Zboží objednáno a bohužel mnou hned zaplaceno 31.12.2023. Dne 4.1.2024 jsem psal dotaz mailem, jak to vypadá, že nemám info o zaslání zásilky. Do dneška 9.1.2024 žádná reakce. Už radši zkouším i volat na jejich kontaktní telefon, ale nikdo to nebere. Vypadá, že jsem přišel o peníze a nic za něj nedostanu - vypadá na podvodný e-shop. Bohužel jsem jej zkusil poprvé a hned dal platbu předem. To už radši nikdy dělat nebudu a budu kupovat takto jen u prověřených e-shopů.

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den. Pokud je pravda co píšete. Můžete laskavě uvézt o jakou objednávku šlo ?Tento den máme dvě obj.a obě byly realizovány. Nebo tímto jde spíš o poškození e-shopu a lest konkurence ? Zkoušel jste volat ? Kdo čte tento komentář ,ať zkusí zavolat v pracovní dny na t.č.608256662. Podvodný eshop nefunguje několit let na Heureka.Přesvěčte se sami.
    Folwarczný

• E-maily z obchodu mi spadly do spamu.
    • Dotaz zaslány E-mailem na adresu v kontaktech se nepodařilo dorucit.
    • Zboží přišlo pečlivě zabalené v nepoškozen balíku ale s poškozeným obalem, který někdo opravoval lepící páskou. Nejednalo se o zboží z výprodeje a poskozeni nebylo deklarováno. Proto jsem zklamaný.

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den. O tomto problému nevíme.Proč to píšete zde a ne obchodu abychom věc dali do pořádku. Zboží je vždy nové. Pokud trváte na obalu ,jste sběratel nutno uvést u objednávky. Obal je obal a může nést opotřebení ze skladování .Obal chrání produkt,k tomu je určený. Mějte se hezky a snad vám produkt samotný udělal radost .

Zboží bylo uvedeno jako skladem. Po objednávce a zaplacení online obchod objednávku zrušil s tím, že zboží nemá. Nebylo nabídnuto žádné alternativní zboží. Platba byla vrácena zpět týž den.

Reakce obchodu MT elektro

Mrzí nás Váš komentář.Neměli jsme náhradu za zboží které jste si objednal. Informaci jste dostal tentýž den,takže ke škodám na vaší straně nedošlo. Folwarczný

• Lepší ceny
    • Nulová komunikace

Po objednání a zaplacení se cca týden nic nedělo,žádný e-mail o potvrzení,zaplacení nebo nedejbože faktura!Musel jsem milostivě telefonovat,co se děje a až potom pán konstatoval,že zboží odeslal.Tento obchod rozhodně naposledy!

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den.Po přijetí objednávky eshopem automat okamžitě posílá email o tom co jste obj. a rekapitulaci objednávky a tím pádem jejím přijetí. Trochu si to pletete.Po odeslání přišel opět další email s informací o odeslání.Opět další nepravdivá informace.
    Team MTelektro

• Rychlá komunikace
    • Dokážou prodat už zarezervované zboží

Objednal jsem si dvě pouzdra růžovo grafitové barvy typu kniha. Hned po odeslání objednávky mi volali, že bohužel pouzdro mají jen jedno. Dobře, pošlete mi tedy jen jedno. Manželce to vysvětlím, dcera dostane pouzdro. Pak se pár dnů nic nedělo až mi přišel mail, že slíbené pouzdro nemají ani jedno ale můžou mi nabídnout jiné. Černé ze všech stran a otevírací dolů. Objednávku jsem zrušil. Očekával bych, že po odeslání objednávky obchodník zboží odloží stranou, spáruje je s objednávkou a odešle. Tady asi čučí z okna a mezitím se zboží prodá.

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den.Objednal jste jedno pouzdro na starší typ tlf. To jedno jsme něměli skladem (prodalo se již dříve na kamenném obchodě,dříve než přišla vaše obj.) Informovali jsme Vás a omluvili se.
    Ještě jednou se omlouváme :-)

• doručení atp. OK
    • Produkt neodpovídá popisu/vyobrazení, v dodávce chybí nástroje na montáž, přestože, jsou zobrazeny na fotkách produktu. To, že jsou nástroje součástí dodávky byl hlavní důvod, proč jsem zvolil tento obchod, jinak jsem mohl objednat výhodněji jinde.

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den. Jedná se o produkt LCD Huawei Mate 8 . Spletl jste se . Nic z toho co píšete není pravda .Do komentáře překopíruji co bylo uvedeno u produktu:
    LCD Displej + LCD Sklíčko + Dotykové sklo + Přední kryt Huawei Mate 8 - DEMONT
    LCD + dotyk + rámeček Huawei Mate 8
    Nový díl, cca týden používaný -demont.
    (díl namontován v telefonu, který byl týden používaný, poté přestala fungovat zákl.deska).
    Díl je v rámečku - nemusíte lepit.
    Foto je ještě se základovou deskou a flexy(toto není v ceně).
    Možná jste koukal na více nabídek a pomýlil jste se .Bylo by vhodné Váš komentář upravit.

Bohužel i při druhé objednávce stejného zboží , neboť první objednávka byla prý doručena na jinou adresu , balíček opět nebyl doručen.

