Zboží bylo doručeno,ale žádná bruska zdarma k tomu nebyla, alespoň jsem žádnou neobdržel,a od 15.11.2022 čekám na vrácení platby za dvakrát placené zboží,které jsem objednal s platbou on line,zaplatil a pak to pošta doručila jako dobírku. Co dodat?

• Objednáno zboží a celý týden se nikdo neozval..

• přehledné stránky
    • široký sortiment
    • zajímavé ceny zboží

zmatečný způsob objednávání: při vhazování zboží do košíku eshop uvádí, že objednáním zboží nedochází k jeho závaznému objednání, ale bude indivizuálně naceněno a že doprava je zdarma ... dále je nutné zboží objednat, abyste se k nacenění dostali, při tom ale odsouhlasujete, že se zavazujete zboží koupit, ikdyž zatím neznáte jeho cenu...následně mi přišel mail, kde byla doplněna cena dopravy (nebyla zdarma), ale zboží individuálně naceněno nebylo...s tím, že doprava bude zdarma, pokud bude zboží od jiného výrobce...když jsem se dotazovala, který výrobce dodá mé požadované zboží nejlevněji, už jsem se reakce nedočkala ... zboží jsem tedy zatím neobjednala...

Na webu inzerují dodání po metrech, ale zboží není k dispozici.

• Absolutní nekominukace, zboží jsem objednal před týdnem a nemám žádnou odezvu.

Pošta zásilku převzala a to je vše. Ale ani prodejce neodpovídá.

Reakce obchodu nej-izolace.cz

V tomto případě se stala chyba na straně přepravce. Zásilku nedoručil ve stanoveném termínu. Když nás zákazník kontaktoval, že mu ještě nedorazila, obratem jsem zjistili, kde je chyba a s dopravcem vyřešili nápravu. O celkovém stavu jsme zákazníka kontaktovali emailem i telefonicky. Nej-izolace.cz

Zboží jsem objednal dva dny se nic nedělo tak jsem tam zavolal a řekli mi že mi nemají zboží jak odeslat v podstatě zboží které bylo skladem není jak odeslat.objednal jsem jinde

Reakce obchodu nej-izolace.cz

Zákazníka jsme informovali telefonicky a oznámili mu, že cena dopravy by byla vyšší než samotný materiál. Vysvětlili jsme mu, že jsme poptali partnery, kteří jsou v jeho blízkosti. Bohužel aktuálně neměli skladem. Zákazník řekl, že chápe a děkuje. Nej-izolace.cz

• v podstatě nefunguje, otazkou je jestli tento e-shop vubec realne existuje

Po objednaní mi mailem prislo potvrzení objednavky, od té doby nic. Žádná informace, nikdo mě nekontaktoval, zboží samozřejmě také nikde. Pokud někdo chce provozovat obchod tímto stylem, tak to raději ne.

Reakce obchodu nej-izolace.cz

Kde se stala chyba jsme dohledali a zákazníka kontaktovali. nej-izolace.cz

• Ani neodepsali

Reakce obchodu nej-izolace.cz

Dobrý den, nemůžeme s tímto nařčením souhlasit. Odpověděli jsme v út 15.03.2022 10:43. Prosím zkontrolování emailu.
    Děkujeme nej-izolace.cz

• Levné ceny
    • Výběr
    • Neseriózní jednání

Nemám problém s delší dodací lhůtou, pokud jsem s ní férově seznámen při nákupu. Mám naopak problém s neférovým jednáním, kdy zboží co avizují skladem odešlou, až po dvou týdnech a ještě lžou, že ho již odeslali.

Objednal jsem zboží které mělo být skladem. Po více jak týdnu jsem urgoval, že zboží stále nebylo odesláno a ani nemám informaci od přepravce. Byl jsem ubezpečen, že bylo ihned odesláno, přesto jsem stále nedostal žádnou bližší informaci k dopravci. A další den najednou přišla zpráva od přepravce, že převzali zboží.

