• Produkt je inzerován jako nový a přitom se je poškozený!
    • Obchod není schopen říci, jak bude cena snížena.
    • Stáhne si z karty okamžitě celou částku a vůbec nekomunikuje.
    • Vrácení peněz trvá týden!

Neseriózní jednání. Rozhodně neduporučuji nakupovat přes e-shop

Reakce obchodu MUSIC CITY

omlouváme se, objednané zboží bylo vystavené na prodejně, což bohužel nebylo uvedeno v popisu produktu. Peníze jsme Vám minulý týden vrátili zpět.

[email protected]

Přišlo mi úplně jiné zboží než jsem si objednal

Reakce obchodu MUSIC CITY

omlouváme se za špatně poslané zboží. Pošleme znovu, bude Vás kontaktovat oddělení reklamací.

[email protected]

Nemůžu říct nic špatného na chování obchodu, ale nakoupil jsem tam drobnosti a protože mají úplně jiný sortiment než kytary.cz, vzal jsem místo osvědčených věcí nějaké jiné. Možná jsem měl špatnou ruku, ale nic z toho nákupu mi nesedělo - popruh tvrdý a klouzavý, držák na trsátka na kytaře nedrží kvůli slabému lepidlu, ladička taky nic moc.

Reakce obchodu MUSIC CITY

je nám líto, že nejste se zakoupenými produkty spokojen. Do 30 dní je možnost zboží zakoupené na e-shopu vrátit bez udání důvodu.

[email protected]

• Zboží bylo skladem, což nebyla pravda

Proběhla smršt emailů, jak obj. přijali, pak zpracovávají, pak dokončují a za 3 dny, kdy jsem už myslel, že zásilka přišla, mi volali, že nemají ale mohou poslat něco obdobného.

Reakce obchodu MUSIC CITY

za mylnou skladovou dostupnost objednaného zboží se omlouváme. V těchto dnech očekáváme naskladnění nových kusů.

[email protected]

Za deset dní stále nic nedorazilo. To je snad v dnešní době dost nenormální.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• vstřícnost a služnost při řešení problémů
    • přehlédli moji objednávku, našli ji o měsíc později
    • zmatky s platbou - zásilka rozdělena na 2, o doplatek, který jsem měl platit na dobírku jsem se musel znovu přihlásit

E-shop má evidentně nespolehlivý systém správy objednávek

• Chybí český návod
  • po platbe kartou mi volal prodejce, ze zbozi neni kompletni, objednavku zrusil. Penize jste mi jeste nevratili,

• Nedokážu posoudit
    • Neaktuální údaje na webu

Chtěl jsem si kopit monitory a po hodinovém hledání jsem si je konečně objednal kde se uvádělo že mají 4ks skladem. Na druhý den mi napsali že je nemají skladem ale že je budou mít za 14 dní. Tak jsem objednávku zrušil a objednal u alzy kde jsem je do druhého dne měl sice za trochu víc peněz ale téměř okamžitě.

Zhruba před dvouma týdnama jsem objednávala a zaplatila objednávku s tím že to mělo přijít během 3 4 dnů během následujících dnů mi napsali že daná věc není na skladě a jestli to nechce vyměnit tak jsem na to odpověděla že nechci a kvůli tomu jsem stornovala objednávku a doteď mi nepřišli peníze zpět už to jsou tak dva týdny co na to čekám ani odpověď na e-mail který jsem jim psala ohledně toho aby mi vrátili peníze jsem nedostala odpověď

• Vaše platební brána je naprosto tragická, už nikdy více. Ani na čtvrtý pokus se platba nepodařila, u konkurence ihned napoprvé během pár sekund. Také pokud nakupuji na firmu, je už naprosto samozřejmé, že pokud zadám ICO, zbytek udaju se vyplní automaticky. Jste sto let za konkurencí.

• Obchod neplní podmínky, které slibuje.

Nabízená možnost vrácení zboží do 30 dnů od zakoupení u tohoto prodejce nefunguje. Je to jen neplatný slib.

• Na primy telefonni dotaz ohledne doruceni dostanete nespravnou odpoved
    • Predani jedne veci dopravci velikosti 10 x 6 cm trva vice nez 24 hodin
    • Nemoznost zmeny adresy dodani

• pořád jste mně neposlali prachy zpět ...
    • už si u vás nekoupím ani fuekle !

