po několika denním čekání jsem volal do obchodu-dostal jsem info ,že obchod nefunguje a kdosi měl zavolat,že zboží nedostanu...

• Pokud se s nimi nebavíte tváří v tvář, jste jim jako zákazník ukradený/á. Reklamační oddělení hájí jen svůj názor a ignoruje fakta ze strany zákazníka.
    • Výrazně levná cena bohužel odpovídá kvalitě výroby nábytku
    • Možná je to moje blbost, ale vrácení peněz jsem dosáhl až po několika měsících, kdy jsem se odhodlal pohrozit sdružením spotřebitelů a českou hospodářskou komorou.

Zakoupil jsem v tomto obchodě kombinovanou skříň za necelých 4 tisíce korun. Doručení včas, klasicky v demontu, takže jsem byl spokojen.....než jsem tu skříň poskládal dohromady. Bylo neskutečně těžké ji vycentrovat a vyvážit, ale to jsou pořád věcí, za které jsem si možná mohl sám. Nicméně po zkompletování jsem si všiml do očí bijících chyb. Šuplíky se nedaly zavřít (po stranách se lehce vysunuly a nelícovaly), dveře se mi po mnoha pokusech nedařilo vycentrovat do rovnoměrných poloh a šatní tyč na ramínka byla našikmo jako nějaká skluzavka (Asi pravými dvířky svršek vložíte, ten sklouzne dolů a ráno si jej vyzvednete v levých dvířkách) a většina otvorů byla vyvrtána s CENTImetrovými odchylkami. S bod po bodu nastudovaným reklamačním řádem obchodu jsem reklamoval zboží. při každé reklamaci obchod vyměnil díl skříně, na kterém se vyskytovala chyba. Časem se ukázalo, že je potřeba vyměnit asi 70-80% dílů skříně, načež mi však došla trpělivost a začal si nárokovat vrácení peněz, jak lze podle reklamačního řádu až po třetí reklamaci, což tak i bylo. V momentě, kdy jsem začal požadovat své peníze zpět a vrácení zboží, se začal člověk vyřizující reklamace vykrucovat slovy - to není možný, my těch skříní vyrobíme za měsíc deset tisíc a žádná nikdy nebyla špatná, tohle je úplně první případ takové reklamace. - Na toto jsem reagoval kontrolou dvěma truhláři, kteří se neznali a při obou návštěvách každý nalezl totožné chyby (potvrzeno, že jsem si to nevycucal z prstu, protože já truhlář nejsem a chtěl jsem se ujistit, že opravdu mám důvod být se zbožím nespokojen). Obchod tedy neustále odmítal vrácení peněz i přesto, že v reklamačním řádu jasně stojí, že po třetí reklamaci má zákazník nárok na vrácení peněz. Nakonec jsem dostal radu sepsat pořádný email se všemi detaily a uvědomit obchod, že pokud nechce najít společnou řeč, snad ji najde se sdružením spotřebitelů nebo s Českou hospodářskou komorou. Tento pán, který mi něchtěl vrátit peníze, mi zavolal následujícího dne, že moje skříň bude odvezena o den později, takže jsem měl za to, že ji celou vymění. Naštěstí jen rychle posbírali rozmontovanou skříň, hned poté mi vrátili peníze na ruku. Byla to má jediná zkušenost s tímto obchodem, ale dostatečná na to, abych už nikdy zde nic nezakoupil.

• nefukční e-shop

Zboží jsem měl objednané 10 dní a nedorazilo. Dotazoval jsem se na dostupnost mé objednávky a nebylo mi vůbec odpovězeno. Za další dva dny jsem objednávku zrušil.

• Zdá se výhodná cena , ale jsem rád , že jsem objednal na dobírku ,jinak bych ještě teď prosil o peníze nazpět.
    • Velmi špatná - vlastně žádná komunikace.
    • Zboží jsem objednal 14.5.2016 a dnes 31.5.2016 jsem objednávku zrušil pro její neplnění.
    • Velmi mne jednání obchodu mrzí , asi neumí narovinu říct , že jsou méně schopní ve shánění prezentovaného zboží.
    • Je to takový jeden velký cirkus.

Chcete -li být bez peněz , nebo dlouho čekat bez jakýchkoliv informací , tak hurá do obchodu.
    Chcete-li vychutnávat vybrané zboží za nepatrně větší obnos , tak nakupte tam ,kde je skladem , nebo tam , kde máte lepší zkušenosti.
    Tady již já nikdy více.

• Zatim nedodane zbozi

• Komunikace jasná a přesná

Sice dlouhá dodací doba, ale byli jsme na ni upozorněni. Navíc nám vůbec nevadí, protože věšák budeme potřebovat až na podzim.

• skvělý sortiment

využijte

• Šíře sortimentu,přehlednost
    • Nic se mi nevybavuje

• nízké ceny
    • rychlá dodací lhůta

Doporučuji tento obchod ostatním

• přehledné stránky
    • rozumná cena zboží a dodací lhůta
    • zatím jsem žádné nenašel

zboží bylo doručeno ve stanoveném termínu a v požadované kvalitě

• Dobrá komunikace s eshopem.
    • Výhodné ceny zboží.

Cena zboží byla nejvýhodnější a komunikace ať už emailová nebo telefonická byla bezproblémová. Tento eshop mohu spolehlivě doporučit. Nenarazil jsem na žádný problém při vyřizování mojí objednávky.

vstřícný přístup

• možnost vybrat si u matrací jakou chcete a nechat si ji přizpůsobit velikosti jakou potřebujete
    • faktura přišla emailem až cca 2 týdny po předání zboží

Objednávala jsem dvě matrace atypyckých rozměrů do palandy, až na to že jsme očekávaly že přijdou vyfouknuté v zájmu úspory místa a lepší přepravy přišly nornálně nafouklé ve dvou plastových pytlích (jednou přeprava od výrobce k prodejci a poté od prodejce k zákazníkovi), přijde mi to jako zbytečnost platit dvakrát přepravu ale budiž... to je jediné co mě zarazilo jinak komunikace dobrá, dodací dobu dodrželi, velmi dobrá cena. Doporučuju.