Na základě negativních hodnocení zákazníků, Heureka.cz nedoporučuje nákup v obchodě NejDárky.cz.

• rychlost dodání
    • Uloženka.cz

• Objednal jsem 3 baterky s paralyzérem, jedna byla nefunkční, provedl jsem reklamaci. Doposud nebyla vyřízena.,

Reakce obchodu NejDárky.cz

Vaše reklamace k nám dorazila 24.10.2014 a dle zákona máme na vyřízení reklamace 30 dní. Nyní je Vaše zboží v servisním oddělení a máme informaci, že do konce týdne by měla být reklamace vyřízena.

S pozdravem a přáním pěkného dne,

• Asi cena, ale....
    • Popletli dodani, prosvihl jsem kvuli nim obdarovani deti a navic zaplatil 40 korun za preposlani spravnemu prijemci!!!

Uz nikdy.

Reakce obchodu NejDárky.cz

omlouváme se za toto pochybení.
    Očekávejte v nejbližších dnech na Vašem emailu návrh na kompenzaci škody.

S pozdravem,

NejDárky.cz

• srovnatelný obchod s ostatními e-shopy
    • některé zboží je totálné nekvalitní

Shed Pal - kartáč a vysavač pro chovatele se rozpadl po 5 minutách používání
    Organizér na opěrku hlavy do auta má neobratně vyřešený způsob připevnění na sedačku

• Rychlost,spolehlivost.

Doporučuji,seriózní jednání.

• rychlá dodávka
    • dodávané zboží není řádně kontrolováno před expedicí

Reakce obchodu NejDárky.cz

prosíme o informaci, co konkrétně nebylo v pořádku. Při expedici provádíme u zboží namátkovou kontrolu. U zboží, které jste si objednal jsme nezaznamenali nikdy žádné problémy. Proto prosíme o informaci na [email protected], abychom problém odstranili, potažmo Vám vzniklou škodu nahradili.

Děkujeme za informaci.

NejDárky.cz

Za zboží jsem zaplatil dopředu kartou. Při vyzvednutí zboží mi byla platba účtována ještě jednou. Bohužel jsem si všiml toho, že platím podruhé až dodatečně. Nyní už marně přes měsíc u obchodu reklamuji vrácení peněz!Nedoporučuji u tohoto obchodu nakupovat.

Reakce obchodu NejDárky.cz

omlouváme za prodlení a děkujeme za tento komentář.
    Peníze očekávejte do středy na svém účtu.

Ještě jednou se omlouváme.

NejDárky.cz

• nemusim nikde chodit vse je na netu

byla jsem spokojena a doporucila bych nakup svym znamimm

• serioznost, rychlost
    • nevím

doporučuji nákupy

• Pohodová objednávka z domu a hlavně cena
    • Myslím, že žádné

Zboží jsem scháněla v několika obchodech a nikde nebylo. A potom se mi líbila cena,

objednala jsem si taneční podložku a až při převzetí jsem zjistila, že podložka i CD pro hru je v polštině:-(

Reakce obchodu NejDárky.cz

omlouváme se za tento nedostatek.
    Hra v českém jazyce je k dispozici zde: http://www.ulozto.cz/hledej?q=stepmaniaCZ pokud máte zájem i o další písničky, tak ty jsou k dispozici zde: http://www.ulozto.cz/xTJ75JPv/zname-pisnicky-do-stepmania-v1-0-rar

Omlouváme se za tento nedostatek.

S přáním pěkného dne,

NejDárky.cz

• objednala jsem si jinou barvu než dorazila

Reakce obchodu NejDárky.cz

v případě, že jste nespokojená s produktem, můžete odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu.
    Barva deštníku je uvedena v popisu produktu.
    Barva na obrázku mohla být zkreslena díky nastavení monitoru například kontrast a sytost barev.

Každopádně děkujeme za Váš příspěvek.
    S přáním pěkného dne,

• Cena a rychlost dodání

Určitě doporučuji.

• to nevim
    • nevim

spolehlivý

• nevim
    • nejsem spokojen

co jsem obednal jsem zjistil ze bylo predrazene stejny obsah jsem koupil jinde daleko za mene penez

Reakce obchodu NejDárky.cz

v případě, že nejste spokojen se zbožím, můžete jej vrátit ve 14 denní lhůtě spolu s odstoupením od kupní smlouvy bez udání důvodu.

Pěkný den,

• rychlost,
    • dostupnost vyzvednutí ve výdejním místě v Brně bez navýšení platby za vyzvednutí

• obchod nabízí zboží,které nemájí vůbec na skladě,ale na jejich stránkách píší skladem a pak čekám na zaplacené zboží 14 dní

Reakce obchodu NejDárky.cz

velice se omlouváme za potíže. Bohužel selhal lidský faktor kontroly zásilek. Vaše zásilka byla při expedici chybně označena a proto došlo k prodlení.
    Prosím kontaktujte nás na náš mail [email protected], kde se dohodneme na nějaké kompenzaci v podobě voucheru.
    Ještě jednou se omlouváme.
    Pěkný den, Nejdárky.cz

Na stránkách uvádí, že při objednání zboží do 16:00 hodin bude zboží k osobnímu odběru nachystáno ještě týž den. Po dvou dnech, kdy mi nedošlo žádné upozornění, jsem na obchod volala. Zboží nachystáno nebylo, prý nějaká chyba systému. Budiž, stane se. Dále by bylo vhodné, aby byl brněnský obchod lépe označen, hledání zabralo hodně času.

Zboží ,které jsem objednala dorazilo hned druhý den.Jako velkou výhodu hodnotím sledování zásilky.Zboží dorazilo v pořádku a opravdu takové,které jsem si podle popisu a fotografie objednala(kladně hodnotím i porobný popis výrobku na stránkách).Obchod doporučuji.

• Přehlednost.
    • Na balení bylo napsáno 12 ks připínáčku, k síti do dveří, proti hmyzu, dorazilo jich pouze 10.

Reakce obchodu NejDárky.cz

v nejbližší době Vás budeme kontaktovat na email a domluvíme se s Vámi na doposlání chybějícího zboží.

Přejeme pěkný den,
    Nejdarky.cz