• Přehlednost na eshopu
    • Delší dodací lhůta - více jako týden

• perfektní spolupráce
    • skvělá komunikace

Jsem maximálně spokojen. Vřele doporučuji!!!

• Výběr v klidu domova

• lehátko je velmi pevné, pouze mi uniklo, že není skládací - čili velmi obtížná manipulace. Přesun z balkonu do sklepa snad nemožná s ohledem na manipulaci i velikost lehátka, kt. zabere nesložené velký prostor
    • Problém s dopravou. Není příliš možnost domluvy na vhodném termínu pro vás. Zejména však v prvním domluveném termínu zboží nedoručili, bez omluvy , bez odpovědi na SMS, telefonát. Při druhém doručování více než 1 h zpoždění opět bez jakékoliv informace. Již jsem měla za to, že se jedná o podvod.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

děkujeme Vám za doporučení našeho obchodu a moc se omlouváme za zpoždění s dopravou. Bohužel k němu došlo díky situaci na silnici. Jsme rádi, že již můžete své nové lehátko plně užívat.

• ochota a vstřícnost
    • VŠECHNO ŠPATNĚ!!!!!!!

Objednala jsem si 2 komody,jedna přišla orig.zabalená od výrobce.Druhá v několika krabicích polepena jejich lepkami.U té druhé mi chybělo dost komponentů.A to pojezdy na šuplíky,úchytky a celý zadní krycí díl.Po zavolání na reklamaci velice ochotni,ale kde nic tu nic.Žádná odezva.Čili po 30 dnech jsem volala opět,načež jsem byla tak solidární,že tedy ještě dva týdny počkám.Opět nic.Zase volám.A s úplným klidem mi bylo sděleno,že ať to tedy vrátím......Když jsem se poptala na nějakou slevu taky laxnost.Takže DOPORUČUJI NIC NEOBJEDNAVAT!!!!!!!!!

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

ještě jednou se Vám velice omlouváme za problémy s chybějícími díly a za zpoždění výrobce s vyřízením reklamace. Více informací Vám již podal kolega z reklamačního oddělení po telefonu. Děkujeme Vám za reakci.

rychlé dodání, příjemná komunikace

• Můj 1. nákup, vše proběhlo podle požadavků na objednávce.

Zdraví Lucie za tým www.forliving.cz

• rychlost a seriozní jednání

S obchodem Forliving.cz jsem velmi spokojen. Upřesňování objednávky jsem projednával na chatu, kde jsem se setkal na straně operátorky s mimořádnou vstřícností a kompetencí. Zboží došlo ve velmi krátké době, přesně v době, na kterou se řidič ohlásil. Obchod budu doporučovat všem známým
    Zdeněk Kosina

Dobrý den, pane Kosino,

děkujeme Vám za krásné hodnocení našich služeb a doporučení ostatním zákazníkům.

• dlouhá čekací doba

Po několika 4 týdenním čekání na nábytek do dětského pokoje (dostavba k již stávajícímu nábytku CODI, mělo to být překvapení pro syna s nástupem do první třídy, proto i načasování) mě bylo emailem sděleno, že se zboží zpozdí, nic víc. Po zatelefonování jsem se obšírně dozvěděl, že zboží se již nevyrábí, že navrhují storno objednávky, což jsem samozřejmě udělal. Emailem jsem požadoval návrh řešení tohoto problému, bez odpovědi. Nábytek jsem si tedy objednal jiný a jinde. Společnost jsem informoval, že budu řešit jinou cestou....po té najednou šlo nábytek objednat s dodávkou 5 týdnů...Toto mělo být učiněno hned a ne po urgenci, že budu řešit jinde v momentě, kdy jsem musel objednat jinde.
    Velmi mě jednání zarazilo a určitě to nenechám jen tak být.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

omlouváme se, ale Vaše recenze je anonymní a neověřená. Nemohu si tak bohužel prověřit, jak vyřízení Vaší objednávky postupovalo.

Děkujeme Vám za pochopení.

Zboží došlo v termínu, nepoškozené. Skvělá cena. Naprostá spokojensot

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

děkujeme Vám, Vaše spokojenost nás moc těší!

• spokojenost

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

Vaše spokojenost nás velice těší, děkujeme Vám!

Zdraví Lucie za tým www.forliving.cz

• Příjemní zaměstnanci, vstřícnost a ochota s výběrem

Dobrý den, paní Valášková,

Zdraví Lucie za tým www.forliving.cz

• zatím zboží nedodáno, nemohu hodnotit, předbíháte dobu !
    • příliš dlouhá čekací doba, 5 neděl je až moc !

zatím nemohu hodnotit !

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

omlouváme se, že Vám dotazník z Heureky přišel s předstihem. Budeme moc rádi, když nás ohodnotíte i po doručení objednávky.

Zdraví Lucie za tým www.forliving.cz

Velmi rychlá reakce na objednávku, dodání obratem. Kvalita x cena perfektní.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

děkujeme Vám za hodnocení!

Zdraví Lucie za tým www.forliving.cz

• Zboží bylo doručeno rychle a v bezvadném stavu až domů

Dobrý den, paní Lenko,

děkujeme Vám za hodnocení a doporučení našeho obchodu! Ať Vám nové zboží výborně slouží.

• dobrá spolupráce
    • malá chybička se vloudila

Na zkompletování komody se raději objednejte montáž.
    Šikovný chlapík to zvládne, ale byla zapotřebí vrtačka nebo ostré vruty (2).

Skvělá komunikace. Rychlé dodání (dříve, než bylo psáno v emailu).

• Super komunikace

Zdraví Lucie za tým www.forliving.cz

dobrá komunikace, zboží dodáno v termínu , celková spokojenost

Dobrý den, paní Růženo,

děkujeme Vám za hodnocení!

Zdraví Lucie za tým www.forliving.cz

Zboží zatím nedorazil a ani nevím, bylo-li již odesláno. Nikdo mne neinformuje.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

omlouváme se, ale termín dodání Vašeho zboží je 5.9.2018. O přesné hodině dodání Vás budeme informovat také telefonicky den předem. Je možné, že Vám informační e-maily spadly do složky hromadné nebo SPAM.