Týden řešíme pravý nebo levý roh a pak mi napíšou že objednávku ruší.

Nabízené zboží na webu není aktuální a nakonec objednávku zrušili z důvodu ukončení položky v sortimentu

• Klamání eshopu s reálnými dodacími lhůtami. Objednáno 14.2. s tím, že na eshopu je uvedeno dodání 1-4 týdny. Ihned po objednání přijde email s dodací lhůtou 2 - 6 týdnů, nejpozději však do 10-ti týdnů. Zboží naskladnili 9.4. Dne 16.4. přišel email, že zboží je poškozené a že mi dají vědět, jak dlouho bude trvat dodání nepoškozeného zboží. To se stane, a chápu. Ale nikdo se již neozval a je 25.4. Kdybych je několikrát neurgovala, nikdo se sám od sebe neozve. Nová objednávka jiného zboží 16.4., na eshopu doba dodání 3-10 DNÍ. Poté ihned email, že dodací doba je 2 - 6 týdnů, nejpozději však do 10-ti týdnů a potvrzeno na chatu eshopu s odpovědí, že zboží se teprve bude zadávat do výroby a oni dobu výroby neovlivní. Už na to nemám nervy. Nedoporučuji.

• termín dodání zboží (dětská matrace) 2-6 týdnů je v dnešní době poněkud "zvláštní"

Stale cekam na vraceni penez

Zboží mělo být do 10 dnů odeslané, ale ani po 3 týdnech se nic neděje a nikdo se ani neobtěžuje komunikovat.

• Z Číny to dorazí rychlej.

• Na eshopu mají zboží skladem 10ks a když objednáte 2ks tak vám napíší že objednávku místo 3-10 dní doručí do 2-6 týdnů

• Na internetu deklarovaná výrobní lhůta což i dodací 2-6týdnů v emailu vzápětí přijde informace o 10týdenní lhůtě. Jako zákazník chápu v rámci dodání. Osobní zkušenost taková. 15 týden od objednávky a stále produkt nemáme.

Komunikace s jediným kontaktem s kterým se můžete spojit vám na druhé straně dá zřetelně najevo jak obtěžujete. Asi mají zákazníků zatím dostatek.

• Na internetu se uvádějí úplné jiné lhůty dodání než ty, které jsou ve skutečnosti.

+ bohatá nabídka
    - ačkoli jsem si objednal zboží ( 2 kusy matrací ), které , jak jsem si předem telefonicky ověřil, bylo skladem, ani do 6 dnů od potvrzení objednávky se obchod resp. jeho přepravní oddělení neobtěžoval poskytnout info., kdy že bude zboží doručeno. Až na můj e mailový dotaz ( na telefonní lince jsem se opakovaně dozvěděl, že jsou "busy" a že se mi ozvou ), jsem obdržel e mail, že se mi přepravní služba ozve do 2 dnů stran dodání !!! sedací soupravy!!!. Jsem toho názoru, že toto postačí. Na upřesnění termínu dodání i vlastní dodání stále čekám.........

U vyrobku bylo psana doba dodani 3-10 dni, objednano 5.1 dnes 18.2 zbozi stale nemam, obchod spatne komunikuje, a kazde dva tydny prodluze a posunuje dobu dodani.

• Vyrobek s vadami
    • Porusovani zakona
    • Spatna komunikace
    • Porusovani ochrany osobnich udaju

Od zacatku spatne. Vybral jsem platbu kartou pri doruceni, v den doruceni prisla sms, ze platba pouze hotove. Nutnost nekolik hodin resit s pomalou a neochotnou zakaznickou podporou. Nasledne dorucena pohovka vykazuje vady. Ihned reklamovano, ale prodejce Helcel v ramci reklamacniho rizeni opakovane projevuje pokusy porusit zakon a poskodit me jako spotrebitele, ackoliv sami dodali vadny produkt. Durazne doporucuji tento obchod.

Jako bonus - nedal jsem souhlas se zaslanim dotazniku pro Heureku ani nic jineho, ale prisla mi zadost o hodnoceni na 4 ruzne weby.

• Neznámá doba dodání
    • Delší čekání než bylo uvedeno v e-shopu
  • Obchod psal, že během 3-10 dní zásilku doručí. Už se blížíme k 3 týdnu a zásilka nikde. Před tydnem dorazilo oznámení, že se chystají předat dopravci a stále nic nedorazilo.

• na webu je dodaní 3-10 dnu už je to 20 dní a stále nic.

Zboží bylo nejspíš špatně naloženo na některém z překladišt. Takže přišlo později a navíc s rozpadlou krabicí. Až po sestavení jsem našel malý říznutí na kůži opěradla.

• To , že obchod reklamuje dřívější dodání ,jen aby nalákali kupující to je jedna věc ale když dodají tak prý můžou zboží složit před dveřmi (ne tak jak u ostatních prodejců za první dveře)Tak pozor!!

Objednala jsem si kuch.linku. Měla dojít za 14 dni(uvedeno na jejich stránkách),došla za 36 dní. Na jedné skříňce chyběla hrana.

• Obchod sliboval dobu doručení 5az10 dní a bylo to doručeno až za 9 týdnů.Kdybych se nezajímal jak je to s mojí objednávkou tak ani nedají vědět že je nějaký problém.
    • Ještě nevím.