zkušenost velmi dobrá

• Přívětivá komunikace

Vše v naprostém pořádku.

• jednoduchý přehledný web
    • ceny
    • chybí info typy drážky rovná hrana / polodrážka
    • chybí technický nákres rubu / líce produktu
    • nejsou detailní fotky
    • mají paletovou dopravu dodají pouze to co se vejde na paletu (nejde proto za "jedno" (i zvetšené) poštovné poslat více věcí např. polystyren + OSB desky..)
    • Drahá doprava Emons nemají levnější Toptrans

obchod zaslal menší tloušťku perimetru než jsem objednal (ani dopředu neřekli a rovnou zaslali co kdybych chtěl náhodou větší tloušťku?) přesto poslali finální cenu faktury stejnou jako z objednávky eshopu ale jinou položku (menší tloušťku) perimetru (toto je dost divný protože do faktury by se mělo přeci propisovat automaticky to co zákazník dá do košíku v eshopu... a pokud je tam jiná položka tak má přeci jinou cenu...). Telefonicky (12.10) jsme se dohodli, že mi rozdíl tloušťky vrátí, dodnes jsem vratku peněz nedostal zpět na účet... snad to ještě dojde...

Objednal jsem si zboží, které je podstatně lacinější než doprava. Pracovník obchodu se ke mě zachoval velmi dobře, když na tuto situaci upozornil a doporučil mě jiného prodejce v mém okolí. Tímto obchodu nej-izolace. cz děkuji za hezký přístup k zákazníkovi

všechno na jedničku všem doporučuji

Bleskové vyřízení!

• rychlost a jednoduchost komunikace

+ Zatím nejlevnější ceny za toto lepidlo, co jsem viděl ve stavebninách.

Ochotne pomohli nalozit karo sote na strechu auta

• Přehledný e-shop
    • Úměrné ceny materiálu
    • Pohodový a usměvavý skladníci ( což se nedá říct o personálu u okénka při placení).

Doporučuji stavebniny jako celek . Dobře označené takže je člověk najde v Trutnově hned napoprvé. Ceny přiměřené cenám trhu. Jen jak jsem psal o komunikaci na přepážce tak tam je mínus jinak vše v pořádku. Doporučil bych označit parkoviště patřící ke stavebninam kam postavit auto nejen auta zaměstnanců ČD a možná jiných firem. Obtížně se tam parkuje mezi kamióny.
    Sháním materiál po vícero stavebninach tak mohu srovnávat. Jinde je komunikace a rychlost odbavení mnohem lepší ale i na jiných místech i mnohem horší. Tyto jsou zlatý střed až na drobností. Takže doporučuji každému k osobní návštěvě.

• Dostupnost zbozi
    • Cena prepravy

Nakupoval jsem zde poprve a celkove jsem spokojen. Ceny priznive, komunikace na vytecnou. Jen preprava je vcelku draha, predpokladam, ze nemaji domluveneho nejakeho pausalniho prepravce s rozumnou cenou a tak prakticky objednaji externi, ktereho zaplatite. Na druhou stranu vam je cena prepravy sdelena predem a vy si muzete vybrat, zda ji akceptujete.

Rychlé objednání a rychlé dodání!
    Vše proběhlo OK.

Komunikace s obchodem fungovala bez problémů.

• Dobrá komunikace, kdyz jsem se zrovna nedovolal, paní z obchodu za chvili volala zpatky.

ani pri mnozstvi 200m2 nedokazi zajistit prepravu \Plzen\ a odepsali at to skusim jinde , dobra cena ale pro mne prd platna....

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Doprava vyjde draze, přesně na 1077 kč za zboží s cenou709 kč (5 palubek), bohužel nevýhodné...

• Rychlost dodání,dobrá komunikace s obchodem-doporučuji.

• Nejvýhodnější cena

Naprostá spokojenost. Rychlé, věcné jednání. Doprava zařízená naprosto bez problémů. Skutečně, všechno šlo hladce. Mohu jen doporučit. Děkuji.