Zboží jsem objednala a třetí den obdržela v perfektním stavu. Výrobek odpovídal prezentaci na webu a budeme se těšit na příští nákup.

• cena, rychlost dodání, žádné výmluvy na dovolené

rychlost, spolehlivost

• Rychlé dodání. Komunikace.
    • Nemá

Dobrý obchod s širokým sortimentem.

• kvalita produktu
    • rychlost dodání

• Vše proběhlo bez problému.

• Jednoznačně PROFESIONÁLOVÉ

• Spokojenost

Zboží mi bylo doručeno v kratším termínu než bylo uváděno v nabídce. Prodejce mě při každé změně ve vyřizování objednávky hned informoval a vše bylo rychle a bezproblémově zvládnuto.

Asi se stala někde chyba. Hodnocení předchází dodávku. Budu se muset informovat, jak to s mojí objednávkou vypadá. Zboží jsem zaplatil on-line při objednání.

• Velmi ochotni.

• osobní odběr

Zboží zatím nedorazilo. Objednáno a zaplaceno bylo 9.6.2021 dnes je 22.6.2021 a ještě zboží nemám, tak ho hodnotit nemohu. Na 21 století doručení 10 pracovních dnů je dosti pomalé. Jiřina

Reakce obchodu Můj Caravan

Dobrý den, objednala jste si zboží, které nebylo skladem, ale s uvedenou dostupností 7-10 prac. dnů (zboží na německém skladu). V potvrzeném termínu bylo také odesláno.

Těžko zatím hodnotit, zboží zatím nemám, upozornění, že to bude delší doba dodání jsem obdržela

• výběr produktů

Výborná komunikace, zboží perfektně zabaleno.

Dobrý.

• Profesionální jednání
    • Nabídka zboží, které jsem v žádném eshopu nenašel (akusprcha)
    • velice dobré