• Široká nabídka.
    • Promptní dodávka zboží.
    • Dodávka až do domu.
    • nevím o žádné.

Maximální spokojenost.

• přehled co se týká kvality dostupných krmiv
    • zatím jsem žádné neobjevila

Velmi ochotná paní, má sama chovnou stanici a má velký přehled o kvalitě krmiv

• - rozvoz v Brně zdarma
    • - bezproblémová domluva
    • - dobré ceny

V tomto eshopu nakupují pravidelně a vždy vše proběhlo bez problému. Náš pes navíc dostane vždy nějaký pamlsek navíc. Jednoznačně doporučuji.

• To, že ušetrím peniaze?
    • Zamestnancov
    • Nulová komunikácia so zákazníkom

Obchod ani cez opakované urgovanie a spytovanie sa nie je schopný mi objednávku nulová, po troch týždňoch od objednania som im volala, vyhovorili sa na dodávateľa, že cez prázdniny im nevozí tovar... Ok, stačilo by dať vedieť. Viac ako 2 mesiace od objenania stále nič, na mail nereagujú...

Reakce obchodu Nakrm mě

Dobrý den, na objednávku jsme nemohli reagovat proto, že teprve vidím první záznam objednávky. A to pouze tady. V létě jsme přecházeli na nové stránky a některé objednávky se ze záhadných způsobů podařilo některým zákazníkům udělat ze starého systému, který mě se už nezobrazuje,ani nemám záznam o objednávkách. 20.7. jsme zpracovali z nového systému 8 objednávek a všechny byly vyřízeny do druhého dne.

Za tuto komplikaci se velmi omlouváme,ale objednávka nemohla být vyřízena, protože k nám vubec nedorazila...funguji nám od července pouze nové stránky a 2 měsíce jsme měli na hlavní straně upozornění, pokud nereagujeme na objednávky tak at nás zákazníci kontaktují telefonicky. Od srpna už funguje na novém systému, který je bez problému.

Pohodové jednání, ale trochu delší (5 týdnů, místo 14 dní) dodací lhůta, údajně díky dopravci od výrobce do obchodu. Jinak ale vše ostatní bez problémů, měl jsem dojem, že za zdržení opravdu nemůžou a že je to spíš výjimka.

• profesionální přístup
    • ochota poradit a doporučit to nejvhodnější
    • možnost domluvit se na co nejvhodnější termín dodání
    • vstřícnost
    • rychlost dodání

doporučuji všem ostatním, přehledné stránky, komunikace také výborná, prostě všem vřele doporučuji, byla jsem maximálně spokojena

Super, doporučuji všem.

• Velkž výběr krmiv a chovatelských potřeb

Kdo chce, ať se přesvědčí sám.

• Zboží vůbec nedorazilo ani po měsíci. Velmi špatná komunikace se zákazníky - nekomunikují.

Nedoporučuji.

• dovezou mě ho domů.

jinde tohle krmení nemají,jsou rychlí a spolehliví .Děkuji.

• Solidní,vstřícný zákazníkúm,ochota
    • Zatím nevím

Komunikace,na vše odpovídá Kdyby takovýchto bylo více

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• výborné ceny, vstřícný přístup a ochota
    • žádné jsem nenašla

Obchod doporučuji, vždy skvěle poradí. Dovoz až do domu - super.

• kvalitní zboží, dobré ceny
    • -

• Velky výběr
    • Spatna komunikace a velice dlouha doba dodání

Reakce obchodu Nakrm mě

Bohužel při velkém výběru se stane, že dodavatel nám neoznámí, že některé zboží není dostupné. Pracujeme na tom, a budeme na eshopu proto zboží redukovat. Protože při velkém výběru se bohužel i toto může stát. Omlouváme se

Klasika u spousty ceskych e-shopu, nabizi zbozi, ktere nejsou schopni dodat.

Reakce obchodu Nakrm mě

Chápu nespokojenost pána, bohužel děláme administraci eshop jednou týdně, takže není možné každý den, upravovat skladové karty. jsme malý eshop. Nespokojenost mě samozřejmě mrzí. V obchodních podmínkách máme upozornění,že nejsme kamenný obchod, takže jsme závislý na velkoobchodech, kde se s námi nikdo nebaví. Prostě nám řeknou ted není a hotovo.

Na dotaz proč nás neupozorňují dopředu abychom to mohli upravovat na eshopu nám řekli,že na to nemají čas. Proto má možná spoustu českých eshopu stejný problém.

Mrzí nás to,a budeme se snažit tomuto co nejvíce předcházet

• Vše jsem popsala v předchozím hodnocení :-), jen mi zmizely hvězdičky, takže opravuji

Zboží, které jsem hledala, ochota ze strany prodávajících,
    určitě doporučuji

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• dobrý věběr
    • slabinu nevidím

jsem spokojena, příště opět použiuji

• Skvělá komunikace,super ceny

Paní je ochotná a milá určitě budu dále nakupovat