Zboží bylo nabízeno, ale nebylo skladem. Takže nedodáno.

• rychlé doručení
    • rychlá reklamace
    • 80% dílů z objednávky nesedí, ač by podle popisu zboží mělo
    • člověk se nedovolá, ač volá během pracovní doby
    • balení zásilky

V obchodě bych znovu nenakoupil - sice měli vícero mnou potřebných věcí pohromadě, ale ve finále jsem 80% objednávky vracel, protože díly neseděly.

• Není možné se dovolat
    • Objednávka nedošla kompletní

Zaplacená objednávka nedošla kompletní. Nebylo možné se dovolat pro vyřešení problému ( cca 30 hovorů), takže jsem musel jet přes půl republiky na prodejnu kde seděli tři lidi a tam mi sdělili, že jsem volal ve špatnou chvíli kdy tam nikdo nebyl přes to, že prodejna byla otevřená. V prodejně jsem jim vysvětlil situaci a řekli mi, že daný díl, který jsem si objednal nemají zrovna skladem přes to, že bylo všechno zaplacené. Takže jsem odjel s prázdnou s příslibem, že zbytek objednávky dodají za svoje náklady. Zatím mi nedošel žádný email, že by se to nějak řešilo a za celou tuto komplikaci jsem dostal na prodejně vonný stromeček v hodnotě 20Kč.

Autodíl vůbec nesedí …

Objednal jsem si díl označený na stránkách , že pasuje na Fabia I. Nepasuje .

Reakce obchodu Autodíly ZH

vážený zákazníku Vámi objednaný díl pasoval na Fabii I, ale také je nutné číst celý popis u zboží. Spousta dílu pasuje na jiný typ karoserie např. Kombi, Sedan nebo Hatchback. Rozdíly jsou u motorizací benzín/diesel atd. Děkuji za pochopení

• Zboží již bylo jako poškozené zabaleno

Obchod bez opodstatněných argumentů odmítl reklamci řešit

Reakce obchodu Autodíly ZH

vážený zákazníku zboží jste si objednal 16. ledna 2024, zásilka vám byla doručena do 2 dnů. Zásilku jste si převzal, zkontroloval a dle přepravce byla zásilka kompletní a nepoškozena (neposíláme poškozené zboží). Po 2 měsících od doručení jste zjistili v servise poškození dílu. Vše jsme vám vysvětlili písemně, za zboží po doručení neručí přepravce ani prodejce. Díl vám ležel 2 měsíce doma v garáži, přepravoval jste ho do servisu. Pokud došlo k poškození v servise musíte to řešit s nimi. Děkuji za pochopení

Stěrače nepasují, špatně označeno v shopu.

• Vyřízení objednávky
    • Rychlost expedice
    • Chybný popis zboží, tím pádem přijde špatný kus

Obchod spolupracuje, reaguje, informuje. Vyřízení objednávky bylo rychlé, avšak chybné. Informace o produktech jsou chybné a zavádějící. Objednala jsem si zpětné zrcátko přesně podle svého typu vozidla, popis zboží mu odpovídal, avšak když dorazil, byl to díl na novější model vozu. Proto bylo zboží vráceno.

Reakce obchodu Autodíly ZH

u dodaného zrcátka bylo a je v popisu uvedeno omezení roku výroby. Zrcátko bylo určeno na novější model.

• Slušné webové stránky, určitě zboží které jinde nemaji
    • Nesouhlasí OM číslo dílu s jejich druhovýrobcem dilů

Není to nejhorší obchod , ale přístup k nápravě chybného číslování jsem čekal větší.

Doručeno sice rychle, ale něco jiného než bylo uvedeno na webu a nejde se do obchodu dovolat,nikdo to tři dny nebere

Reakce obchodu Autodíly ZH

za dodání špatného dílu se omlouváme. Pokud se nedovoláte na tel. linku ( je často obsazena a přetížena), napište nám prosím email. Na emailu jsme 7 dní v týdnu a odpovídáme v co nejkratší době. Děkuji za pochopení

Dodávka byla uskutečněna , ale neúplná. Reklamace nedoručitelná,
    telefony nefungují , mail se vrací jako nedoručený

Reakce obchodu Autodíly ZH

děkujeme vám za recenzi. Emaily jsou funkční, telefony také (jen jsou často obsazené). Jinak můžete postupovat dle obchodních podmínek a objednávku vrátit zpět k nám, a my vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. S pozdravem Autodily-ZH

• Nesprávny popis produktu

• Žádná komunikace se zákazníkem.

Reakce obchodu Autodíly ZH

vážený zákazníku v objednávce jste uvedl špatný email, komunikovali jsme s vámi ohledně stavu objednávky a jejího odeslání přes email, který nebyl k vám doručen. Děkuji za pochopení

• Dlouhe dodani

Reakce obchodu Autodíly ZH

za pozdní dodání se omlouváme. Zboží jste objednal v neděli, v pondělí jsme ho zpracovali a v úterý ráno odeslali. Doručováno bylo přepravcem ve čtvrtek. Snažíme se o co nejrychlejší expedici, ale ne vždy se to povede. Děkuji za pochopení a vaší trpělivost.

Zakoupené zboží nefunkční...

Reakce obchodu Autodíly ZH

zboží které jste objednal a poté vrátil bylo funkční. Nebylo jen kompatibilní s vaším vozem.

Nedoporučuji, nefunkční platební brána, eshop vůbec dále nekomunikoval, radši jsem kabely objednal v Tesle !

Zboží, uvedené v e-shopu jako skladem, nebylo k dispozici.

Reakce obchodu Autodíly ZH

za nedostupnost dílů se omlouváme, objednal jste více kusů najednou než bylo aktuálně na skladě. Děkuji za pochopení

S pozdravem Autodíly-ZH

Prodaný produkt (zpětné zrcátko) naprosto nepoužitelné!

Reakce obchodu Autodíly ZH

objednal jste zrcátko pro starší model auta než potřebujete. Z tohoto důvodu vám nepasuje a je pro vás nepoužitelné. Zašlete nám ho zpět, rádi vám ho vyměníme, nebo vrátíme zpět peníze.

Objednávka potvrzená 5.10.
    10.10 mi napsali email že zboží není skladem.
    Poté jsem ji nechal stornovat.

Reakce obchodu Autodíly ZH

vámi objednané zboží bylo na skladě jedno poslední, při expedici 6.10 se zjistilo jeho poškození a nebylo jej možné zaslat. Dodavatel nám měl nové zboží doručit po víkendu 9.10, ale nestalo se tak. Za tuto situaci se omlouváme, a doufám, že jsme vám nezpůsobili velké komplikace.

S pozdravem Autodíly-ZH

• zbozi poskozene a muselo uz poskozene odejit od prodejce balik jako tskovy neposkozen

Reakce obchodu Autodíly ZH

neposíláme a neprodáváme poškozené zboží. Při každém doručení je nutné zásilku zkontrolovat ihned, nejpozději v den doručení i když obal nejeví známky poškození. Kartonová krabice vydrží hod do dálky českých přepravních služeb, zboží uvnitř už takové štěstí mít nemusí. Prosím kontaktujte nás, zboží vyreklamujeme, vyměníme nebo můžete vrátit. Děkuji za pochopení