Objednal jsem si zbozi, přišlo mi něco jineho. Hlavně se tam člověk nedovola

Reakce obchodu Autodíly ZH

za tel. kontakt se omlouváme, přes dopoledne je často přetížený. Pokud se ten den nedovoláte, napište písemně email. Emaily se řeší 7 dní v týdnu, a odpovědi v co nejkratším době převážně v ten den. Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouváme.

• Zboží nebylo na inzerovaný typ vozu

Reakce obchodu Autodíly ZH

vážený zákazníku objednal jste si díl, který vám byl dodán. Bohužel jste vybral náhradní díl na jiný typ karoserie než máte, proto vám díl nepasoval. Děkuji za pochopení

Objednal jsem si lepší (o polovinu vyšší cena) díl abych nekupoval levnější, kde psali výrobce Made in Taiwan. Díl, který dorazil byl z Polska a na něm napsáno Made in Taiwan. Po konfrontaci v obchodě mi bylo řečeno, že je vše v pořádku. Takže jsem zbytečně vyhodil peníze navíc. Už nikdy tam nakupovat nebudu. Mě nevadí kupovat čínské nebo polské díly, jen odmítám platit vyšší cenu obchodu, který se tváří, že prodává kvalitnější díly.

Reakce obchodu Autodíly ZH

vybral jste si díl, který byl označen a jeho původ je Taiwan. Dodaný díl byl z Taiwanu, vyrobený v Taiwanu. Do EU byl dopraven přes Polsko, proto byl na jeho obale polský štítek. Nejednalo se tedy o polský výrobek. Děkuji za pochopení

• Přišlo mi zboží které jsem si neobjednal objednal jsem si Elektrické stahování levého předního okna na Renault Megane a poslali stě mi mechanické stahování okna. Reindl

Reakce obchodu Autodíly ZH

vážený zákazníku u nás jste si objednal stahování oken, ale vzápětí jste objednávku zrušil. Zásilka vám nebyla námi odeslána. Druhá věc je, že u nás v nabídce nemáme manuální stahování pro tento model. Recenze patří zřejmě jinému prodejci.

• Dodnes zboží nedorazilo. Tragický dopravce 123 kurýr

Reakce obchodu Autodíly ZH

velice se omlouváme za přepravce a nedodání zásilky ve stanoveném termínu.

maj zaplaceno ani se neozvali

Reakce obchodu Autodíly ZH

zaslal jste nám platbu bez Variabilního symbolu, takovou platbu pak nemáme jak spárovat s objednávkou. Čekáme pak na kontakt odesilatele platby, aby jsme mohli platbu přiřadit k objednávce a expedovat ji. Děkuji za pochopení

Zaslano neco jineho.

Zboží mi bylo doručeno poškozeno, s požadavkem že mi dorazil díl zlomený mi prisel email ze mam smulu ze jsem se ozval az po měsíci. Bohužel mechanik vám nenamomtuje díl na počkání a trvá než se k tomu dostane. Navíc mi byl zaslán úplně jiný díl takže pro mě vyhozene peníze. Kvalita výrobu 0 a vstřícnost eshopu a domluva na nejake kompenzaci či výměně a jednàní se zákazníkem otřesné, toto jsem opravdu ještě nezažil.

Reakce obchodu Autodíly ZH

vážený zákazníku zaslali jsme vám podběhy, které jste si objednal. Dle objednávky a faktury jsme dodali přesně vámi požadované díly. Tato objednávka vám byla doručena na adresu 29.11. 2022, zásilku jste si převzal a zkontroloval. Nás jste kontaktoval až 10.1. 2023 s tím, že díly jsou u mechanika a jsou poškozené. Nezlobte se na nás, ale neručíme za zboží, které vám leží doma, nebo v servise více jak měsíc. Vyšli jsme vám vstříc, a nabídli Vám, že vám díly zdarma vyměníme pokud nám je zašlete zpět na adresu. Tuto nabídku jste odmítl !

• Dorazilo špatné zboží nelze se nikam dovolat ,odeslat email veškeré kontakty nefungují.

• Špatný kus

Doručený motorek ovládání světlometu je na jiný typ vozu !!!!!!

• katastrofa.

Doručené zboží bylo jiné.komplikace s výběrem,nemožnost vybrat dle isin,nelze zkonzultovat. Nebudu vracet a oželím 300 Kč.Šlo o sklo k postrannímu zrcátku.

• Obchod nekomunikuje - neposlali platební údaje a při pokusu o kontakt na jimi uvedená telefonní čísla, to nikdo nezvedne!

• Žádný kontakt na obchod nefunguje, nelze se dovolat ani napsat email!

Objednávka přišla ale přední stěrač dodali jen jeden objednány jsem měl dva kusy. Nedá se dovolat ani se spojit na reklamace.

Reakce obchodu Autodíly ZH

Dobrý den , na emailu [email protected] jsou 24/7 ,máme tady 2 pracovníky co na emailech dělají . Moc se omlouváme za komplikace , hned jak nám dojde email , obratem vyřešíme . děkujeme

Chybný popis nabízeného zboží, až když přišlo, zjistil jsem, že se jedná o něco zcela jiného. Zboží přichází ze zahraničí takže u nižších položek se nevyplatí vracet to jako reklamaci.

Reakce obchodu Autodíly ZH

Dobrý den , omlouváme se, ale u každého zboží jsou uvedené popisy. Zboží odchází od nás z České Republiky a máme tady i sklad a provozovnu. Na každé faktuře je napsaná adresa provozovny pro vrácení zboží, která se nachází v České republice. Asi píšete recenzi na špatný e-shop.

• Zakoupené zboží nebylo doručeno kompletně (chybí mi 1 ze dvou zakoupených kusů)

Reakce obchodu Autodíly ZH

za vzniklé komplikace se omlouváme, mohlo se stát určitě na expedici , pracovníci neudělali chybu schválně . Pokud vám daný kus chybí není problém napsat na email , rádi vše pořešíme k Vaší spokojenosti .

Nabizeji dily podle znacky a typu vozu bez znacky dilu,pak Vam prijde Polsky nejlevnejsi dil,ktery se da poridit v lokalite za polovicni cenu.
    Zklamani a posledni objednavka.

Zboží, které je skladem nedorazilo ani po 6 dnech od objednání.

Reakce obchodu Autodíly ZH

za vzniklé komplikace se omlouváme, zkontrolujte jestli Vám přišel potvrzovací email , pokud ne objednávka k nám nedorazila, pokud píše zboží skladem odesíláme max do 2 dne . Jinak vše jde řešit přes email , vždy tam někdo s kolegů je :) .

S pozdravem Autodíly-ZH

Přesto že zboží bylo deklarováno jako skladové s dodáním do druhého dne nedorazilo ani za týden ! Naprosto nespolehlivý dodavatel.

Reakce obchodu Autodíly ZH

za vzniklé komplikace se omlouváme, zboží bylo odesláno v termínu. Bohužel přepravce Vám nedoručil zboží včas. Za přepravce se omlouváme.

S pozdravem Autodíly-ZH

• Naštvou zákazníka, neporadí, nepomohou