• Prakticky okamžitá písemná reakce na objednávku, odborná a praktická rada zkušených chovatelů, ochota a vstřícnost v komunikaci.
    • Nevím.

Spolehlivý, vstřícný, rychlý, kvalitní.

• Nespolehlivost, špatná komunikace ze strany zaměstnanců, dlouhé čekání na zboží

Jsem velice nespokojena, 10 dní čekám na zboží, slečna přes mail mi tvrdila jak se další den ozve a domluvíme se( to bylo asi po 7 dnu), ale vůbec neměla soudnost ani napsat. Hrozné

Reakce obchodu Nakrm mě

Bohužel u tohoto výrobku jsme ani netušili, že je u něj ve velkoskladě nějaká delší dodací lhůta. Shodou náhod se vše potkalo v čase, kdy jsme čekali několik dní na připojení na internet. Samozřejmě zákaznici chápeme a už jsme vše napravili. Na stránkách je již dodatek, že zboží je na objednání, krmivo jsme dodali i s omluvou. Našich zákazníků si vážíme a velmi nás toto zpoždění mrzí.

• rychlost dodání
    • bezplatné dodání v rámci Brna i ve večerních hodinách

Nevím proč, ale granule z tohoto e-shopu prostě psovi chutnají. Nakupoval jsem stejnou značku v různých e-shopech, ale až teprve zde vidím, že nejsou granule jako granule. Vždy když je čas krmení, tak pes čeká celý natěšeny u misky na svou porcičku :)

• netuším jaké má výhody na eshopu uvádí zboží které nemá skladem
    • obchod začal komunikovat až po urgenci

možná že šlo o souhru náhod na zboží jsem spěchala a proto jsem vybral odběr v Brně, nemile mě však překvapilo, že z eshopu došla pouze informace že se objednávky vyřizuje a tím bylo vyřízeno. Až po urgenci se ozvala paní s výmluvou že objednané zboží není v ČR k dispozici. V prvním obchodě s krmivy h však nakonec měli.

Reakce obchodu Nakrm mě

Bohužel toto zboží v našem velkoskladu nemají v této gramáži, A jestli někde na nějakém eshopu je, tak je možné že mají nějaké staré zásoby. 1kg gramáž už jsme stáhli z eshopu.

A docela mě udivuje,že píšete,že jsme nereagovali. Psala jsem vám email s informacvemi okamžitě. DOkonce jsem vám telefonovaka,ale nebrala jste telefon. Škoda,že píšete,že reagujeme až po urgenci. Email mám v odeslaných a teprve až na náš email jste reagovala

• Rozvoz az k domu

vyhodne ceny
    vyborna domluva
    rozvoz az k domu

• dodání domů
    • o žádných nevím

V tomto obchodě nakupujeme granule pravidelně a nikdy jsme neměli žádný problém. Paní co je rozváží je naprosto flexibilní, co se doručovací doby týče, což je v dnešní době obrovská výhoda, že nemusíte nikde čekat v době od - do. Takže obchod můžeme jen doporučit.

• rychlá dodávka a zdarma po Brně
    • zatím nevím

stojí za zkoušku, doporučuji

Prostě nemá chybu.

• velký výběr zboží
    • trošku vyšší ceny

dobrý obchod, s perfektní komunikací s prodávající

Příjemné jednání a poradenství

• spolehlivost,vstřícnost,kvalita...

spokojenost

• Výborná komunikace, celkově perfektní servis zákazníkům

Doporučuji pro všechny chovatele. Já jsem velice ocenila konzultaci ohledně krmiv.

• odborné poradenství pro výběr produktu
    • vstřícné jednání

Skvělý obchod, vřele doporučuji!

• dobré zboží

Perfektní komunikace, rychlá dodávka, zboží v pořádku plus malá pozornost pro psy. Určitě nakoupím zase:-)

• Rychlost a solidnost

• kvalitu

Doporučuji.

• Vstřícnost, dovoz zboží do domu, navíc mi bylo vyneseno až do třetího patra. Poradí co se týče výběru zboží, prostě skvělé služby, mohu jen doporučit!!!

Výborná komunikace, rychlost dodání, kvalitní zboží. Doporučuji.