• nelze s nimi komunikovat, nedodali zboží, i když je uvedeno skladem

Varuji ostatní před nákupem v tomto obchodě. Zboží jsem objednala 22.3., přišlo potvrzení objednávky. V té době měli uvedeno zboží skladem.
    Čekala jsem stále, protože jde o nábytek, počítala jsem s tím, že doprava může trvat i týden. Protože dnes přišel dotazník na spokojenost s nákupem, ale zboží nikde a ani žádná zpráva, volala jsem na obě telefonní čísla, uvedená v potvrzení objednávky (stejná jsou v kontaktech webu). Zvedli to nějací stolaři, kteří o tomto eshopu nevěděli (!!!) a nebyli schopni mi nic říci.
    Chtěla jsem zjistit, jestli mohu objednávku zrušit, ale v obchodních podmínkách chybí jakákoliv informace o možnosti zrušení objednávky a také o možnosti zboží vrátit.
    V této chvíli je u uvedeného zboží stále informace o tom, že zboží je skladem.

Reakce obchodu Nábytek Catrin

v obchodních podmínkách máme informaci o možnosti odstoupení od smlouvy do 14 dnů zde: http://www.nabytek-catrin.cz/obchodni-podminky/t-165/ v článku 7. Odstoupení od smlouvy, je nám líto, že jste tuto informaci nenalezla, samozřejmě bychom vám rádi poradili. Telefonní čísla na stolaře na e-shopu neuvádíme, je zde pouze uvedeno číslo na provozovatele e-shopu a zákaznické oddělení. Přesto se velice omlouváme za vzniklé nedorozumění.

Nábytek Catrin

• Velmi dlouhá dodací lhůta

Nemohu hodnotit, ještě jsem zboží neobdržela.

• přes opakované ujištění o dodání výrobku kurýrní službou ani týden po oznámení o předání doručovateli výrobek nebyl doručen. Na telefonický dotaz mi řekli, že výrobek nakonec dali kurýrní službě později a dorazí následující den. Stále nedorazil...

Reakce obchodu Nábytek Catrin

Omlouváme se za vzniklé komplikace, v tomto případě bohužel došlo k poškození a následnému nedodání zboží přepravní službou. Pracujeme na nápravě.

Nábytek Catrin

• nefungujúci objednávací formulár
    • nedodržané dodacie lehoty - tovar mal uvedenú dodaciu dobu 1-4 týždne, prešlo 6 týždňov od objednávky a stále nebol dodaný)
    • príšerná komunikácia zo strany obchodu - napriek tomu, že v obchodných podmienkach je uvedené,"v nutných případech dochází k prodloužení dodacího termínu, o kterém je zákazník předem telefonicky informován" nás nikto neinformoval a po telefonickej urgencii prišla len smska, že im je to ľúto, ale tovar ešte nedorazil

Len pre pevné nervy, ak je vám jedno, kedy objednaný tovar dorazí. My sme tu nakupovali posledný krát.

• NAKUP Z DOMU
    • DOBRA REKLAMA
    • DLOUHÁ DODACÍ LHŮTA

PROZATÍM JSEM S OBCHODEM S NEDODANÝM ZBOŽÍM
    NESPOKOJEN

Nemohu se zodpovědně vyjádřit. Objednané zboží doposud nedorazilo, ačkoli bylo skladem.
    Zaujímám tedy zatím neutrální postoj.

• když to nemám na skladě tak neinzeruji

už si nic neobjednám

• nevyřízená objednávka a už posílate dotazník!!

• Nekomunikuji s klientem

Neduveryhodny

• Nákup z pohodlí domova
    • Dost dlouhou dodací lhůtu

Zatím zboží nedorazilo,tak nemohu nic posuzovat , ale s jinými internetovými obchody mám lepší zkušenosti, krátší dodací lhůta, lepší komunikace.

• Dlouhá dodací doba!

• Velká nabídka,dobré ceny,přehlednost
    • Špatná komunikace-neodpovídají na maily.Zboží,které je údajně skladem po 10 dnech ještě nedorazilo.

Internetový obchod se mi na první pohled líbil,nabídka je opravdu dobrá,ale když je zboží údajně skladem,počítám s tím ,že max. do týdne dorazí,nebo někdo zavolá a řekne mi,že zboží je momentálně vyprodáno.Nikdo nedal vědět,musela jsem si zavolat sama co se děje-to mě dost zklamalo.

• Nevím jaké hlavní výhody jsou v nabídce ,ale je pro mne zarážející,objednané zboží nemám,nikdo neřekne kdy bude ,ale pošlete dotazník??!!Asi vše zruším. Kubelka Josef
    • Zboží v nedohlednu a chce slyšet chválu!

Rozporuplný

Zboží, které jsem objednala je nekvalitně vyrobené, zkazilo mi radost.

• přehlednost a šíře sortimentu
    • dodací lhůta
    • neinformovanost o průběhu vyřízení zakázky
    • neinformovanost o termínu dodání např. SMS, email

jednou a dost ( pokud jednou se vůbec jednou uskuteční)a bude mi zboží dodáno

• Zboží jsem objednala, přišlo potvrzení objednávky a zatím nic nedorazilo, tak nevím, kdy to dorazí a jestli to vůbec dorazí...

Dlouhé dodací lhůty...

• Velmi dlouhá dodací doba

• skutečné dodání

• slibují a nedodrží lhůty dodací!

• Zboží, ač bylo v nabídce, přislíbila firma dodat s dvouměsíčním zpožděním.