Prikladna komunikace rozumne ceny velmi rychle doruceni

• Ochota, super komunikace, rychlost dodání

• Levné
    • Rychlé
    • Dobrá komunikace
    • Dražší doprava
    • Omezený sortiment

Pošta zásilku převzala a to je vše. Ale ani prodejce neodpovídá.

Reakce obchodu nej-izolace.cz

V tomto případě se stala chyba na straně přepravce. Zásilku nedoručil ve stanoveném termínu. Když nás zákazník kontaktoval, že mu ještě nedorazila, obratem jsem zjistili, kde je chyba a s dopravcem vyřešili nápravu. O celkovém stavu jsme zákazníka kontaktovali emailem i telefonicky. Nej-izolace.cz

• Skvělá komunikace, ochota řešit rozumným způsobem dopravu.

Naprostá spokojenost. Rychla domluva na doprave. Dovoz uskutečněn přesně ve stanovený termín. Není co vytknout. Takže chválím :-)

Na pobočce v Trutnově jsou velmi vstřícní a ochotní vždy poradit

Zboží jsem objednal dva dny se nic nedělo tak jsem tam zavolal a řekli mi že mi nemají zboží jak odeslat v podstatě zboží které bylo skladem není jak odeslat.objednal jsem jinde

Reakce obchodu nej-izolace.cz

Zákazníka jsme informovali telefonicky a oznámili mu, že cena dopravy by byla vyšší než samotný materiál. Vysvětlili jsme mu, že jsme poptali partnery, kteří jsou v jeho blízkosti. Bohužel aktuálně neměli skladem. Zákazník řekl, že chápe a děkuje. Nej-izolace.cz

• dobré ceny, výborná komunikace

• v podstatě nefunguje, otazkou je jestli tento e-shop vubec realne existuje

Po objednaní mi mailem prislo potvrzení objednavky, od té doby nic. Žádná informace, nikdo mě nekontaktoval, zboží samozřejmě také nikde. Pokud někdo chce provozovat obchod tímto stylem, tak to raději ne.

Reakce obchodu nej-izolace.cz

Kde se stala chyba jsme dohledali a zákazníka kontaktovali. nej-izolace.cz

• Rychlost dodání, super komunikace
  • Ani neodepsali

Reakce obchodu nej-izolace.cz

Dobrý den, nemůžeme s tímto nařčením souhlasit. Odpověděli jsme v út 15.03.2022 10:43. Prosím zkontrolování emailu.
    Děkujeme nej-izolace.cz

vše v pořádku

• Dobrá komunikace, rychlé vyřízení objednávky.

1. Příznivá cena.
    2. Rychlé vyřízení objednávky.
    3. Bezproblémová doprava spediční firmou, řidič kamionu s předstihem sdělil čas předání zboží a dodržel ho.

• Dohoda o rychlém dodání.
    • Přišlo druhy den od objednání.
    • Urizli mi drahou pásku Habito na rohy SDK. Jinde jen po 30m.
    • Posláno Českou poštou, kde clovek nevidi časy, ale jen dny. Přesto to přišlo do 20 ti hodin.

• Levné ceny
    • Výběr
    • Neseriózní jednání

Nemám problém s delší dodací lhůtou, pokud jsem s ní férově seznámen při nákupu. Mám naopak problém s neférovým jednáním, kdy zboží co avizují skladem odešlou, až po dvou týdnech a ještě lžou, že ho již odeslali.

Objednal jsem zboží které mělo být skladem. Po více jak týdnu jsem urgoval, že zboží stále nebylo odesláno a ani nemám informaci od přepravce. Byl jsem ubezpečen, že bylo ihned odesláno, přesto jsem stále nedostal žádnou bližší informaci k dopravci. A další den najednou přišla zpráva od přepravce, že převzali zboží.

• část objednávky materyalu došla v pořádku a obzvláště musím vyzdvihnout řidiče.Ten i přes námitky zaměstnavatele pomohl zásilku složit.Těchto lidí by si firma měla vážit.
    • Další objednávka zůstává bez odpovědi.

Průběh obchodu od výběru zboží až po dodání bylo v pořádku, tak jak by měl normálně probíhat. Komunikace e-mailem i telefonicky pro upřesnění podrobností byla vždy k věci.

zkušenost velmi dobrá

• Dobré ceny