• jednoduchý přehledný web
    • ceny
    • chybí info typy drážky rovná hrana / polodrážka
    • chybí technický nákres rubu / líce produktu
    • nejsou detailní fotky
    • mají paletovou dopravu dodají pouze to co se vejde na paletu (nejde proto za "jedno" (i zvetšené) poštovné poslat více věcí např. polystyren + OSB desky..)
    • Drahá doprava Emons nemají levnější Toptrans

obchod zaslal menší tloušťku perimetru než jsem objednal (ani dopředu neřekli a rovnou zaslali co kdybych chtěl náhodou větší tloušťku?) přesto poslali finální cenu faktury stejnou jako z objednávky eshopu ale jinou položku (menší tloušťku) perimetru (toto je dost divný protože do faktury by se mělo přeci propisovat automaticky to co zákazník dá do košíku v eshopu... a pokud je tam jiná položka tak má přeci jinou cenu...). Telefonicky (12.10) jsme se dohodli, že mi rozdíl tloušťky vrátí, dodnes jsem vratku peněz nedostal zpět na účet... snad to ještě dojde...

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Doprava vyjde draze, přesně na 1077 kč za zboží s cenou709 kč (5 palubek), bohužel nevýhodné...

Dne 17.10.2020 objednány dva kusy izolační pásky. Nešlo zaplatit, protože tento e-shop musí nejprve vypočítat dopravné, pošle vám návrh, když ho odsouhlasíte, vystaví fakturu, zaplatíte a pak pošle zboží. Dne 19.10.2020 přišel návrh dopravného. Okamžitě jsem telefonicky potvrdil, že souhlasím. Dnes je 29.10.2020, nemám ani fakturu a tím pádem ani zboží.

• Deset dní tam mám zaplacené zboží a i přes mailovou urgenci jsem nedostal ani zprávu, natož zboží. Je to patrně nějaký podvod.
  • Po 10 dnech ještě nikdo nestihl spočítat cenu za dopravu.
    Objednávka stále nenaceněná, nevyřízená.....

Reakce obchodu nej-izolace.cz

Vážený pane Knížko, uvádíte nepravdivou informaci! Vaši poptávku, ze dne 14.5.2020(21:38), jsme 15.5.20 zpracovali a v 11:38 po schválení zaslali zálohovou fakturu na polystyren. Následně jsme Vám zaslali nabídku na lišty a fasádní doplňky. Měl jste vybrat, které vyhovují. Psali jsme Vám také, že doprava nad určitou částku bude zdarma. Odpovědí na tento email byla otázka zda jsou rohy vertex s perlinkou. My odpověděli, že ano. Více jste se nevyjádřil. 18.5.2020 jsme Vám psali termín doručení polystyrenu (20.5.2020).
    Projděte si prosím emaily. Vše jsme řešili v jeden den.
    S pozdravem nej-izolace.cz

• termín doručení

Obchod pošle zálohovou fakturu a když ji zaplatíte tak až potom zjišťují zda jim to někdo vyrobí. Položky skladem ext. znamená, že to nikde nemají.

Reakce obchodu nej-izolace.cz

Dobrý den, pane Frollo, materiál běžně do týdne dodáváme. Bohužel byl vykoupen a v pecích nový teprve dozrával, tento proces nelze přeskočit ani uspíšit, tudíž se dodání v tomto konkrétním případě prodloužilo. Je nám líto, že po několika předchozích úspěšných obchodech s námi dostáváme negativní hodnocení. S pozdravem nej-izolace.cz

Poštovné 2x prevýšilo kupovanu vec..

Reakce obchodu nej-izolace.cz

Cenu za dopravu na objednané zboží s doručením mimo ČR (Slovensko) jsme nechali nacenit smluvním přepravcem dle váhy a rozměru zásilky a také místa doručení. Bohužel cena za dopravu je vyšší než v rámci ČR a pro Vaši zakázku nebyla výhodná. S pozdravem nej-izolace.cz

Desky Isover pomačkané, olámané. Při reklamaci mi společnost oznámila, že se obrátí na přepravce. Od té doby nekomunikuje ani po vyzvání.

Reakce obchodu nej-izolace.cz

Situaci v podobě reklamace dopravy urgujeme, bohužel i přes urgenci jsme vyjádření nedostali. Stále však situaci řešíme. Děláme co je v našich silách.
    Na naši obhajobu - se zákazníkem komunikujeme, bohužel však nemáme jen jeho, tak prosím o strpení, v případě urychlení prosím o telefonické kontaktování.
    Děkujeme za pochopení.
    NEJ-IZOLACE.CZ

• levnější oproti ostatním

Omlouváme se za nedorozumění,
    bohužel jsme již nedokázali včasné doručení ovlivnit.

Děkujeme
    NEJ-IZOLACE.CZ