• Zboží jsem objednala 27.10.a dosud nedorazilo.Objednala jsem granulát 2x1kg. celkem 5 balení a ne jak píšete vy 2x500g.Vzhledem k tomu že zboží neodpovídá objednávce,žádám vás vrátit peníze nebo poslat objednané zboží.
    Děkuji Pechová.

Reakce obchodu Můj Caravan

Zboží Vám bylo odesláno v termínu a balení uvedeném u zboží. Nikde neuvádíme jiné balení než 2 x 1 kg. Podle nás je vše v naprostém pořádku.

• Nikdo se mnou nekomunikuje
    • Nic mi nedorazilo

Reakce obchodu Můj Caravan

Dobrý den, není to pravda. Objednávka Vám byla hned druhý den e-mailem potvrzena a v potvrzeném termínu bude i vyřízena. Pokud jste neobdržel potvrzení objednávky, doporučuji se nejprve podívat do spamu.

• Obchod vyžaduje hodnocení ale zboží ještě nedorazilo

Reakce obchodu Můj Caravan

Dobrý den, vše proběhlo v pořádku, zboží Vám bylo odesláno v potvrzeném termínu. Doporučujeme příště sledovat trasu balíku u dopravce. Dotazníky neposíláme my, ale automaticky Heuréka, jak jsem Vás také informovali.

• Chybí komunikace !!!!

Reakce obchodu Můj Caravan

Dobrý den, objednal jste si zboží s termínem dodání 7-10 prac. dnů (zboží na německém skladu). V tomto námi potvrzeném termínu také zboží odešleme. Pokud Vám chybí komunikace, zkuste se podívat do spamu, tohle jsme Vám vše přece napsali.

asi nebude... nikdo neví nic...

Reakce obchodu Můj Caravan

Dobrý den, v potvrzení objednávky jste přece dostal informaci, že je zboží na skladě u dodavatele (platí uvedená dostupnost 7-10 dnů) a že Vám je objednáváme. Pokud nic nevíte, tak se zkuste podívat do spamu.

neposiela tovar na slovensko.

Reakce obchodu Můj Caravan

Nedoporučujete náš obchod proto, že neposíláme na Slovensko?? WTF, vždyť to tam máme jasně uvedeno.

Po objednávce mi přišel z obchodu mail, kde bylo uvedeno, že dva z objednaných produktů nejsou na skladě a byla mi navrhnuta jiná varianta. Na mail jsem ihned reagovala a vybrala jsem si náhradní produkty. Od té doby (je to již 7 dní) se mi vůbec nikdo neozval. Tak nevím, jestli simám zboží objednat v jiném obchodě či zda mám čekat...

Reakce obchodu Můj Caravan

Vše v pořádku, paní ještě nevěděla že už má objednané zboží na poště.

Objednávka nebyla ani po 2 měsících vyřízená.

Reakce obchodu Můj Caravan

Mrzí nás, že jste byl nespokojený, ale o tom, že jedna položka z vaší objednávky bude mít delší termín dodání (m.j. uveden termín dodání "Na dotaz") jste byl informován ihned po objednávce. A objednávka byla na základě vaší žádosti stornována.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Po 10 dnech stále nemám zaplacený produkt.

Alespoň se omluvili, ale co z toho, když jsem předem zaplatila a zatím nic neobdržela a měla jsem to jako dárek k narozeninám.

Reakce obchodu Můj Caravan

Objednané zboží nebylo skladem, jak bylo také uvedeno a jak jsme Vás následně informovali. Mohla jste si včas vybrat jiné zboží nebo zvolit dárkový poukaz. Stále čekáme na naskladnění zboží od dodavatele. Bohužel to jsou věci které neovlivníme, i když bychom rádi.

• Zboží mi od objednání dne 26.8.2020 nebylo zatím doručeno a nikdo se mě neobtěžoval dále informovat. Když jsem se dotazovala po 14 dnech na stav mojí objednávky, bylo mi sděleno, že je zboží na cestě od dodavatele. Máme 13.10.2020 a mřížky nikde.

