• Přijatelné ceny za kvalitní komponenty
    • Bez slabin

Jsem spokojen a v případě poptávky znovu navštívím tento e-obchod

Dopručuji

• Cena,spolehlivost, dodací lhůta

Super, profesionální přístup

Nákup proběhl v pořádku, obchod mohu doporučit ostatním zákazníkům.

• levný

průměrná dodací lhůta

• Výhodná cenová nabídka.
    • Přehledná nabídka.
    • ---Žádná komunikace s dopravcem o dodávce./PPL/
    • Žádná informace,kdy bude objednávka doručena.

Doporučuji.

Reakce obchodu Naše-koupelna.cz

děkujeme za doporučení i pozitivní recenzi. Dovolíme si jen upřesnění k informacím ohledně expedice, které byly z naší strany plně poskytnuty jako u jiných objednávek.

Objednávka byla přijate dne 8.1.2015 ve 13:40. Ve stejný den Vám byl ve 13:53 (tedy za 13 minut pro přijetí objednávky) poslán e-mail a SMS zpráva s informací o termínu expedice, který byl stanoven ještě na 8.1.2015 s tím, že doručení bude probíhat následující pracovní den.

V den doručení pak přepravce zákazníka kontaktuje a doručení zásilky avizuje. Pokud vznikla chyba zde, prosíme o upřesnění nedostatku na náš e-mail a prověříme informaci u přepravce, aby již k případným podobným chybám nedocházelo. Děkujeme.

• rozumné ceny
    • velmi rychlá expedice zboží
    • zboží bylo skladem

Objednávka byla provedena ve čtvrtek odpoledne, ještě ten den odesláno PPL a druhý den dodáno. Nemám co dodat, kéž by takhle reagoval každý obchod. Z mé strany naprostá spokojenost.

• dobrá šíře nabídky
    • výborná cena
    • bezproblémový prodej a dodávka
    • delší dodací lhůty

pokud nespěcháte tak pohodový a levný obchod

• Rychlost, ochota, příznivá cena.

Dobrý nákup, doporučuji!

• rychlé a přehledné
    • nezaznamenala jsem

Super obchůdek , rozumné ceny, ráda nakoupím zas a nebudu se bát doporučit svým přátelům.

Naprostá spokojenost,výborná komunikace,velice seriozní a spolehlivý prodejce,vše v pořádku,vřele všem doporučuji.

• Bleskové vyřešení reklamace, dodávka dorazila neúplná, reklamoval jsem, obratem odpověď a vzápětí byla reklamace dořešena.

Jednoznačně doporučuji

• možnost po zaplacení nechat zboží dodat i po delší době, v dobu, kdy budu potřebovat
    • nevím

spokojenost, ale hodnotila bych až zboží obdržín.

• V klidu domova si vyberu.
    • Nenapadá mě nic.
    • Snad jen pokud je zboží doručováno poštou, ak to bývá problematické.

Jsem velký příznivce nakupování na internetu obecně. Vyhovuje mi,protože mám fóbii z obchodů a hlavně chodím dost špatně o berlích a toto je pro mne veliká pomoc.

• přehlednost stránek,rychlé dodání zboží

radost nakupovat

• chybějící možnost kontroly při předání

děkujeme za hodnocení.

Byl u Vaší objednávky při dodání nějaký problém? Žádné poškození u Vaší objednávky nemáme hlášeno.

Samozřejmě možnost kontroly při předání je, a to minimálně kontrola balení, kdy zákazník může vizuálně i sluchem balík zkontrolovat a vidí, zda není poškozený obal či slyší, zda něco v balíku nesprávně rachotí. V takových případech je vhodné řidiče na to upozornit a poznačit do přepravních listů, že je podezření na případné poškození nebo že byl poškozen obal.

Pokud řidič nespěchá, je vhodné balík rozbalit. Pokud spěchá, můžete následně balík rozbalit v klidu domova a nás o případné závadě informovat dodatečně e-mailem.

V obchodních podmínkách a i v e-mailech o stavu objednávky, které zákazník obdrží (potvrzení objednávky, závazné potvrzení objednávky s termínem expedice, informace o vyřízení objednávky) je uvedeno, že má zákazník možnost si po převzetí zboží kontrolovat a případné poškození zásilky je možné ve lhůtě 24 hodin od převzetí dohlásit. Nejlepší formou je e-mailová zpráva s přiložením fotografií dokumentující poškození.

Takto oznámená reklamace je přijata, prověřena a zákazník je poté informován o dalším postupu či nejvhodnějším řešení.

• Obratem zodpovězené dotazy.
    • Rychlá dodávka.

Perfektní komunikace.
    Rychlé dodání zboží.
    Dobrá cena.
    Akční zboží.

• kvalitní zboží
    • dobré ceny

ochota,rychlé dodání zboží,
    velice dobrá komunikace s obchodem

• Přehlednost
    • Nebyl český ani žádný jiný návod na sestavení čelního panelu

V pořádku, dobrá a rychlá komunikace.

• PODLE VYOBRAZENÍ A POPISU VÝROBKU SE DÁ DOBŘE VYBRAT A NAKOUPIT Z DOMOVA

JSEM SPOKOJENA A URČITĚ BUDU-LI POTŘEBOVAT URČITĚ VE VAŠEM OBCHODĚ OPĚT NAKOUPÍM.DOPORUČÍM VÁS TAKÉ SVÝM ZNÁMÝM PROTOŽE JSEM SE DOBŘE A RYCHLE DOMLUVILA JSEM DŮCHODKYNĚ TAK NEMOHU BĚHAT PO NÁKUPECH MIMO DOMOV.

Reakce obchodu Naše-koupelna.cz

Děkujeme a budeme se těšit na případnou další spolupráci.