DObrý den, jsem blbec nekoukl jsem se na recenze a objednal si knihy na dobírku. Je v tom nějaký problém. Nehctěl bych pokud si je nevyzvednu, aby me uháněli pře nějakého exekutora. A chci se zeptat jak zrušit ten účet na dvd klubu a jak se tam prihlásit. děkuju

• NIC NEKUPUJTE!!!!!
    • VICE ctete zde:
    • a video zde reportáž bílé ovce ČT1 !!!:
    • Pro:
    • * ZDE JSOU PODVODNE OBCHODY TETO SPOLECNOSTI.
    • Proti:
    • * * http://www.dvdklub.cz
    • * * http://www.extra-levne-knihy.cz
    • * * http://valentino-rossi-kniha.cz...
    • * * http://www.pexino.cz
    • * * http://www.firmy.cz...
    • * * http://knihy.hyperinzerce.cz...
    • * * http://knizkarna.cz

nic

• nejlevnější knihy..., až podezřele..., teď to vím... :-((
    • Tento internetový shop je nespolehlivý, objednala a zaplatila jsem si knihy v částce 1 261Kč. Knihy samozřejmě nepřišly, peníze také nemám, telefony ani emaly u nich nefungují. PROSTĚ JSEM NALETĚLA!!! Přidávám se k hromadné žalobě.
    • Tento obchod NEDOPORUČUJI!!!
    • Jsou to PODVODNÍCI!!!

V tomto e-shopu jsem nakoupila, protože měli nejlevnější knihy.
    Tento obchod NEDOPORUČUJI!!!
    Jsou to PODVODNÍCI!!!

• naprosto nic!!!!!!!
    • podvodné chování
    • nedoručené zboží i přes platbu předem
    • nulová komunikace ze strany obchodu
    • podovdná registrace na www.dvdklub.cz

Nakoupeno, zaplaceno leč nedoručeno. Již více jak 3měsíce - nelze se dovolat ani dokomunikovat.

Pozor objednávkou na tomto shopu automaticky vznikla registrace na spolčeném projektu www.dvdklub.cz. Tváří se jako bonus zdarma, ale po měsící přejde automaticky do placeného režimu!!! Takže okamžitě si zrušte účet jak rychle to jen jde...Nejlépe vůbec nic od tohoto shopu neobjednávat!!!!! Podvodníci jsou to!!

• všechno

objednal jsem si knihy po měsici došla zasilka.Bohužel až jsem na poště zaplatil zjistil jsem že některe objednane knihy chybi , že nejsou skladem , ale i ty jsem zaplatil.Dodnes nemam ani penize a ani knižky. na telefon nikdo nereaguje.Jsem pro hromadnou žalobu nikdy předtim jsem se s ničim podobnym nesetkal. Nic jineho než zlodeji a podvodnici to nejsou.NEKUPOVAT A NEOBJEDNAVAT SKANDYK

• Pro?
    • Nejhorší obchod všech dob

Já z těch krys ty prachy dostanu!

Okradou koho můžou. Nejhorší je, že stále fingují. Já mám u nich knihy od srpna a stále slibují a nic!!!!!!!!!!Podávám trestní oznámení.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Podala jsem trestní oznámení a za 14 dní mi vrátili peníze. Nezabralo to moc času a na Policii byli velmi ochotní . Udělejte to taky.

• Jsem pro lynčování.
    • Aby tenhle člověk obchodoval, soud a zákaz činnosti.

Již mnohokrát řečeno...

• TADY je výpis podvodných obchodů toho šmelináře. Takže bacha na něj.

Je to hajzl.

• pozor funguji i pod jinym nazvem extralevneknihy.cz
    • po skoro mesici od objednani se knih asi jen tezko dockam

zlodeji

Dobrý den, zítra se jdu připojit k žalobě. Už dva měsíce se s nima trápim, telefonuji, mailuji... bez odezvy. Jen mi chodí ty nesmyslné předtištěné maily jako ostatním podvedeným zákazníkům a odpověď žádná.

Tímto bych chtěla poděkovat Michalovi, který za mnoho lidí podal hromadnou žalobu, protože dnes mi od Altimaxu přišlo mých 1208Kč. Nikdy bych nevěřila, že je uvidím, proto moc děkuji. Doufám, že i vy ostatní budete mít takové štěstí jako já a doufám, že už nikdo od nich kupovat nebude ať nemáte takové problémy jako já.

• rychlé dodání, široký výběr, nízké ceny

s tímto obchodem jsem nadmíru spokojen, nejenže jsem rychle našel to, co jsem potřeboval, navíc mi to domů přišlo nezvykle rychle

• Mám stejné zkušenosti jako vy. Nebudu to rozepisovat. Objdnávka knihy za 803 Kč 29.8.2010., platba předem 6.9.2010. Dodneška žádná zpráva. Nedostal jsem ani knihu, ani peníze zpět. Totální nekomunikace. Neodpovídají na e-maily ani nezvedají telefon, mimochodem jediné spojení na pevnou linku :-), což je samo o sobě v dnešní době "legrační" :-)...
    • Nakupuji přes internet poměrně často, ale s tímto přístupem jsem se setkal poprve :-(.
    • Z ostatních příspěvků je vidět, že je to standardní způsob práce této společnosti, proto je s tím třeba něco udělat.
    • Zaujala mě reportáž "Bílých ovcí" cca vysílaná před rokem, která "vyřešila" jeden případ podvedeného zákazníka, kdy tzv. nedorozuměním nedostal knihy z internetové obchodu Altimax Press s.r.o. e-shop včas, ale až po zásahu a nátlaku zákazníka přes TV Nova. Přitom desítky dalších se dějí dál....

