Capacky jsou na netu vyfocene jako modra a ruzova, prisly ruzove!

• komunikace

Nejsou aktuální skladové zásoby.
    2x přišel email, že mé objednané zboží není skladem, ať vyberu něco jiného, pak přišel třetí s omluvou, že se odeslání zpozdí.

Reakce obchodu Nejbaby

děkujeme Vám za Vaši recenzi a omlouváme se, že jsme bohužel neměli veškeré zboží skladem. Některé zboží bylo na objednání u dodavatele a dostupnost jsme zjistili až po objednání zboží. Věříme, že s ostatním zbožím jste spokojená.

Tým Nejbaby.cz

• Uplynulo 10 dní, ale stále jsem produkt neobdržel. Doručovací štítek aktualizovali dvakrát a naposledy to bylo před 3 dny, ale stále nedorazilo

Reakce obchodu Nejbaby

kontaktovali jsme Vás na e-mail, že se nám bohužel nepodařilo doskladnit od dodavatele Vámi požadované zboží a platba za objednávku Vám byla již vrácena. V případě nejasností nás prosím kontaktujte.

Tým Nejbaby.cz

• Pistole jsme koupili 2ks a obě po několika (cca 10) výstřelech nefunkční. NEDOPORUČUJI Praskne něco uvnitř a kus plastu vypadne ven z pistole.

Obchod asi OK, ale přímo toto zboží ,vyhozené penize

Reakce obchodu Nejbaby

děkujeme za pěknou recenzi :) Pistole u nás můžete samozřejmě reklamovat, prosím kontaktujte nás na e-mail [email protected].

• Velký výběr
    • Výhodné ceny

Od 6.12. čekám na vrácení peněz z části objednávky, kterou jsem stornovala. Připomínala jsem se, ale stále nic. Jinak bych s obchodem byla spokojená.

Reakce obchodu Nejbaby

děkujeme za hodnocení a omlouváme se za prodlení v rámci vrácení přeplatku za objednávku, bohužel bylo uvedeno chybné č. účtu a proto se Vám platba opozdila, vše bylo již vyřešeno na zákaznickém centru dle e-mailové komunikace.

• čekám na zboží

Reakce obchodu Nejbaby

objednávka Vám byla doručena dle informací sledování zásilky 21.12. a o termínu expedice jste byla informovaná.

Tým Nejbaby.cz

8.12. jsem objednala a zaplatila vnučce dárek k vánocům a stále jej nemám. Po mám kontaktu s určenou pracovnicí bylo zřejmé, že došlo k nějaké chybě. V hovoru mi bylo řečeno, že to prověří a ozve se mi zpět. To se nestalo. Takový přístup k zákazníkovi hodnotím jako neprofesionální a nespolehlivý.

Reakce obchodu Nejbaby

objednávku kterou jste u nás měla nebyla uhrazena a v poznámce jste měla uvedený požadavek, že pokud dané zvířátko nebude, přejete si zrušit objednávku a tedy jsme Vám jí zrušili. Prosím o prověření zda se jedná opravdu o náši obejdnávku, kterou jste měla uhrazenou.

Tým Nejbaby.cz

• výrobky jsou moc pěkné
    • objednala jsem si 2 dinosaury pro vnuka z nabídky čtyř, bylo napsáno, že si nemůžeme vybrat, ale to mi nevadilo, byly všechny hezké, jen mě nenapadlo, že při koupi dvou mi zašlete dva úplně stejné

• Jsem velmi nespokojená s dodáním zboží. Nedostali mi je do určené balikovny, ale uložili jej na poště v Jundrově. Přitom bydlím v Bystrci. Fakt nechápu. Zatím jsem neměla šanci si jej vyzvednout. Je to z ruky.

• Špatná komunikace obchodu, potvrzená objednávka s datem dodání, ale zboží stále nedorazilo a nemám žádnou odpověď kdy zboží bude

Nedoporučuji obchod, nekomunikace se zákazníkem, nepravdivé sdělené informace

Reakce obchodu Nejbaby

Vaše recenze nás mrzí, pro ověření v systému jste obdržela termín expedice a v pátek 10.11. jste volala s kolegyní na infolince, která Vám nabízela jinou variantu, protože se termín doskladnění bohužel prodloužil u dodavatele. Dle informací jste souhlasila, že na Vámi objednaný produkt počkáte. Tedy z naší strany proběhlo vše v pořádku včetně komunikace.

Pěkný den Tým Nejbaby.cz

• velký výběr zboží
    • Velmi dlouhá doba dodání zboží

Termín zboží byl ze strany obchodu 2x posunut na pozdější s tím, že jim nedorazilo zboží od dodavatele. Sice mě o věci informovali e-mailem a nabídli rozdělení zásilky, ale tohle řešení mi vůbec nevyhovovalo. Na balík jsem tak čekala 11 dní.

