Obědnal jsem si dvě dětské židličky před čtrnácti dny a zatím ještě nedorazily byl to dárek k narozeninám a vypadal jsem jako debil a ještě mě pak pošlou tento mail jak jsem byl spokojen s nákupem

• rychlost,kvalita
    • zadne

ja jsem byla spokojena,doporucuji vsem

• Výběr z pohodlí domova,spolehlivost.
    • Nábytek dorazil,ale chyběl k němu plánek montáže.Toto byla jediná chyba.Plánek montáže by měl být,pokud si to člověk chce montovat sám.

Já jsem byla velice spokojena,ušetřilo mi to spoustu času s hledáním té správné věci,samozřejmě i peníze.Kdybych měla jezdit a hledat to co potřebuji navíc čas,
    kterého mám málo,těch nervů,že nestíhám.
    U nábytku Catrin jsem si našla nábytek,který jsem dlouho hledala a za rozumnou cenu.Jsem navýsost spokojena.

• nabízí ucelený a zajímavý sortiment
    • obchod nekomunikuje se zákazníkem v případě výrazného zpoždění dodávky. Zde by měla být vyvinuta větší iniciativa ze strany obchodu, omluva za opožděné plnění a sdělení předpokládaného data dodání

obchod mě zaujal nabídkou v sortimentu, který jsem jinde nenašel. Úvodní komunikace a přijetí objednávky bylo bez problémů. Ani měsíc po zaplacení nemám informaci o dodávce ani o důvodu zpoždění.
    Pokud bych měl tento obchod někomu doporučit, pak bych upozornil na svůj problém aby si každý další zákazník serióznost obchodu ještě prověřil.

• Dosud mi nebylo vůbec sděleno, jestli zboží (po 40 dnech) dostanu nebo není k sehnání.

• Přehledný web

Byla jsme spokojená

Maximální spokojenost.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Originální nábytek i s doplňky, přijatelná cena.
    • Pro mne jen menší problém s dopravou, zboží nedorazilo najednou, zapomněli matraci.
    • Horší kvalita šroubů, praskaly a ohýbaly se

Vcelku jsme byli spokojeni.

• Poměr cena - kvalita
    • Malo kamennych prodejen

Vřele doporučuji vse rychle a bez problemu.

• po dohodě s právníkem přistupuji na nabídku nedodaného nočního stolku et 747 který jsem několikrát bez úspěchu urgovala,nabízená cena od Vás byla 1000 s dopravou,opět jsme podali stížnost na čoi,i na základě recenzí a čoi Váš obchod v nejbižší době prověří,jako spoustu podobných podvodných obchodů,děkujiJana Malá
    • Uhlířskojanovická 88
    • 28506 Sázava,

opětovná urgence

Reakce obchodu Nábytek Catrin

vaši objednávka byla učiněna v prosinci roku 2010, od té doby jsme případ již několkrát pečlivě prozkoumali. Byla vám dodána kompletní ložnice, načež jsme od vás obdrželi děkovný e-mail, že nábytek máte sestavený a jste velmi spokojeni. Po několika měsících se vyskatla stížnost na údajné nedodání nočního stolku. Po důkladném prověření nedošlo z naší strany k žádnému pochybení a jsme připraveni řešit případné stížnosti.

Nábytek Catrin

• Hlavní problém je v komunikaci, pokud nabízené zboží není obchod schopný dodat v uvedeném termínu, tak je přece důležité zákazníkovi tuto skutečnost oznámit ihned po zjištění skutečnosti a ne až když se zákazník sám domáhá informací.

Reakce obchodu Nábytek Catrin

Velice se omlouváme za prodloužení dodací lhůty, doufáme že jste i přes menší komplikace s dodaným nábytkem spokojeni.

Nábytek Catrin

• nelze s nimi komunikovat, nedodali zboží, i když je uvedeno skladem

Varuji ostatní před nákupem v tomto obchodě. Zboží jsem objednala 22.3., přišlo potvrzení objednávky. V té době měli uvedeno zboží skladem.
    Čekala jsem stále, protože jde o nábytek, počítala jsem s tím, že doprava může trvat i týden. Protože dnes přišel dotazník na spokojenost s nákupem, ale zboží nikde a ani žádná zpráva, volala jsem na obě telefonní čísla, uvedená v potvrzení objednávky (stejná jsou v kontaktech webu). Zvedli to nějací stolaři, kteří o tomto eshopu nevěděli (!!!) a nebyli schopni mi nic říci.
    Chtěla jsem zjistit, jestli mohu objednávku zrušit, ale v obchodních podmínkách chybí jakákoliv informace o možnosti zrušení objednávky a také o možnosti zboží vrátit.
    V této chvíli je u uvedeného zboží stále informace o tom, že zboží je skladem.

Reakce obchodu Nábytek Catrin

v obchodních podmínkách máme informaci o možnosti odstoupení od smlouvy do 14 dnů zde: http://www.nabytek-catrin.cz/obchodni-podminky/t-165/ v článku 7. Odstoupení od smlouvy, je nám líto, že jste tuto informaci nenalezla, samozřejmě bychom vám rádi poradili. Telefonní čísla na stolaře na e-shopu neuvádíme, je zde pouze uvedeno číslo na provozovatele e-shopu a zákaznické oddělení. Přesto se velice omlouváme za vzniklé nedorozumění.

• pohodlnost, spolehlivost.

Doporučuji, příjemné jednání.

malinko byl problém s tím, že jsme platili převodem a zboží dorazilo jako dobírka - ale vše se vyřešilo

• z pohodlí domova mohu levně a dobře nakoupit

• 1. dobrý výběr
    • 2. slušné ceny
    • 3. dobrá komunikace
    • to zatím nevím, záleží na skutečné dodací době a stavu nábytku

ˇPotřebuješ novou kuchynskou lavici??? Když chceš slušný sortiment, v této době slušné ceny, ochotu, obrat se na Catrin....

• Velmi dlouhá dodací lhůta

Nemohu hodnotit, ještě jsem zboží neobdržela.

• zboží je označeno skladem, přitom není..
    • po 14 ti dnech stále nedodáno

zboží při zadávání objednávky bylo označeno skladem, dodneška není dodané,při dotazu proč, mi bylo odpovězeno, že zrovna předemnou to někdo vykoupil a zboží bude naskladněno až příští týden,přitom když jsem se v tu chvíli podívala do obchodu , bylo označeno stále skladem..

• Objednala jsem si židle. Jsou z kvalitního materiálu, prezizně provedené. Krásně voní dřevem. Velmi příjemná cena zboží.

Kvalitní materiál, velmi příjemné ceny, rychlé vyřízení obejdnávky.