na svém depu, doručilo je však až 16. 5. 2023. Dopravní společnosti jsme zaslali oficiální stížnost.

Věříme, že si tímto nenecháte zkazit radost z pneumatik a najedete na nich mnoho kilometrů bez nehod.
    Vaše Nejvyhodnejsi Pneu

• nedodržují termín jimi avizovné expedice

I přes obchodem avizované doručení do 24 hodin mi bylo po 48 hodinách sděleno, že pneumatika je vadná a objednávka bude ze strany obchodu zrušena.

• posílá dotazník aniž by došlo k nákupu

Reakce obchodu Nejvýhodnější Pneu

Vaše objednávka č.20229583 byla v pořádku doručena a Vámi převzata 30.3.2022. Dobírka byla také v pořádku uhrazena.
    Recenze se tedy pravděpodobně týká jiného eshopu.

Vaše Nejvyhodnejsi Pneu

V březnu 2022 mi poslali pneumatiky vyrobené ve 3. týdnu 2019. Tzn. pneumatiky více jak 3 roky staré :(

• pneu špatně skladovány, přílišné vodorovné zatížení, promáčklý drát, nemožnost nafouknout nazuté pneu bez pomoci děla
    • dodací lhůta neodpovídá uvedené lhůtě při objednání, zboží, přestože skladem, odesláno za 6 dní od potvrzení objednávky
    • pneu dle DOT přes rok staré, což je divné, když je tento model pneu nedostatkové zboží. Tzn, že je to z nějakého důvodu ležák
    • pneu hučí pulsujícím způsobem, což je maximálně divné. Viditelné poškození nebo vydutí však není vidět. Reklamace nazuté pneu je tak komplikovaná, že je nesmyslná, jediná možnost je tak upozornit na to, že tento obchod prodává podezřelé pneu.

Předchozí nákup u nejlevnejsipneu cz byl naprosto v pořádku. Sice nebyl nejlevnější:), ale dodací lhůta a kvalita pneu byla bezproblémová. Ze shopu nejvyhodnejsi pneu jsem obdržel zboží nepřesvědčivé kvality.

Reakce obchodu Nejvýhodnější Pneu

jakkoliv nás těší, že jste si vybral náš eshop pro svůj nákup, o to více je nám líto Vaše nespokojenost.

Velice nás mrzí, že se tuto nespokojenost dozvídáme až téměř 2 měsíce od nákupu pneumatik a to pouze z recenze a ne, s dotazem na řešení situace okamžitě po přijetí zásilky. Je těžké tedy reagovat po tak dlouhé době na situaci, kterou popisujete.
    Všechny pneumatiky jsou skladovány dle pravidel pro skladování pneumatik. Vy jste si vybral položku, která byla téměř vyprodaná (poslední 2 kusy), dostupná byla pouze u výrobce→ letní dezén, výroba je tedy s předstihem před letní sezonou.

Pneu jste si objednal 19.10.2021, kdy výrobci mají převážně v distribuci zimní dezény. Tedy 1 rok od výroby není "ležák" jak tvrdíte.

Položka, kterou jste si objednal, byla na dodání na určitý termín, který Vám byl znám, již při vytvoření objednávky. Zboží Vám bylo dodáno následující pracovní den od expedice, dokonce o 1 den dříve, než byl avizovaný datum doručení. Pokud budete tedy chtít pneumatiky reklamovat, kontaktujte nás přímo na adrese [email protected], kde můžeme tuto situaci řešit.

Děkujeme.

Vaše Nejvyhodnejsi Pneu

• Chtel jsem zimni pneu s aktualnim DOT 21 dosla sada 2x21 a 2x20…

Rychlost….Chtel jsem zimni pneu s aktualnim DOT 21 dosla sada 2x21 a 2x20…mozna stacilo zvednout kratce telefón než posilat neco co nechci, tak to delá konkurence

Reakce obchodu Nejvýhodnější Pneu

děkujeme za zpětnou vazbu a tímto se Vám ještě jednou omlouváme. K roku výrobu jen krátce zmíníme, že může v ojedinělých případech dojít k záměně v externím skladu. Proto vám dorazily pneu mimo naši garanci (rok 2021 již byl mezitím vyprodán).
    Z tohoto důvodu jste zboží také nepřijal a vrátilo se nám zpět na sklad. V každém případě se pneumatiky považují za nové až do 5 let od výroby. Jejich kvalita i jízdní vlastnosti zůstávají stejné.

Věříme, že pokud se pro nás rozhodnete i v budoucnu, budete spokojen na 100 %.

Tým Nejvýhodnější Pneu

• Ač bylo v eshopu zboží skladem, po 10 ti dnech vrátili peníze s tím, že je nemají.

Reakce obchodu Nejvýhodnější Pneu

zde nám nezbývá nic jiného, než se vám upřímně omluvit za způsobené komplikace. O vyprodání položky jsme byly informování dodavatelem dne 18.10. a obratem jsme Vás také informovali. Tedy hned následující pracovní den .
    V případě stornované objednávky, která byla uhrazená předem přes platební bránu PAYU, ihned zasíláme požadavek na vrácení peněz a také Vám byly odeslány 18.10.2021. Dbáme na to, aby měl zákazník finanční prostředky zpět co nejdříve.

• rychlost dodání

Z objednaných 4 pneu byly 2 letošní a 2 loňské.

Posílají pneu rok a půl staré.

Reakce obchodu Nejvýhodnější Pneu

vaše hodnocení nás upřímně mrzí o to víc, že garanci roku výroby do 1 roku nenabízí ani samotní výrobci. I proto nejsme schopni zajistit, aby zákazníci obdrželi pneu s tímto stářím.
    Snažíme se mít skladem co nejnovější rok výroby, ale bohužel nejsme schopni u každé položky a typu mít jen pneu s DOT do 1 roku.

Můžete si však být jistí absolutně stejnou kvalitou plášťů nehledě na to, jestli opustily výrobní linku před jedním či dvěma lety. Vzorek, směs i výstupní kontrola jsou stejné. Výrobci navíc zaručují, že při ideálním skladování je u nové pneu minimální trvanlivost 5 let od výroby.

Děkujeme za pochopení.
    Tým Nejvýhodnejší Pneu

Potreboval jsem dorucit do 48 hod, proto jsem vybral jejich shop.
    Na webu uvadi dostupnost skladem, nicmene nenapisou, ze skladem v Madarsku.Pneu dodali 4 dnech.

Reakce obchodu Nejvýhodnější Pneu

Vaše negativní recenze nepatří našemu eshopu.
    Vaše objednávka č.20213057 byla stornována po vzájemné domluvě, již v den vytvoření, tedy 14.5.2021.

Hezký den,
    Vaše Nejvyhodnejsi Pneu.

Co se týče pneu. V pohodě, avšak pak nové každý den obtěžuje tento mail na hodnocení, i když jsem již hodnotil a pro změnu kladně, oproti dnešku