• komunikace se zákazníkem byla reaktivní

Piano jsem si zde objednala, protože se ukazovalo, že jsou 2 kusy skladem. Dva dny po objednání mi volali, že skladem není, že mi mohou poslat piano ze showroomu (které tam stojí bůh ví jak dlouho a kdokoliv na něj mohl hrát za stejnou cenu) nebo počkat měsíc na dodání. Počkala jsem.

Musela jsem ale několikrát volat nebo psát a komunikace byla tristní. Chtěla jsem ověřit stav objednávky u jejich externího dodavatele a aby mi zavolali zpět. Nic se neudálo. Jakákoliv odezva by byla v tu chvíli super.

Piano nakonec dorazilo. Jsem s ním velmi spokojená. Zákaznický zážitek je ale nula s tímto obchodem a mrzí mě to. Protože, kdyby lidé v Music City jednali jinak se zákazníkem, určitě bych obchod doporučila (viz to, co jsem zmínila výše), zvážila bych možná piano ze showroomu (pokud by zde byla nějaká sleva jako např. na Alze).

Dorazilo měsíc po objednání 22/4.

• Nejsou schopni vyřídit jednoduchou objednávku.

První nákup u nich byl zároveň poslední.

Objednal jsem si tlumeni na buben k dnesnimu dni, zadna zpprava, zadne zbozi k vyzbednuti neni! Tahle firma jde rok od roku do vetsi prd#le!

Zboží jsem objednal 6.3.2024 a dodnes tj. 12.3.2024 nedorazilo. Pokaždé mi někdo lhal že už příští týden bude. Nakonec se někdo přiznal že někdo asi objednávku nepřeposlal takže nemohla ani přijít. Tak snad ten příští týden. Je to šaškárna. Netušil jsem že je něco takového i možné..

Dobý den,

omlouváme se za zpoždění Vaší objednávky. Piano je nyní na cestě od dodavatele. Jakmile dorazí, obratem Vám jej zašleme.
    Děkujeme za pochopení.

• Rychle dodání
    • První zkušenost a hned nefunkční produkt

Produkt nelze hodnotit, protože je nefunkční. Při prvním zapojeni vše ok, podruhé už se zapnout nepodařilo. Zboží zasláno zpět s tím, ze bude opraveno technikem. Termín vyřízení jsem bohužel nedostal a protože se jednalo o dárek, cely nákup pak tímto ztrácí smysl.. očekával bych zaslání nového produktu, nebo refundaci

• Na e-shopu je možné objednat zboží
    • Napoprvé vám přijde špatné zboží
    • Následně zjistíte, že zboží ve slevě inzerované jako nové je ve skutečnosti zánovní
    • Pro slevu z důvodu jiného stavu není prostor, po asertivnímu naznačení dalšího řešení nabídnuta sleva v dalším mailu
    • “Zánovní zboží je ve 100procentním stavu” …až na to, že už při vyndavání z krabice slyším chrastění součástek a zboží je samozřejmě nefunkční
    • Občas si spletou fakturační a dodací adresu, ale to je ve finále to nejmenší

V den psaní recenze nemám zboží, čekám na vracení peněz, strávil jsem tím neskutečně mnoho času a mám z toho hovno. Na e-shopu nikdy znovu nenakoupím, doporučuji pouze masochistovi.

Zboží nedodáno a ani po 10ti dnech peníze nevráceny zpět. Smutný příběh.

• dORAZILO MI JINÉ ZBOŽÍ FAKTUROU NA JINÉHO ODBĚRATELE.
    • Objednáno 13.12. 14.12. 14.12 dodáno jiné zboží .Odpověď na reklamaci výměnu zboží řešili týden. Odvezli to co dodali omylem, objednané a zaplacené zboží dosud 23. 12. nemám. Byl jsem ubezpečen, že Vánoční dárek pro vnučku dorazí.-...

Už týden čekám na zásilku a ještě nedorazila

• Bylo mi dodáno jiné zboží,než sem si objednal.Čekám zvaší strany na reklamaci.Dorničák

objednávka se po týdnu stále zpracovává, od konkurence bych produkt měl doma za 2 dny po objednání...

28.9. jsem si u vás objednal nástrojový kabel Klotz Titanium TIR0300PSP a mikrofonní kabel Klotz M1FS1K1000 . Hodnocení obchodu už mi přišlo, ale objednané zboží bohužel dodnes ne. Číslo objednávky je: 23218012087. Nevím kde se stala chyba, ale na mé straně zřejmě ne!

• Chybující manažer expedice, dříve expedient, předtím skladník.

Objednávka nebyla ještě ani po týdnu expedována...

Shrnul bych to jako “tragický prozákaznický přístup”. Po cca 10 dnech od zaplacení objednávky jsem obdržel strohý email, kterým mě kdosi z MC upozorňuje, že dodací lhůta produktu jsou další cca 2 týdny. Štěstí, že jsem ty špejle na koncert VŮBEC NEPOTŘEBOVAL

• Zboží neodpovídalo přesně označení ani obrázku

Objednal a zaplatil jsem ladičku, dostal jsem místo toho malé tričko

Reakce obchodu MUSIC CITY

za špatné zboží v objednávce se omlouváme. Včera jsme poslali objednanou ladičku.

[email protected]

• Místo boss gt1-b mi byl doručen kytarový boss gt1. Balík jsem vrátil a žádal jsem o vracení peněz, na místo toho mi za čtrnáct dní došla zpráva od zasilkovny,že mám u nich balík z music city. Když jsem volal na linku bylo mi řečeno,že jsem chtěl vyměnit za správný (což se nikdy nestalo). Teď už přes měsíc čekám na vrácení peněz

Reakce obchodu MUSIC CITY

omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou a pozdní vrácení peněz, které prověřuji a urguji v naší účtárně.

[email protected]

• Sortiment, který mám rád už z podstaty, tedy hudební nástroje.
    • Používá jako dopravce DPD.
    • Informace na jejich webu o "dopravě zdarma nad 2000Kč" není pravdivá, ale platí to pouze při volbě tragické DPD.
    • Obchodníci zřejmě nečtou informace z poznámky v objednávce. Následoval zbytečný telefonát, kdy se mě ptal na totéž, co tam měl černé na bílém.
    • Ne všechno zboží, které na webu nabízejí jsou schopni skutečně dodat.
    • Nedodrželi dohodnutou lhůtu dodání aspoň toho, co mají skladem. Ani po 19 dnech od objednání nemám zboží. ( Údajně na něm bylo nutné udělat drobnou opravu - přebroušení ostrých pražců, což je manipulace na 20 minut. )
    • Jejich kamenné obchody jsou v sobotu dopoledne zavřené.

Neschopný, riskantní dopravce DPD + zavádějící informace o "dopravě zdarma" + nabízení zboží, které nemají a nejsou schopni sehnat + nedodržení ( už i tak natažené ) lhůty pro předání zboží, které mají skladem + zavřené prodejny v sobotu.

• Jediná výhoda je,ze to bylo rychle dodáno
    • Zboží přislo polorozbalené. Obouchane. Naštěstí produktu se nic nestalo

Reakce obchodu MUSIC CITY

Omlouváme se, poškození mohlo vzniknout během přepravy. Objednávka byla expedována z centrálního skladu, kde je zboží originálně zabalené od výrobce. Věříme, že příště bude zboží včetně obalu dodáno v perfektním stavu.
    Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.