• rychlost vyřízení objednaného zboží

Rychlost a super jednání

• nekomunikují

obchod po zaplacení objednávky špatně komunikuje telefonicky, na e-mail, když si nechají zaplatit objednávku předem pak by ta komunikace měla být lepší, jinak zboží i kvalita odpovídající nabídce, přeju jim ať se jim daří, jen zlepšit komunikaci se zákazníkem a bude to OK ;)

• Rychlost, spolehlivost

• obchod vůbec nekomunikuje nezvedají telefon, neodpovídají na maily

objednávka úřijata 13.2 tentýž den zaplacena a od té doby nikdo nezvedá telefon, na mail také nikdo neodpovídá tak nevím asi jsem o peníze přišla

• nekomunikují se zákazníkem
    • vyberou peníze a zboží nedoručí

Rozhodně NEDOPORUČUJI. Zboží stále nedorazilo a komunikace ze strany obchodu žádná. Na emaily nereagují.

• Rychlé vyřízení objednávky.

• Vše proběhlo jak má být pro spokojeného zákazníka

• Zboží jsem ihned uhradila, ale dosud mi nebylo zasláno. Obchod nereaguje na mé e-maily a telefon má nedostupný.

Peníze si vezmou, ale zboží nepošlou.

Jsem velice spokojen.Dekuji za kladne vyrizeni me obednavky.

rychlá odpověď na email

neberou telefony

Bohužel, nebyl český návod k montáži.

• tovar dodaný až domov
    • nevidíte vady výrobku

Vse OK

• telefonní číslo uvedené v kontaktech nepřijímá a na dotaz v knize návštěv jsem odpověd´nedostal.

Přeji hezký den,
    se zbožím jsem docela spokojen, jen by bylo dobré vyvinout pevnější, protože se při délce 260 cm pronáší aje zapotřebí v polovině zpevnit.
    Jinak mám připomínku k prodejci. při převzetí zbožího nebyla přiložena faktura oi kterou jsem při objednání žádál. Telefonický kontak nefunguje, tak jsem psal SMSku na mobil a doposavaď se mi nokdo neozval. Fakturu potřebuji pro zaměstnavatele, za účelem proplacení.
    Mgr. Vladimír Doné

Reakce obchodu Naše-koupelna.cz

děkujeme za recenzi. Připomínky k výrobku jsme předali výrobci.

Pokud jde o fakturu, ta je standardně součástí e-mailu o vyřízení objednávky, takže si ji můžete dle potřeby vytisknout. U Vaší objednávky byla jen tato poznámka: "Prosím fa. na: ZŠ Čerčany, Sokolivská 180, Čerčany 257 22". Na základě této poznámky byly do kolonek fakturačních údajů na firmu doplněny tyto údaje. Z poznámky bohužel není jasné, že si přejete o tištěnou verzi.

Pro případ, že již e-mail o vyřízení nemáte, bude Vám faktura na e-mail zaslána znovu.

Dva tydny zadana objednavka. Doposud nemam info o dodani a telefon nedostupny. Na mail nikdo nereaguje

• Po urgenci na havárii bylo zboží hned expedováno

NEDOPORUCUJI,NEREAGUJI,NEZVEDAJI TELEFON,KDYZ JSEM NAPSALA,ZADNA ODPOVED. ZBOZI NEMAM,TAK VSE RUSIM.

Dobrá komunikace, nabídnuta alternativa zboží, spokojenost.