• Nikdo se mnou nekomunikuje
    • Nic mi nedorazilo

Reakce obchodu Můj Caravan

Dobrý den, není to pravda. Objednávka Vám byla hned druhý den e-mailem potvrzena a v potvrzeném termínu bude i vyřízena. Pokud jste neobdržel potvrzení objednávky, doporučuji se nejprve podívat do spamu.

Spolehlivý dodavatel

• Výborná komunikace s obchodem

Naprostá spokojenost, už několikátý nákup a vše platilo jak obchod napsal.

• Obchod vyžaduje hodnocení ale zboží ještě nedorazilo

Reakce obchodu Můj Caravan

Dobrý den, vše proběhlo v pořádku, zboží Vám bylo odesláno v potvrzeném termínu. Doporučujeme příště sledovat trasu balíku u dopravce. Dotazníky neposíláme my, ale automaticky Heuréka, jak jsem Vás také informovali.

Velmi ochotný přístup k našim zvláštním požadavkům.
    Oceňuji rychlou telefonickou i mailovou komunikaci.
    Mnohokrát děkuji za ochotu.

ze zboží jsem nadšena,přesně splňuje moji představu,cena odpovídá,ani se nečekalo na Vánoce a hned jej používán.

Vřele doporučuji

rychlost vyřízení objednávky

• Vše ok

• Velice rychle dodáno, spokojenost.

• Velmi rychlé dodání.

Jsem velmi spokojena, zbozi bylo dodano a kvalitne zabaleno

rychlá komunikace a vybavení objednávky

Rychlý, bez problémů

Nakupujte, jen když opravdu, ale opravdu nepospícháte. Z původně avizovaných deseti dnů (už to je dost) bylo nakonec sedmnáct, aniž by mě někdo o dalším zdržení informoval, natožpak se za něj omluvil. Nějak se nám ten kapitalizmus pořád nedaří. Jinak ale dobrý, sortiment slušný a ceny přijatelné.

Reakce obchodu Můj Caravan

Pokud je u zboží uvedeno skladem, zasíláme je obratem. Pokud si objednáte zboží z německého skladu s uvedenou přibližnou dostupností 7 až 10 prac. dnů, je potřeba s touto lhůtou počítat. Ve skutečnosti to nebylo 17 dnů, ale námi potvrzených 10 dnů. Pán se nám nakonec omluvil, že je už důchodce a přehlédl se.

• Chybí komunikace !!!!

Reakce obchodu Můj Caravan

Dobrý den, objednal jste si zboží s termínem dodání 7-10 prac. dnů (zboží na německém skladu). V tomto námi potvrzeném termínu také zboží odešleme. Pokud Vám chybí komunikace, zkuste se podívat do spamu, tohle jsme Vám vše přece napsali.

• Výborná komunikace,ochota dobře poradit

Rychlé jednání, zboží zatím nevyzkoušené. Chybí český návod. Orientace v nabídce obchodu dobrá. Určitě se vrátím.

Reakce obchodu Můj Caravan

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Český návod je k dispozici ke stažení u produktu.