Na základě negativních hodnocení zákazníků, Heureka.cz nedoporučuje nákup v obchodě NejDárky.cz.

• Spokojena, super, vezme i psí chlup
    • nemám nic

• 11111111111

super

• široký sortiment
    • přehledný obchod
    • zboží ani do 10 dnů nedorazilo
    • možnost výběru dopravy pouze pošta
    • potvrzení objednávky na e-mail celkem směšné

Obchod jsem si vybral, protože měl přehledný obchod a solidní ceny. Zboží jsem objednával 25.12 a čekal jsem, že v 30 v úterý to dojde. Na stránkách píšou "Expedujeme objednávky objednané do 14:00", což mi přijde jako kec. Dával jsem tomu šanci v pátek, ale opět nic. Takže pro to budu muset zajet v pracovním týdnu na poštu, kdy nemám čas.

Reakce obchodu NejDárky.cz

v době mezi svátky, konkrétně od 23.12.2014 12:00 do 2.1.2015 jsme měli dovolenou. Zákazníci o tomto faktu byli informování jak na hlavní stránce obchodu hned pod banerem, tak i v sekci kontakt. Velmi se omlouváme, že jste tuto informaci přehlédl. Děkujeme Vám ale za podnět a příště tuto informaci přidáme i do emailu o potvrzení objednávky, aby byli zákazníci stoprocentně informováni.

Ještě jednou se omlouváme.

S pozdravem,

NejDárky.cz

• Zatím jsem zboží neobdržela, tak nemohu hodnotit

• Nemusím běhat po obchodech
    • Dostanu inspiraci na poslední chvíli

Já ani nevím,těžko něco napsat. Zboží po objednání a zaplacení ani po 10 dnech nedorazilo,stále ale věřím tomu že to je příčina vánočních svátků a že zboží již dorazí. Snad jo.

• Vykmanov7

• Možnost nákupu po internetu a nabídka zboží.
    • Nevím zatím o nich.

Pohodlné,rychlé.

• Rozmarné zboží Všeho druhu
    • Zatím jsem se neshledala se žádnéma slabinama

Myslím ,že kvalitní obchod

• výběr
    • ceny
    • cena poštovného
    • rychlost dodání

Na obchod jsem narazil náhodou a našel jsem pár zajímavých věcí. Negativní komentáře mně odrazovali. Zboží ale dorazilo v pořádku, poštovný nízký a dodací lhůta při tom frmolu před vánoci dost krátká. Nemám žádné výhrady. Jsem spokojen a rád tady nakoupím znovu.

• široký sortiment

Spokojenost

• dobré ceny

Hledat konkrétní věc - ano. Podívat se ze zvědavosti- ne.

• Dobré ceny
    • nevím o žádných

• - možné se dovolat pouze v určenou dobu 9-12 hod dle jejich internetových stránek
    • - ve stejnou dobu i odpovídají na emaily, tzn. načekáte se na odpověď

Po několika dnech, kdy už mi přišlo zvláštní, že zboží nedorazilo, mi bylo řečeno, že se mi snažili dovolat, ale nepodařilo se jim to (ano, po zkušenost neuvádím aktivní číslo), ale vždy uvádím do poznámek, že používat ke komunikaci email, který samozřejmě k dispozici měli na základě objednávky a z konverazce před objednávkou!!! Jedno objednané zboží totiž nebylo možné zaslat, neboť bylo poškozené... Kdybych nevolala, tak by tam možná objednávka skoro za 2500 trčela dodnes... zaslali email, že je zboží odesláno - nebylo, link byl nefunkční... až dnes po týdnu od emailu vidím, že je zboží v poště, resp. již třetí den je na poště odesílatele!!! Navíc ukazuje nesmyslně nízkou váhu, takže očekávám další komplikace. Jelikož je tel. číslo v provozu pouze 3 hodiny denně (stejně tak vázne emailová komunikace na těchto 3 hodinách), je to dlouhotrvající proces... Ve shrnutí - zboží objednané 11.12., obdržím v ideálním případě 22.12., a to jsem ještě zvědává, co budu muset řešit, protože balík by měl vážit asi desetinásobek...

• levné zboží
    • výborná komunikace
    • velký výběr

jsem velmi spokojena
    komunikace vyborna
    nakup bezproblemovy
    Se zbožím jsem moc spokojená a neměla jsem žádný problém.

• zajímavé dárky
    • poštovné

• -

Byl mi dodán jiný typ. Po domluvě jsem ho vracela.Poté přišel ten typ co jsem chtěla, ale náklady mi nebyly uhrazeny. Stálo mě to dost navíc /telefony, poštovné/,takže celková nespokojenost.

Díky za rychlou reakci i v hektické předvánoční době.
    Výrobek používám krátce, hodnotit mohu až později (špatné zkušenosti s obdobným výrobkem jiného výrobce).

• neskompletují objednávku objednáte 2.věci přijde jedna

nedoporučuji tento obchod