• Vstřídnost, výborná nabídka sortimentu.

Ešte neviem hodnotiť nemáme jedálenskú zostavu ešte doma.Ale páči sa mi že sa dá vybrať podla našich predstáv a ich doprava tak dúfam že bude super.Akurát troška dlhá dodacia doba ale radi si počkáme.

• dobrá komunikace
    • velký výběr látek
    • kvalitní produkty
    • dodání podle domluvy
    • delší čekací lhůta (cca 2 měsíce), ale o té jsem věděla dopředu

Z obchodu objednávám opakovaně a zatím si nemohu stěžovat :-). Doporučuji.

Spolehlivost.

Výborná komunikácia. Kvalitný tovar. Rýchle dodanie.

• dobrá komunikace, zboží dodáno v pořádku

Profesionálny prístup predajcu

Mám od ENA SPOLEČNOSTI sedací soupravu a naprostá spokojenost toto zboží je zatím ve výrobě

• Poštovné z ČR zadarmo.

Objednávala som tovar vo farebnom prevedeni ktoré slovenský trh neponúka,ale môžem povedať ochota a prístup k zákazníkovi na oveľa lepšej úrovni ako na Slovensku.Rada využijem tento obchod aj v budúcnosti.

vstřícné jednání s obchodem

• Dizajn nábytku
    • Dlouhá čekací doba

Vcelku OK

• Komunikácia
    • Prehľadnosť stránky
    • Množstvo tovaru na výber
    • Možnosť kombinovať rôzne veľkosti nábytku

Zatiaľ mi objednávka nedorazila, bolo uvedené dodanie 4-6 týždňov, takže s tým počítam.

• Nagyon segítőkészek voltak,minden kérdésemre válaszoltak,amit nagyon köszönök.

• Tovar zatiaľ nedorazil nakoľko je na objednávku, ale ochota predajcu na jednotku!

• Velký sortiment a více variací u jednoho kusu

Těším sa na nábytek

• Výborný prístup zamestnancov .Super komunikácia.

Všetkým zákazníkom odporúčam tento obchod.Vzdy sa všetko vyriešilo,dodalo načas...super komunikácia.Aj šoférov musím len chváliť.Materiap tiež super.Objednavam casto

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• skvělé a profesionální jednání (osobní, po telefonu, emailem)
    • rychlá komunikace
    • krásné zboží
    • velký výběr
    • Pozitivní a rychle vyřízená reklamace

S tímto eshopem jsem velmi spokojená. Personál je milý a ochotný, komunikace je na výbornou. Objednávala jsem zde kuchyňský stůl, dvě komody a konferenční stolek. Vše přišlo v rámci předem stanovené doby dodání, z obchodu mi předem zavolali, abychom se domluvili na konkrétním datu a času doručení.
    Zboží je kvalitní a designově jedinečné. A ačkoliv jedna komoda měla poškozené dvířka, reklamace byla velmi rychle vyřízena (za 16 dní jsem měla doma nové dvířka).

• Krasny tovar

• Je možné si zvoliť farbu morenia, poťahov, atď... ako i materiál ... a tým si vytvoriť nabytok podľa svojich predstáv