• Zatím nedorazilo
    • Mají napsáno (skladem, doručení atd ale vůbec neodpovídá realite)
    • Pokud na zboží spěchate, zde nedoporučuji koupit

Než uvádění nepresnych termínu doručení, bych uvítala u věci které nejsou skladem radši termín doručení na dotaz, člověk totiž když vidí datum doručení a spoléhá na to, a pak mu zboží přijde o několik dni později, bez předchozího upozornění jenom ho to naštve.
    Příště si rozmyslim zda zde znovu objednám

Reakce obchodu Nejbaby

mrzí nás Vaše zkušenost a omlouváme se za pozdější odeslání objednávky, bohužel byla zrovna výprodej na e-shopu a datum odeslání se prodloužilo o 2 dny. Následně byl víkend a dopravce doručení také prodloužil dle trasování Vaší zásilky.
    Věříme, že to byla ojedinělá situace a budeme rádi, pokud u nás ještě nakoupíte.

Tým Nejbaby.cz

• Na internetu byly míry šatiček pro panenku větší, takové míry, které jsem chtěla, ale mi přišly šatičky malé, úzké - pro barbíny

Reakce obchodu Nejbaby

šatičky, které jste si objednala jsou dělané na panenky Barbie. Rozměry jsou uvedené v názvu i rozměry celkového balení v popisku. Pokud nemáte produkt rozbalený můžete nám ho samozřejmě do 14 dnů od zakoupení vrátit.

Tým Nejbaby.cz

• Objednávka jsme zrušili, protože zboží obchod nemohl dodat. Peníze dosud nedorazily zpět na účet i přes opakovanou výzvu.

Reakce obchodu Nejbaby

omlouváme se za komplikace s nedostupným zbožím a peníze Vám byly vrácené do 14 dnů po zrušení objednávky jak je uvedeno v obchodních podmínkách.

• Hezký výběr
    • Doručení (čekám již 3 týdny a stále termín posouvají)

Objednáno 30.7. a dosud nedoruceno. Dnes přijat email o dalším posunutí termínu pro vyřízení objednávky.
    Hezký výběr, příjemná komunikace, ale doručení to bohužel kazí :(

• Na e-shopu píšou, že mají skladem. Druhý den Vám přijde email s tím, že bude někdy naskladněno a pak odesláno...

Reakce obchodu Nejbaby

Dobrý den, mrzí nás že nejste spokojeni. Nicméně objednali jste si zboží, které bylo na objednávku, nebylo skladem. Bylo to uvedeno na e-shopu včetně termínu dodání. S termínem expedice jsme Vás informovali a odeslali zboží o den dříve. Přejeme pěkný den Nejbaby.cz

• Poškozené zboží
    • Dorazilo zboží jiné, které jsem si neobjednala.

Obchod mě sice informoval, ze jedno zbozi z me objednávky není skladem (přitom v den objednávky bylo), ale ujistil me, ze objednávka přijde kompletní, ale později. Ano došla, ale mnou objednány druh zbozi tam nebyl. Přišlo něco jiného a ještě to bylo z části poničené. Jsem zklamana.

Zakoupeny rukávky nafukovací SPIDERMAN 23x15, kód A98001BTW, dále i kruh SPIDERMAN. Vyzkoušeny pouze rukávky, které jsem koupila pro 4leté dítě. Po nasazení rukávků měl červenomodré fleky na těle, jelikož rukávky pustily barvu, nedalo se to smýt vodou, až mýdlo pomohlo. Kruh jsme neměli odvahu již vyzkoušet a další zboží určené jako dárek nemám odvahu darovat. Jedná se o závadné zboží pro děti, takže za mne tento obchod nedoporučuji, recenze nepíši běžně, ale chci upozornit další zákazníky, aby nedopadly jako my.

Reakce obchodu Nejbaby

Dobrý den, velmi nás mrzí, že nejste se zbožím spokojena. Na rukávky jsme doposud neměli žádný špatný ohlas. Jsou od výrobce Bestway, který je proveřeným výrobcem, takže předpokládáme, že zboží bude bez vad. Rukávky jsme stáhli z prodeje a nebudeme je nadále prodávat. Můžete je samozřejmě vrátit, pro bližší informace se prosím obraťte na naši infolinku. Přejeme pěkný den Nejbaby.cz

25.6 jsem objednala přebalovací tašku BabyOno Best Time Ever Black - měla být ihned skladem k odeslání. Uhrazeno 28.6. Do dnešního dne 10.7. mi zásilka nedorazila, telefon nezvedají a na email neodpovídají.

• Měli v sortimentu něco, co se jinde těžko najde.

Chtěl jsem 2 pláště ke kolům kočárku, poslali každý jiný; údajně stejně velké, ale od jiného výrobce, viditelně se lišily.