po několika denním čekání jsem volal do obchodu-dostal jsem info ,že obchod nefunguje a kdosi měl zavolat,že zboží nedostanu...

• nefukční e-shop

Zboží jsem měl objednané 10 dní a nedorazilo. Dotazoval jsem se na dostupnost mé objednávky a nebylo mi vůbec odpovězeno. Za další dva dny jsem objednávku zrušil.

• Zdá se výhodná cena , ale jsem rád , že jsem objednal na dobírku ,jinak bych ještě teď prosil o peníze nazpět.
    • Velmi špatná - vlastně žádná komunikace.
    • Zboží jsem objednal 14.5.2016 a dnes 31.5.2016 jsem objednávku zrušil pro její neplnění.
    • Velmi mne jednání obchodu mrzí , asi neumí narovinu říct , že jsou méně schopní ve shánění prezentovaného zboží.
    • Je to takový jeden velký cirkus.

Chcete -li být bez peněz , nebo dlouho čekat bez jakýchkoliv informací , tak hurá do obchodu.
    Chcete-li vychutnávat vybrané zboží za nepatrně větší obnos , tak nakupte tam ,kde je skladem , nebo tam , kde máte lepší zkušenosti.
    Tady již já nikdy více.

• Zatim nedodane zbozi

• Komunikace jasná a přesná

Sice dlouhá dodací doba, ale byli jsme na ni upozorněni. Navíc nám vůbec nevadí, protože věšák budeme potřebovat až na podzim.

• skvělý sortiment

využijte

• Šíře sortimentu,přehlednost
    • Nic se mi nevybavuje

• nízké ceny
    • rychlá dodací lhůta

Doporučuji tento obchod ostatním

• přehledné stránky
    • rozumná cena zboží a dodací lhůta
    • zatím jsem žádné nenašel

zboží bylo doručeno ve stanoveném termínu a v požadované kvalitě

• Dobrá komunikace s eshopem.
    • Výhodné ceny zboží.

Cena zboží byla nejvýhodnější a komunikace ať už emailová nebo telefonická byla bezproblémová. Tento eshop mohu spolehlivě doporučit. Nenarazil jsem na žádný problém při vyřizování mojí objednávky.

vstřícný přístup