• Dlouhá doba dodání

Zboží jsem si objednal a zaplatil. Všechno mělo být skladem, po týdnu jsem dvakrát urgoval, snad se dočkám...

• Slevové akce
    • Rychlost doručení

Potvrzení zpracování objednávky minulou středu. Na infolince mi řekli, že budou zboží ve čtvrtek či pátek expedovat. Nestalo se, volám tedy znovu v pondělí a bylo mi řečeno, že objednávka je připravena k odeslání a do středy bude zboží u mě. Je čtvrtek a objednávka po více jak týdnu stále nebyla expedována. Čekat takhle dlouho na skladové zboží je neskutečné.

• komunikace

19.9.22 objednáno. 26.9.22 jsem volal o info. Operátor - objednávka je na expedici a že ji zaurguje. 28.9.22 byl svátek, ale ujišťoval, že dorazí. 29.9.22 mi po 30 minutách nikdo neodpovídá na chatu, poslán email, zásilka není ani předána dopravci. 3.11.22 jsem volal o info. Konečně jsme s operátorem přišli na to, že jedna položka od začátku není skladem (pozn. - byl to poslední kus, už se nevyrábí a v době objednávky bylo vše skladem). Hurá, storno položky, poslán zbytek objednávky, přeplatek mi bude vrácen na účet. 4.10.22 doručen balíček. 11.10.22 jsem volal o info, ještě nemám vrácené peníze na účtu. Předáno účtárně :-). 13.10. mi bylo vráceno 390,- a tímto byla konečně zakázka po 25 dnech ukončena.

Po týdnu od objednání a uhrazení zboží skladem dosud nedorazilo. Sám jsem se musel tel. dotazovat, co se děje. Na tel.lince to nikdo nezvedl, následně volali zpět. Prý mají přetížene sklady v Praze. Zboží muselo být přesměrováno na jiný sklad. Jsem zvědavý, co budou dělat před Vánoci.

• Necestne chovani prodejce

Prodavač přede mnou odstranil ze zbozi puvodni cenovku, ktera byla o 200,- nizsi, nez puvodni cena uvedena na e-shopu, aniz by to nejak komentoval. Citil jsem se podvedeny. Pri predeslem nakupu mi nebyla zapoctena sleva i kdyz se tykala veskereho zbozi skladem, ikdyz jsem na to upozornil. Nedoporucuji, chovaji se jako podvodnici.

• zboží za výhodnou cenu
    • podávají nepravdivé informace
    • dlouhá doba dodání
    • žádný tel. kontakt na prodejnu

Zboží (set klávesy, stojan, sluchátka) objednáno v úterý 13.9. s vyzvednutím na pobočce v Brně. Samotný set skladem v Brně uveden nebyl, ale všechny položky setu byly v dostatečném množství v Brně skladem. Předpokládal jsem tedy, že si vše druhý den vyzvednu…omyl! Set byl odněkud přeposílán, takže jsem si ho rovnou mohl nechat zaslat na adresu. Člověk by si řekl nevadí, ve středu odešlou, ve čtvrtek si vyzvednu…další omyl! Ve čtvrtek odpoledne volám na infolinku, pán mi sdělil, že je zboží na cestě a nejpozději v pátek bude na pobočce a že prý neví, kdy bylo odesláno. V pátek odpoledne volám znovu, pán mi sdělil, že je zboží už na pobočce, ale že to tam musí vyřešit papírově a že to zaurguje. V pondělí odpoledne volám znovu, co se tedy děje. Prý je to na té pobočce, ale stále to není připravené, kontakt na pobočku v Brně mi odmítl předat a na webu není. Jdu tedy osobně na pobočku, kde mi řeknou, že tam to zboží ještě nemají a dorazí snad zítra. Po týdnu v úterý 20.9. je připraveno k vyzvednutí.
    Na infolince tedy podávají nepravdivé informace. Nevadilo by mi, kdyby mi na rovinu řekli, dorazí to za týden, ale dělat ze zákazníka blbce je nehoráznost.
    Obchod jednoznačně nedoporučuji! Kladem je snad jen aktuální sleva na zboží a to, že nakonec vůbec dorazilo.