• V porovnání s ostatními shopy - nízké ceny
    • Obchod aktivně komunikuje - v mém případě například s omluvou o zdržení

• výborný sortiment za výhodnou cenu

• Oproti všem ostatním obchodům nemají žádné příplatky za doručení a dopravu opravdu mají zdarma a s daleko příznivější cenou za pneu než u obchodů, kde tzv. "doprava zdarma" je už započítaná v navýšení ceny za pneu.

• Cena, komunikace

O. K.

• Relativně "levná" doprava.
    • Přesný termín dodání.

• Velmi vyhodne ceny
    • Doprava perfektni
    • Pneumatiky letosni

• Super ceny
    • Jejich dopravce je totální zoufalec. Gumy které byly skladem mi doručili za 5 dní a to jsem si je nakonec ještě musel dojet vyzvednout na depo abych stihl týden dopředu objednaný pneuservis. Stihl jsem to hodinu před objednaným termínem.
    • Nikoho v obchodě nezajímá jestli je zásilka na cestě dokud se neozvete že nemáte, pak se začnou teprve starat.

Obchod se super cenami a asi i se skladovou zásobou ale to že přepravce nestíhá nikoho nezajímá. Nejsou Vánoce aby byl člověk v depresi že všichni přepravci nestíhají. Tak využívejte osvědčené dopravce

Reakce obchodu Nejvýhodnější Pneu

přijměte na tomto místě naši omluvu. Vzniklá situace nás moc mrzí. Jak píšete, sezóna je tu, sice ne vánoční, ale pro výměnu zimních pneumatik. S ní je tedy spojen i také velký nápor objednávek a zpoždění ze strany dopravců. Neberte to prosím jako výmluvu, ale jenom jako vysvětlení.

Věříme, že pokud se na nás obrátíte v budoucnu, zvládneme vše na 100 %.
    Tým Nejvýhodnější Pneu

• Rychlost dodání,skvělá komunikace a slušné ceny.
    • Nic.