• u závěrečné platby byla celková cena bezdůvodně automaticky navýšena o 200,-

Reakce obchodu NářadíProVás

Cena v době objednání zboží byla přesně taková, jaká Vám byla účtovaná. U tohoto zboží se už několikrát změnila cena a pokud předáme zboží přepravci, tak už s cenou nemůžeme nic dělat. Dokonce Vám byla nabídnuta možnost, aby jste zboží nepřebíral.
    Vaše poznámka na obchod je lež.

Objednal jsem to pozdě, přesto mi bylo zboží doručeno včas.

• Poslali mi jiný tip, místo tipu 2450 poslali tip 2470

Reakce obchodu NářadíProVás

U daného produktu v popisu zboží je velkým červeným písmen napsáno, že zasíláme model HR2470.
    Makita HR2450 se už nevyrábí, ale je stále velké množství zákazníků, který tento model poptává, proto máme odkaz na novější a silnější kladivo za stejnou cenu. Bohužel ani telefonicky jste nebyl informován, protože nikdo uvedený telefon v objednávce nezvedá.

• drahá

sehnal jsem na Heureka o 1500 kč levněji!

Reakce obchodu NářadíProVás

Při uzavření objednávky byla uvedená pila "na dotaz", po telefonické domluvě jste byl informován, že naskladnění bude trvat přibližně týden. Souhlasil jste jak s termínem, tak i s cenou.
    Nedokázal jste nás ani informovat, že odstupujete od smlouvy.

• Zboží nebylo originálně zabaleno. Bylo evidentní, že se s ním již manipulovalo. Na tento stav jsem nebyl předem upozorněn.

Reakce obchodu NářadíProVás

Zboží bylo v originální krabici. Museli jsme krabici rozdělat a opsat výrobní číslo, které se píše na daňový doklad pro případné reklamace. Je pravda, že jsme zákazníka na toto předem neupozornili.
    Team NářadíProVás

zboží bylo objednáno 8.7.19 a do 28:7.19 nedoarzilo a nikdo z obchodu nás ani nekontaktoval

Reakce obchodu NářadíProVás

Jakmile jsme obdrželi Vaši objednávku, tak jste byl informován, že zboží není skladem a dostupnost není známá. Souhlasil jste, že si počkáte , tak nerozumíme Vašemu tvrzení , že Vás nikdo nekontaktoval.

• Objednavku neresili az po vikendu pritom jsem objednaval v pracovni dobe.

Prodejce zaslal poškozené zboží. Vrtačka byl dárek na Vánoce, velice nepříjemným překvapením tedy bylo to, že sklíčídlo nebylo vycentrované a vrták ve vrtačce viditelně vibroval! Jelikož byla vrtačka dárkem na Vánoce, nestihla se vrátit ve 14ti denní lhůtě, nyní musím reklamovat u výrobce.

Reakce obchodu NářadíProVás

Bohužel hodnotíte výrobek a ne obchod. Objednávka byla přijata 11.12.2017 a 12.12.2017 byla doručená. Veškeré pohyby objednávek zákazníci vidí prostřednictvím emailu. Zboží zasíláme, jak ho dostaneme od výrobce, jestli není vycentrované sklíčidlo, to bohužel nejsme schopni v počtu co prodáváme zjistit. Nicméně celá událost nás mrzí.
    Team NářadíProVás.

• byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• kufr na nářadí silně poškrábán, při balení si musel každý všimnout. Myslím, že při osobním nákupu by nikdo nekoupil. Mrzí mě to, objednávala jsem to jako dárek. Jinak samotné nářadí v pořádku.

Počítat s tím, že vše nemusí být vždy ok.

Reakce obchodu NářadíProVás

Velice se zákaznici omlouváme za vzniklé komplikace. Škoda, že to byl dárek a nebyl čas na výměnu. Zboží se naskladňuje každý den a může se stát, že se transportem poškodí obal.
    Team NářadíProVás

• Made in China, namísto Made in Japan!!
    • Vůbec to není ta kvalita co to bývalo, myslím, že bude i více reklamací.
    • Materiál, ze kterého to vyrábí China smrdí a je velice nekvalitní. Děkuji za pochopení.

Reakce obchodu NářadíProVás

Děkujeme za Vaši reakci, ovšem dovolte nám se prostě proti tomuto alespoň malinko bránit. Vámi vybraný model Makita HR2450 je opravdu originálem Makita. Nikdy bychom si totiž nedovolili nabízet jakoukoliv napodobeninu. O originalitě svědčí jak certifikát výrobku tak originální štítky včetně návodu. Bohužel neovlivníme, že většina světových výrobců nářadí montuje svoje produkty v zemích třetího světa. A opravdu je jich většina, která využívá levnou pracovní sílu. Na druhou stránku je také třeba si uvědomit že cena tohoto produktu (oproti všem konkurentům) je natolik nízká, že se odráží od kvality a použitých materiálů. Mezi touto modelovou řadou a řadou profesionální je docela znatelný cenový rozdíl právě díky použitým materiálům. Bohužel i trend výroby je o tom, že ani nářadí rozhodně není to co kdysi bývalo. Prostě každý potřebuje vyrábět, každý potřebuje prodávat. Takový je světový trend. Na všechny naše produkty zaručujeme 2letou záruku, tak že v případě nějakého problému se na nás neváhejte obrátit. Pokud jste byl už od pohledu na produkt zklamaný zpracováním jak píšete a nedostal jste ke kladivu důvěru mohl jste jej též v zákonné lhůtě bez udání důvodu vrátit.
    Natolik snad vysvětlení pro naše ostatní zákazníky. Naše práce a její kvalita se odráží v reakcích zákazníků a jejich spokojenosti. Výrobu produktů které nabízíme bohužel neovlivníme.
    Přesto však díky za Váš názor.
    Team NářadíproVás.

• nemá

Celou dobu kupujete Makitu až nakonec na faktuře toto slovo chybí pak si přečtete od autorizovaných prodejců že se prodávají padělky a dostanete strach.za tu fakturu dávám 50%.

Poznámka k Heuréka:
    To co je napsáno ve specifikaci k brusce tomu nikdy nevěřte V Heuréce jsou diletanti a amatéři. Bruska nemá pomalý rozběh.Antistop kontrolku,ani rychlé upínání krytu jak je i vyobrazeno na obrázku. Za to ale nemůže prodejce tak se ani na něho nemohu zlobit nechal jsem se napálit Heurékou.

Reakce obchodu NářadíProVás

Faktura obsahuje katalogové označení. Prodáváme pouze originály, jelikož si ani neumím představit, že by někdo prodával padělky a mohl nadále podnikat.
    Team NářadíProVás

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.