Reakce obchodu Můj Caravan

Může se stát, že v některých případech není objednané zboží skladem ani u dodavatele. Tuto informaci jste obdržela e-mailem obratem ještě v den objednání. Pokud na naskladnění zboží nechcete počkat, jsme nuceni bohužel objednávku stornovat.

Přestože bylo zboží “skladem”, stále nedorazilo!

Reakce obchodu Můj Caravan

Není to pravda, paní se asi přehlédla, u zboží je uvedena dostupnost 7-10 prac. dnů (zboží na skladě u dodavatele). Objednávka byla vyřízena v potvrzeném termínu.

I když psali že zboží bylo skladem tak ani po 14 dnech nedorazilo v době sezóny mě to připadá jako špatný nákup. Komunikace s obchodem neproběhla vůbec žádná.

Reakce obchodu Můj Caravan

Není to pravda, u všeho zboží rozhodně nebylo uvedeno skladem, ale dostupnost 7-10 dnů. Navíc byly zákazníkovi odeslány o stavu objednávky 2 informační e-maily, je potřeba se občas také podívat do spamu. Zákazník uznal, že měl komunikaci ve spamu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• ne
    • ne

Reakce obchodu Můj Caravan

Zboží s potvrzeným termínem dodání 5-10 prac. dnů bylo odesláno v termínu a to i přes naší avizovanou dovolenou. Opravdu nechápeme kde je problém.

• Jediný obchod, kde jsem našla přesně to, co jsem hledala
    • Mylné informace na webu ohledně dostupnosti zboží

Po dlouhé době jsem na tomto e-shopu konečně našla přesně to, co jsem nemohla najít nikde jinde. U zboží bylo dokonce i napsáno, že je skladem a může být doručeno do 3 pracovních dnů. Po vytvoření objednávky jsem však druhý den obdržela telefonát, že zboží dostupné není a bude trvat tak 4-5 týdnů než ho dodavatel dodá. Chybička se vloudila, chápu, že se to může stát každému, internet není dokonalý, ale zkrátka mě to zklamalo, měl to být totiž dárek.

Reakce obchodu Můj Caravan

U Vámi objednaného zboží - vložky do organizéru, rozhodně nebylo uvedeno skladem, ale 5-10 prac. dnů - zboží na německém skladě. Proto jsme se Vám také telefonicky obratem omluvili a sdělili, že do Vánoc to určitě nestihneme. Pokud to měl být dárek, tak určitě příště doporučujeme objednávat dříve.

objednala jsem 17.11.,dostupnost zboží 3-7 dnů,ale zatím mi zboží nebylo doručeno

Reakce obchodu Můj Caravan

Vážená paní, nechápeme vaše negativní hodnocení. Dodací lhůta byla u zboží jasně uvedena, 7-10 prac. dnů (zboží z německého skladu).

nabízené zboží nemají na skladu

Reakce obchodu Můj Caravan

Nechápeme negativní hodnocení, vždyť to jste přece věděl, už když jste si zboží objednával..

• Na skladě nemají nic, slibují dodací lhůtu 5-7 dní, ale ve skutečnosti objednáno 3.7., došlo 19.7.
    • zboží nemá český návod
    • Nedoporučuji

Reakce obchodu Můj Caravan

Nemáte pravdu, objednala jste si zboží vědomě s uvedeným termínen dodání 5-10 prac dnů (zboží na německém skladě), což jsme dodrželi, zboží jsme Vám odeslali 10 den. A kritizovat chybějící návod na spirálu proti komárům to už raději necháme bez komentáře. :-)

nevím jestli zboží dojde nebo nedojde,. 10 dní to je moc.

Reakce obchodu Můj Caravan

Zboží Vám pochopitelně nedojde, protože na Slovensko nezasíláme. Což máme jednak uvedeno v našich podmínkách a jednak jsme Vám to sdělili obratem písemně a objednávku stornovali.