• Návod na montáž stolku absolutně nesrozumitelná, zboží poškození už z výroby, některé otvory vyvrtány opačné, či na jiných stranách, opět pouze zamazany jakýmsi tmelem a některé další predvyvrtane díry, zbytečné diry, ani neopraveny. Samotné díly ani nebyli popsány dle návodu. Složení nábytku trvalo několik hodin

Již nikdy nechci spolupracovat s daným obchodem. Zpracování stolku nekompetentní, několik dílů poškozených, návod na sestavení téměř nepoužitelný. Nepotřeboval ten stůl pro mamku a nekupovat ho otec, okamžitě bych vyreklamoval

Reakce obchodu Nábytek Catrin

velice nás mrzí vaše negativní zkušenost se zakoupeným zbožím. Byli bychom velice rádi, kdybyste využili vaše právo na reklamaci. Ačkoli se snažíme dělat maximum v kontrole kvality zboží, může se samozřejmě ve výjimečných případech stát, že zboží dorazí z výroby s nějakou vadou/případně se poškodí při přepravě. Takové situace samozřejmě řešíme k zákazníkově spokojenosti a s co nejmenší časovou prodlevou. Vámi zakoupený stolek máme skladem a jsme schopni reklamaci vyřešit v řádu dní. Zvažte čili, prosím, zdali nechcete zakoupené zboží reklamovat, uděláme maximum pro kladné vyřešení této situace.

Nábytek Catrin

Přesto, že byla překročena maximální dodací lhůta k plnění, nebyl jsem informován. Až na mojí osobní urgenci mi bylo sděleno, že objednaný produkt není na skladě.

• zboží došlo brzy v pořádku

jsem spokojena

• nikdy jsem si žádnou manželskou postel neobjednala

Přišel mně dotaz na manželskou postel, jak jsem byla spokojená, já si však nic takového neobjednala a vzhledem k tomu, že jsem rozvedená, mně to i naštavalo.

• - potřeboval jsem novou střechu pro obdélníkový altán, ale nikde jsem ji nemohl sehnat. Po vysvětlení dané problematiky mi paní z obchodního oddělení za dva dny zavolala a nabídla mi řešení

- cením si iniciativy pro vyřešení mého problému

• možnost telefonického kontaktu

Vše proběhlo v pořádku a se vší spokojeností

• nabízí servis a docela rychlé dodání až do domu.
    • Nevím nedovedu posoudit.

Líbil se mně sortiment který nabízí za velmi příznivé ceny.Jsem maximálně spokojená.

• -
    • Dlouhá dodací doba a špatná komunikace.

• chybal mi uvedeny IBAN kod pre platbu zo slovenska

• super bez komentáře
    • dodací lhuty

spokojenost , není co vytknout , kvalitní zboží odpovídá obrázkům ne stránkách

• spolehlivost
    • delší dodací lhůta

• Žádnou

Přehledné nabídky
    příjemné jednání
    obchod bych doporučil

• Spolehlivost...
    • Nevím...

Super jednání, slíbili do týdne, splnili dříve, mohu doporučit.

Objednala som masívny botník s ratanom. Je veľmi pekný. Komunikácia trošku viazla. Na odpoveď na otázku som musela trošku čakať. Nebolo to obratom, ani v ten deň. Každopádne výrobok presne zodpovedá zobrazeniu. Dopravca milý. Doprava bola ohlásená deň vopred a vodič sa ohlásil ešte raz pred príchodom.
    Som spokojná.

• dlouhé dodací lhůty-zboží dorazilo až po urgenci za pět týdnů

Naberou objednávky a nehlídají pokrytí od výrobců

Reakce obchodu Nábytek Catrin

předpokládanou dodací lhůtu vždy deklarujeme u každého výrobku v e-shopu, přičemž u vámi objednaného výrobku byla uvedena lhůta 2-5 týdnů. Velice se omlouváme, že bylo zboží dodáno až na horní hranici, čili za 5 týdnů, vždy se snažíme udělat maximum pro co nejrychlejší dodání a spokojenost zákazníka.

Nábytek Catrin

• kvalita zboží
    • zatím jsem se s nimi nesetkala

jsem spokojena s kvalitou zboží, které jsem si vybrala

Maximální spokojenost při objednání.
    Super profík montážní pracovník.

• že vím kde to určitě mají co potřebuji

Já jsem spokojená