• dobrá komunikace
    • velký výběr látek
    • kvalitní produkty
    • dodání podle domluvy
    • delší čekací lhůta (cca 2 měsíce), ale o té jsem věděla dopředu

Z obchodu objednávám opakovaně a zatím si nemohu stěžovat :-). Doporučuji.

• dobrá komunikace, zboží dodáno v pořádku

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• skvělé a profesionální jednání (osobní, po telefonu, emailem)
    • rychlá komunikace
    • krásné zboží
    • velký výběr
    • Pozitivní a rychle vyřízená reklamace

S tímto eshopem jsem velmi spokojená. Personál je milý a ochotný, komunikace je na výbornou. Objednávala jsem zde kuchyňský stůl, dvě komody a konferenční stolek. Vše přišlo v rámci předem stanovené doby dodání, z obchodu mi předem zavolali, abychom se domluvili na konkrétním datu a času doručení.
    Zboží je kvalitní a designově jedinečné. A ačkoliv jedna komoda měla poškozené dvířka, reklamace byla velmi rychle vyřízena (za 16 dní jsem měla doma nové dvířka).

• velký výběr,skvěle přehledné stránky,vynikající komunikace,skvělá doprava vše super

• Rychlá komunikace
    • Pozitivně vyřízená reklamace
    • Kvalita samotného zboží
    • Bohužel poprvé dodávka neobsahovala všechny součástky, nakonec se vše ale vyřešilo pozitivně.

Celkově zboží bylo dodáno rychle, bohužel tam chyběli některé součástky, ale obchod udělal všechno možné, aby problém vyřešil. Tak že ve finále spokojenost.