U vyrobku bylo psana doba dodani 3-10 dni, objednano 5.1 dnes 18.2 zbozi stale nemam, obchod spatne komunikuje, a kazde dva tydny prodluze a posunuje dobu dodani.

• Skvělý rychlý přístup, skříň jsem objednala a následující den jsem ji měla na prodejne nachystanou, skříň je nádherná a prostorná z kvalitního materiálu

Není

• Jiná barva válendy, než jsem objednala
    • Jiný design válendy - vůbec neodpovídá obrázku

kvalita, rychlost dodání

Super komunikace, rychle dodání do týdne, sedačka krásná.

• doručili všechno, dík

Kvalitní krásná postel pro seniora s polohovatelným roštem a zdravotní matrací. Snadná montáž, rychlé dodání zboží.Velmi dobrá komunikace se zákazníkem. Velká spokojenost.

• design a cenovka

• Vyrobek s vadami
    • Porusovani zakona
    • Spatna komunikace
    • Porusovani ochrany osobnich udaju

Od zacatku spatne. Vybral jsem platbu kartou pri doruceni, v den doruceni prisla sms, ze platba pouze hotove. Nutnost nekolik hodin resit s pomalou a neochotnou zakaznickou podporou. Nasledne dorucena pohovka vykazuje vady. Ihned reklamovano, ale prodejce Helcel v ramci reklamacniho rizeni opakovane projevuje pokusy porusit zakon a poskodit me jako spotrebitele, ackoliv sami dodali vadny produkt. Durazne doporucuji tento obchod.

Jako bonus - nedal jsem souhlas se zaslanim dotazniku pro Heureku ani nic jineho, ale prisla mi zadost o hodnoceni na 4 ruzne weby.

• Neznámá doba dodání
    • Delší čekání než bylo uvedeno v e-shopu

• komunikace
    • rychlá přeprava nábytku

• splnil očekávání

• Špatné zpracování
    • Krátká životnost
    • Použité zboží prodávané jako nové

Po třech letech jsem musel z důvodu nekvalitního provedení rozebrat sedací soupravu. Při rozebrání jsem zjistil že sedací souprava byla jíž opravována a celá boční stěna je prasklá. Na tomto místě je spojená dalším kusem dřeva. Pořád nechápu jak zde může někdo nakupovat když jsou tyto výrobky tak nekvalitní. Zkuste si po dodání sundat spodní látku a budete se dost divit jak je sedací souprava postavena ze silonových provázků a zbytků dřeva. Bohužel kupováno při covidu. Příště si radši připlatím i když cena 18.000 mi nepřipadá jako uplně malá částka!!!!

• celkem ok
  • Nemohu hodnotit, jelikož na zboží čekám.