Na základě negativních hodnocení zákazníků, Heureka.cz nedoporučuje nákup v obchodě NejDárky.cz.

• Spousta dárků na jednom místě
    • Nenašla jsem

Supr přehledné stránky

• Výhody? Zboží jsem si vyzvedl tam, kde jsem potřeboval.
    • -

mě nákup vyhovoval

• Vše bylo v pořádku a bez problémů a pro mě důležité rychlé.
    • dodani rychlé a vpořadku akorát zboží nesplnuje co slibovalo a obchod na imeil neodpovida takže nedoporučuji

• Vsechny obaly byly velmi pomackane,naprosto nevhodne pro darek. Nutne prebalit

Reakce obchodu NejDárky.cz

děkujeme za komentář. Budeme apelovat na expediční oddělení, aby bylo vše řádně baleno a nedocházelo tak k poškození obalu.

Přejeme příjemný zbytek dne a ještě jednou se omlouváme.

S pozdravem,
    NejDárky.cz

Našla jsem co jsem potřebovala i za pěknou cenu, takže jsem spokojená a doporučuji. :)

• rychlost a kvalita
    • o žádných nevím

vyzkoušejte a uvidíte

• nic moc
    • věci jsou velmi špatné kvality

spíše nenakupovat, kvalita zboží je hodně špatná.

• osobní odběr

sice mi po týdnu od objednání došel mail, že se omlouvají, že zboží ještě neodeslali.... ale už je to další týden a zboží stále nemám...

spokojenost

• Včera mně dorazilo zboží. Jednalo se o smoosy maker. Obal byl poškozen vypadal tak, jako by zabaloval se a rozbaloval se asi 20x. Vyrobek měl známky opakováného zkoušení a navíc byl nefunkční. Dokud jsem hledal adresu společnosti na internetu, narazil jsem na hromadu hooodně zklamaných, proto jsem se stavil v kamanem obchodě v Brně. Jednalo se ve skutečnosti o výdejné místo, malou mistnost se stolem a vyplašenou holkou. Nevím, čím to bylo, ksichtem, nebo ruským přízvukem, ale zboží mně bylo vyměněno do 5 minut a to bez papirovaní. Doufám, že už nepůjde znovu do oběhu.

Raděj jdete jinam

• -

Jsem celkově spokojená

• Péče o zákazníky

Pokud chcete hezké vánoční dárky včetně originálního balení zvolte prosím jinou alternativu obchodu. Tady je komunikace špatná a to, co mi přišlo určitě nikomu k Vánocům nedám. Nakoupila jsem zde poprvé a naposled. Ráda bych nejen touto cestou upozornila co nejvíce lidí, aby nedopadli jako já.

Reakce obchodu NejDárky.cz

zboží, které jste si objednala máme skladem v originálním balení. Nemohlo dojít k poničení obalu během přepravy? V tom případě je možné vznést reklamaci na Českou poštu. Rád bych se také zeptal na komunikaci. Nemáme od Vás jediný mail. Opravdu jste psala na náš mail [email protected], nebo volala na naši infolinku během pracovní doby? Co se týče dodací lhůty. Ano, zde malý problém nastal. Objednávku jste provedla v sobotu, zboží bylo předáno do přepravy v pondělí a díky nabíhajícímu Vánočnímu provozu Vám byla doručena až ve středu. Za což se omlouváme. Pokud nebylo něco v pořádku můžete uplatnit také Vašeho práva odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní bez udání důvodu, nebo zaslat zboží na reklamaci.

Z pozdravem a přáním pěkného dne,

NejDárky.cz

• Zakoupil jsem vícero zboží, z toho jedno bylo dodáno jiné a jedno nedorazilo. Obratem se dalo vše do pořádku, tak spokojenost.

Reakce obchodu NejDárky.cz

ještě jednou se omlouváme za chybu při expedici, ale velmi si vážíme, že dáváte kladné hodnocení.

Děkujeme. S pozdravem,

NejDárky.cz

Můj první nákup, a jsem naprosto spokojen. Vše proběhlo tak ja má.

• myslim ze zadne

vrele doporucuji

• Nevim
    • Zboží je nepoužívejte. Zakoupena psi toaletě chyběla nejdůležitější část. Horní cast-trava.po tel.rozhovoru slíbili ji zaslat.zatim nic

Ne spolehlivý obchod

Reakce obchodu NejDárky.cz

dne 7. 11. 2014 jsme Vám odeslali chybějící část. Omlouváme se za tuto nepříjemnost. Chyba vznikla na straně dodavatele zboží při kompletaci zboží. Vyšli jsme Vám v této věci maximálně vstříc, protože jsme po Vás nepožadovali zaslat zboží zpět a řešit tuto záležitost jako reklamaci, proto doufáme, že toto gesto alespoň trochu ovlivní Vaši negativní reakci.

S pozdravem a přáním pěkného dne,

NejDárky.cz

• - rychlost vyřízení, dobrá nabídka zboží
    • - zatím žádnou

- pro nákup dárků pro vaše nejbližší

• okamžité vyexpedování objednávky a dodání do Uloženky-vše proběhlo během dvou dnů

Velmi rychlé vyřízení objednávky, druhý den již předáno zboží do Uloženky k vyzvednutí.Kvalita zboží dobrá. Celkově spokojenost.