• nic!
    • zloději!!

Neobjednávat!!!pokud hledáte tyto knihy levně, na této stránce si je opravdu neobjednávejte!!!!

tenhle obchod bych nikomu nedoporučila, spousta z nás má problém s majitelem jako Vy, ale s jiným sortimentem zboží....olivový olej......POZOR NA OLIVOVÝ CLUB

• všechno

už rok se snažim aby vratili penize bohužel marně nikdo nereaguje nic neobjednavejte

• všechno co uvádí na svých stránkách jsou lži.

Chtěla jsem se zeptat, jestli budete v brzké době zase podávat nějakou hromadnou žalobu.
    Byla jsem taky okradena a rozhodně to tak nenechám.
    Prosím kdo má stejnou zkušenost, napište mi email.

• předem zaplaceno je to už 5 měsíců, nedodáno

Mám bohužel stejně špatnou zkušenost jako ostatní. Ráda bych se připojila k trestnímu oznámení nebo hromadné žalobě. Nemám s tím žádné zkušenosti. Poradíte? Díky moc

• NIC!
    • Podvod!

Objednala jsem knihu na www.valentino-rossi-kniha.cz (stejný podvodník jako dvdklub, nejlevnejsiknihkupectvi...), již to bude asi rok... Kniha nepřišla, peníze mi nevrátili, na maily nereagují. Nezvažujete podat na tohoto rádoby podnikatele někdo hromadnou žalobu?

• Pěkná prezentace e-shopu.
    • Nikdy nic nedodají

Jsou to podvodníci. nenaletěla jsem jim sice na webu www.nejlevnejsi-knihkupectvi.cz, ale na nově vzniklém webu www.olivovyklub.cz. Jelikož jsem gurmán, chtěla jsem si objednat opravdu lákavou formou nabízené oleje. Po měsíc od zaplacení objednávky jsem měla to štěstí, že jsem se asi na potřicáté dovolala na předtím pouze fungující záznamník. Mobilní telefon uvedený na stránkách olivovéko klubu samozřejmě neexistuje. Bylo mi vysvětleno, že se přecházelo na nový systém (stejné jako u nedodaných knih), že tam byl nějaký půroblém s mou objednávkou, nicméně potvrdili mi příjem peněz a slíbili zaslání zboží po 20.5. Do dneška samozřejmě nic. Zaslala jse e-amilem žádost o storno objednávky a chystím se podat trestní oznámení.
    POZOR!!! WWW.OLIVOVYKLUB.CZ = PODVODNÁ FIRMA

Tak jsem učinila jak jsem napsala, podala jsem trestní oznámení na policii, zaslala jsem jeho kopii finančnímu a živnostenskému úřadu ve Vsetíně a to celé potom v kopii panu Winklerovi na jeden z jeho e-mailů uvedených u kontaktů jeho podvodných obchodů. Peníze se mi vrátily obratem.

• Zlodějna!

Nedávejte někomu peníze pro nic za nic !

• všechny knihy co jsem potřebovala byli skladem

bez problémů, spokojenost

• dobré ceny a kniha kterou jsem jinde nesehnala.

Podle mně dobré internetové knihkupectví, ráda tady nakoupím znovu, jedině co bych zlepšila je možnost zaslání přes ppl. Sv.

• Tak tomu říkám nepříjemná zkušenost s internetovým obchodem.
    • Tato firma je jen banda zlodějů. Nemám knihu ani peníze. Připojuji se k podané hromadné žalobě.

Prosím lidičky u nich si nic nebojednávejte. Příjdete o peníze a zboží nikdy nedostanete.

• NIC.
    • Ten podvod je založen na tom, že ne každý si dá to práci
    • si stěžovat na policii.
    • zboží nedodají, peníz nevrací.

Podal jsem kriminální stížnost na firmu ALTIMAX a včera konečné príšli mé peníze zpět. Asi měsíc po podání, půl roku po tom co jsem zrušil objednávku pro nedodání.
    Doporučuji aby jste se domluvili a podali další a společnou stížnost na policii. Stací doložit že jste požádali o vrácení penéz, jak je to na předchozích stránkách popsáno. Policie neumí 'připojení se k existující stížnosti', ale jinak jsou ochotní.

• pozor na stránky extra-levne-knihy. Je to stejná firma pod jiným jménem.

nenechejte se šidit.

• Je to podvodník, má více firem a navíc už o něm mluvili i v bílých ovcích.
    • Taky jsem zaplatila předem a na knihu čekám už 3 měsíce.
    • Přišly mi maily, že byla kniha vrácena z pošty, protože nebyla uvedena přesná adresa.
    • Přidala bych se k žalobě, pokud mi někdo řekne jak.

Je to podvod !!!

• absolutní zero
    • velmi osobní zkušenost

Lidi, on se Vám vysmívá. Nevěřte na údajné změny systému a jakékoliv výmluvy. Je to nemocný člověk, ale duševně. Asi je to jistá forma kleptománie. Zatím, co Vy si trháte vlasy a nervíte se , tak Daniel denně utrácí Vaše peníze na sjezdovkách. Vím moc dobře o čem mluvím. Upřmnou soustrast všem postiženým, ty prachy už nikdy neuvidíte. Je to profík.

• NIC!
    • Všechno!

Nic si zde nekupujte! Také jsem jedna z těch, kteří si koupili knihy v tomhle e-shopu, poslala peníze a samozřejmě zboží nepřišlo. Na tel.nereagují - mají stále záznamník, na maily neodpovídají.Škoda, že jsem si recenze nepřečetla dřív..!!

• NIC
    • podvod podvod podvod

VÝZVA K PODÁNÍ HROMADNÉ ŽALOBY podvedenými zákazníky. I já lituji, že jsem se k recenzi tohoto obchodu dostala až poté, co měsíc páčím z nejlevnějšího knihkupectví peníze za knihy, které jsem v dobré víře poslala předem.

Vy, kteří jste v podobné situaci, připojte se k mně a podejme společnou žalobu. Před námi to udělalo již mnoho podvedených zákazníků a uspěli. Uspějeme také!

• NIC
    • všechno proti,při platbě předem dorazila půlka zásilky a nekomunikují, škoda, že jsem s nepřečetla recenze, nekumunikují, normální podvodníci

ŠPATNE VŠECHNO !!!!!!

• 1 x zvedlý telefon z asi 50ti pokusů :o(( Stejně slečna nic nedořešila "jak se to mohlo stát?", slíbila nápravu a nic.
    • Objednáno v listopadu 2010 - knihy pro děti k vánocům, zaplaceno převodem cca 800,-. Zásilka nedorazila. OBCHOD NEPOUŽÍVEJTE (taky jsem si recenze mohla přečíst dříve ....)

NEPOUŽITELNÝ OBCHOD, NENÍ OBCHODEM !!!!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.