• dobrá komunikace
    • velký výběr látek
    • kvalitní produkty
    • dodání podle domluvy
    • delší čekací lhůta (cca 2 měsíce), ale o té jsem věděla dopředu

Z obchodu objednávám opakovaně a zatím si nemohu stěžovat :-). Doporučuji.

Spolehlivost.

Výborná komunikácia. Kvalitný tovar. Rýchle dodanie.

• dobrá komunikace, zboží dodáno v pořádku

Profesionálny prístup predajcu

Mám od ENA SPOLEČNOSTI sedací soupravu a naprostá spokojenost toto zboží je zatím ve výrobě

• Poštovné z ČR zadarmo.

Objednávala som tovar vo farebnom prevedeni ktoré slovenský trh neponúka,ale môžem povedať ochota a prístup k zákazníkovi na oveľa lepšej úrovni ako na Slovensku.Rada využijem tento obchod aj v budúcnosti.

vstřícné jednání s obchodem

• Dizajn nábytku
    • Dlouhá čekací doba

Vcelku OK

• Komunikácia
    • Prehľadnosť stránky
    • Množstvo tovaru na výber
    • Možnosť kombinovať rôzne veľkosti nábytku

Zatiaľ mi objednávka nedorazila, bolo uvedené dodanie 4-6 týždňov, takže s tým počítam.

• Nagyon segítőkészek voltak,minden kérdésemre válaszoltak,amit nagyon köszönök.

• Tovar zatiaľ nedorazil nakoľko je na objednávku, ale ochota predajcu na jednotku!

• Velký sortiment a více variací u jednoho kusu

Těším sa na nábytek

• Výborný prístup zamestnancov .Super komunikácia.

Všetkým zákazníkom odporúčam tento obchod.Vzdy sa všetko vyriešilo,dodalo načas...super komunikácia.Aj šoférov musím len chváliť.Materiap tiež super.Objednavam casto

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• skvělé a profesionální jednání (osobní, po telefonu, emailem)
    • rychlá komunikace
    • krásné zboží
    • velký výběr
    • Pozitivní a rychle vyřízená reklamace

S tímto eshopem jsem velmi spokojená. Personál je milý a ochotný, komunikace je na výbornou. Objednávala jsem zde kuchyňský stůl, dvě komody a konferenční stolek. Vše přišlo v rámci předem stanovené doby dodání, z obchodu mi předem zavolali, abychom se domluvili na konkrétním datu a času doručení.
    Zboží je kvalitní a designově jedinečné. A ačkoliv jedna komoda měla poškozené dvířka, reklamace byla velmi rychle vyřízena (za 16 dní jsem měla doma nové dvířka).

• Krasny tovar

• Je možné si zvoliť farbu morenia, poťahov, atď... ako i materiál ... a tým si vytvoriť nabytok podľa svojich predstáv

• velký výběr,skvěle přehledné stránky,vynikající komunikace,skvělá doprava vše super

• Rychlá komunikace
    • Pozitivně vyřízená reklamace
    • Kvalita samotného zboží
    • Bohužel poprvé dodávka neobsahovala všechny součástky, nakonec se vše ale vyřešilo pozitivně.

Celkově zboží bylo dodáno rychle, bohužel tam chyběli některé součástky, ale obchod udělal všechno možné, aby problém vyřešil. Tak že ve finále spokojenost.