Navštívil jsem Svaz ochrany spotřebitelů v Praze, kde mi doporučili následující postup:
    1) Pokud nebyly knihy dodány, stornovat objednávku. Stačí e-mailem. Vhodnějším způsobem je doporučený dopis s dodejkou. Ode dne storna objednávky je firma povinna dle §53 odst. 10 obč. zák. do 30 dnů od odstoupení od smlouvy peníze vrátit.
    2) Pokud tak neučiní, je třeba podat "Žalobu na vydání bezdůvodného obohacení + návrh na vydání platebního rozkazu. Tento úkon stojí 600 Kč. V tomto případě soud rozhodne o tom, že firma musí vrátit peníze a po rozhodnutí soudu náklady 600 Kč hradí také firma. Řeší se individuálně.
    3) Spojit se s ostatními podvedenými klienty a podat hromadnou žalobu pro podvod.

Žaloba, jak jsem tady četl, již byla podána. Chci využít všech možností, proto se budu držet rady, kterou jsem dostal.

Pokud se chcete informovat na svazu ochrany spotřebitelů osobne, veškeré informace získáte na webu sos.cz. Se svazem obrany spotřebitelů lze komunikovat telefonicky, e-mailem i osobně.
    Věřím, že tyto informace pomůžou některým lidem v řešení problému, i když objednaná kniha, kterou si zaplatím předem, a je dodaná do 3 dnů, je daleko nejlepší řešení :-))))...

• Neozívají se již několik měsíců (mimo jeden a hromadný mail a nějakou korespondenci), nezvedli jediný telefon, na reklamace nereagují, knížky nedodali a samozřejmě jsem zaplatil předem. Dluží mi 680,- nebo dodání zboží!

Nikdy víc!! Moje první negativní zkušenost z e-shopem, který mne okradl!!

• Podvod

Dne 20.9. jsem objednala knihy v částce 769 Kč pro dceru k vánocům. Do dnešního dne jsem nedostala ani knihy, ani peníze zpět, prostě nikdo nekomunikuje - na e-mail neodpovídají, telefony nezvedají.

• Vyzkoušela jsem si poprvé v životě podat žalobu :-)
    • Spoustu času a peněz (naskakuje pořád záznamník), když jsem se snažila bezvýsledně vymoci své zaplacené knížky

Objednala jsem začátkem září knihy na angl.konverzaci pro studenty a zaplatila ze svého 3500,- (U nás na škole je problém s dobírkou).Pak jsem s hrůzou objevila všechny negativní recenze. Psala jsem na všechny jejich emailové adresy nesčetněkrát - nereagují. Volala jsem mockrát, pokud to vůbec zvednou (většinou se ani dopoledne nedovolám, jen na záznamník), pořád jen slibují, ale knihy ani po měsíci a půl nedorazily. Na stránkách píšou, že dopraví zboží do 72 hodin, ale já platila už před měsícem a půl!!! Takže mě pěkně naštvali. Asi počítají s tím, že většina lidí nad těmi pár stovkami mávne rukou, ale to se přepočítali. Pro mě to jsou velké peníze a tohle se prostě nedělá. Je proto potřeba jim dokázat dlouhodobé a opakované porušování občanského zákoníku, pak teprve jim můžou zakázat činnost.

Prosím tedy vás všechny, kteří nejste spokojeni s činností tohoto internetového knihkupectví, abyste

1. se přidali k hromadné žalobě - Trestní oznámení ve věci poškozování věřitelů za účelem sebeobohacení.
    Číslo jednací: čj krpb 89196/čj2010. Zajděte na policii v místě bydliště s tímto číslem a oni s vámi sepíší protokol.

2. poslali poštou podnět k prošetření na Živnostenský úřad Vsetín, kam tihle podvodníci spadají. Adresa je Svárov 1080, 75501 Vsetín. Mluvila jsem s nimi telefonicky, potřebují písemně co nejvíc případů nespokojených zákazníků. Stručně napište, jak dlouho na své knihy čekáte, kolik jste zaplatili a kolikrát jste s nimi pokoušeli marně spojit.

Prosím i ty, kterým zboží přišlo až poté, co se přidali k žalobě, aby si na ně na živnostenském úřadu stěžovali. To přece nejde, že budou posílat knihy jen těm, co na ně podají žalobu! Už kvůli všem dalším důvěřivým lidem vás prosím - nenechte to být a napište na ně stížnost na živnostenský úřad.

• Absolutně NIC!!!!!!
    • Musím říct, že jsem totálně zklamaná, i já jsem jim naletěla, bohužel pozdě jsem si přečetla recenze. Knížky pro děti jsem objednala v srpnu a doteď nemám peníze na účtu, mimochodem několikrát jsem je upomínala e-mailem a také vyhrožovala vším možným - finančním úřadem, českou obchodní inspekcí, policií apod. Bohužel nic nezafungovalo, jdu se přidat k hromadné žalobě.

Podvodníci