Objednala jsem s tím, že mi měly na e-mail přijít platební údaje. Nepřišly.

• žádná komunikace

Objednal jsem si zboží,přišel mi akorát e-mail o přijetí objednávky a tím to skončilo. No uvidíme třeba bude ještě nějaká reakce obchodu.

jako vždy výborná zkušenost, rychlost a ochota :)

Objednávku zruší z vyjádřením že nevyrábí se obodnejte si to jinde, tak sem tak učinil a ejhle granule se vyrábí a dorazily. Od vás bych si neobednal nikdy a nic.

• Nezájem po deseti dnech informovat, jak to vypadá s objednávkou a kdy zboží doručí. Opakovaně před rokem totéž!!!!. Inzerují granule, které nemají na skladě.

• vstřícnost, spolehlivost, kvalita

• Výborná komunikace
    • Zatim nic

Mohu doporučit, krátká zkušenost, nákup probíhal bez problemu, rychle.

• nevím
    • Zboží se chová jako skladem,i když tomu tak není

Zboží se chová jako skladem,i když tomu tak není.Po několika dnech mi obchod napsal,že zboží již nemá.když jsem se ale podíval na stránky,tak je stále skladem

• Zboží nedorazilo, už je to 16 dní. :-(

• Super jednání s paní Hankou,jak po telefonu,tak po mailu.Snažila se mi vyjít co nejvíce vstříc při znovuobjednání a hledání alternativy.Super.
    • o žádných nevím.

Můžu jen doporučit.

• flexibillita

Mám opakovaně velmi dobrou zkušenost. Prodejce ochotně poradí.

• Vystavuje zboží které nemá

Nedoporučuji

• Posláno po 3 týdnech
    • Komunkace špatná
    • Psány nesrozumitelné emaily plné chyb
    • Poslali mi zboží na úplně špatné jméno, divím se, že to vůbec došlo

Absolutně nespolehlivý eshop. Už nikdy více zde neobjednám!!!!

• Ani 11 dní od objednáni není nikdo schopen mi říct, jestli mají zboží již na skladě a neví, kdy mi ho budou moci poslat s výmluvou na vánoční shony na začátku listopadu.

Komunikace byla sice v pořádku, nicméně obchod ještě nebyl schopen mi zaslat objednávku ani po 11 dnech od objednání.

• Nulová komunikace se zákazníkem

I když zboží bylo skladem (v e-shopu), tj. podle informací na stránkách mělo být doručeno cca do 3 dnů, tak ani po deseti dnech se e-shop neozval. Po telefonické urgenci mi bylo sděleno, že do konce týdne by zboží mělo být a pak opět více jak týden se nikdo neozval, proto jsem se rozhodl objednávku zrušit.

Nákup rozhodně nedoporučuji, tedy pokud Vám nevadí, že zboží dorazí za několik týdnů resp. možná vůbec.

Solidní e-shop by se alespoň sám ozval, že je zdržení v termínu dodání. Zde ale komunikace byla naprosto nulová.

• X

Vzhledem ke komunikaci tak toto byl muj prvni a i posledni pokus o nakup zde.

• minimální komunikace se zákazníkem, nevím, jestli a kdy bude má objednávka vyřízena

• Přehledné informace o krmení, rozvoz zdarma, ochota
    • O žádných nevím

Doporučuji, ochota a kvalita

• velký výběr zboží za příznivé ceny

doporučuji tento internetový obchod,
    se zbožím jsem velmi spokojená.

• všechno

Asi po dva a půl měsíci jsem čekání na objednávku vzdala. Vypadá to, že prostě vyšuměla. Vůbec nekomunikují. Tento obchod opravdu nedoporučuji..