Reakce obchodu MT elektro

Nakonec vše dopadlo dobře. To cestování je náročné.

• Žádná
    • Dlouhá doba doručení
    • Zaplatila jsem za zboží a zboží stále nemám a to už je 14 dní co jsem zboží zaplatila
    • Obchod velice neochotný věc řešit

objednatesi zbozi ktere uvadeji skladem 14dnise nic nedeje pak musite napsat kde je a oni napisou ze ho nemaji

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den.Omlouváme se .jelikož jste více neuvedl ,nemůžeme doplnit informace.

• Poctivé vrácení peněz, vystavené zboží neměli.
    • Nabízí zboží které NEMAJÍ, lze dát do košíku a zaplatit - POZOR!

Reakce obchodu MT elektro

Omlouváme se .Díl jsme použili na našem servise a nestáhli ho z eshopu,kde jste si jej hodil do košíku.
    MTelektro

• Bez vysvětlení zrušili objednávku!

Dobrý den.Pokud je to objednávka 15991 ,tak jsme Vám posílali toto viz níže
    20.7.2020 odesláno Dobrý den,Vaši objednávku jsme nuceni zrušit z důvodu nedostupnosti daného produktu.Omlouváme se předem za vzniklé komplikace. Folwarczný

Zásilkový obchod jednal standardně, baterie dorazila brzo, byla však vadná.

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den.. Za to snad obchod nemůže ,nebo ano ? Dodavatele si vybíráme, ale vada výrobku může být. Zboží reklamujete a věc je vyřízena.

Objednávka č. 015475 byla zaplacena 21.32020 a k 19.4.2020 nedorazila.

Reakce obchodu MT elektro

Omlouváme se za pozdní dodání. Věříme ,že jste spokojen..

• Originální obal výrobku byl poškozen a prodávajícím velmi chatrně zalepen. I vzhledem k tomu, že i dle termínu objednání mohl prodávající předpokládat, že se jedná o zamýšlený vánoční dárek. je toto zcela nepřípustné, byť výrobek se zdá být v pořádku.

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den. Informoval jste o tom eshop ? Prosíme o zaslání fotek poškozeného obalu. To se nemůžete obrátit nejdřív na eshop ,než si tady stěžovat ? A co cena ? Ta byla OK ?
    Mohli jsme krabici vyměnit pokud jste nesouhlasil se stavem.Co je to chatrné balení ?

• Hra, kterou jsem sháněl, měli pouze tu
    • Nebojí se odeslat poškozené zboží
    • Dodací doba zboží, které měli údajně skladem, byla 5 prac. dní

Objednal jsem deskovou hru. Krabice přišla značně poškozená. Dost otlučené rohy nebyly to nejhorší. Podle toho, že na místě poškození se nacházel "takový ten čip proti krádežím", usuzuji, že nějaký pracovník měl za úkol je dát do zboží, vzal vysouvací nůž a při pokusu splnit úkol krabici výrazně pořezal. Vlastně ani nechápu, jak se to někomu mohlo takhle podařit, pokud to nebyl záměr. Na hru samotnou to nemá vliv a nestojí mi to za to řešit reklamaci, posílat zboží zpět, ještě když bych nejspíš čekal zase týden, než dodají náhradu. Pokud půjde zboží objednat jinde, objednám jinde.

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den.Je nám líto ,že jste byl s nákupem nespokojen. Škoda ,že se tuto skutečnost dozvídáme prostřednictvím Heureky . Že jste nekontaktoval nejřív nás .Výměnu jak píšte nechcete. Hru jsme měli jediní.Ležela zřejmě dýl na skladě a při přesouvání mohlo dojít k popsanému stavu.
    Kdyby jsme jí skladem něměli,tak by jste hru nedostal -byli jsme jediní kdo jí měl. Pokud Vám dodání spěchalo mohl jste tuto skutečnost uvézt u objednávky.
    MTelektro Folwarczný

Zboží mělo být skladem, zrušená objednávka z důvodu nedostupnosti produktu ze strany obchodu. Pak vysvětlování, že čekají na platbu, raději jsem objednávku stornoval.

Reakce obchodu MT elektro

Pán "zapoměl zaplatit objednávku cca 6 dnů jsme čekali". Poté jsme mu omylem odeslali místo zprávy o zrušení obj.z důvodu nezaplacení zprávu o nedostupnosti . Zhruba za hodinu jsme volali ,že produkt je dostupný v několika kusech, že jsme mu poslai špatné info No a pak čteme o sobě takový negativ.No co už ...

• Objednávku mi obchod zrušil

Bohužel mi obchod objednávku zrušil. Tento fakt se dá pochopit, ale vadí mi, že mi obchod poslal informací až po týdnu. Každý den jsem čekala, kdy se ozve kurýr a po týdnu obchod zruší objednávku z důvodu, že zboží není k dispozici. Čekala bych takovou informací obratem.

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den. K tomu není co dodat. Omlouváme se .
    MT elektro

zboží jsem obdržela, bohužel chybí část, které je nutná k jejímu použití, při komunikaci s obchodem mi bylo doporučeno, že mám věc poslat zpět, aby jí zkontrolovali, pak se vyjádří k chybějící části

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den. Ano poslat zpět a pokud by byl produkt dostupný,tak by jsme jej vyměnili v opačném případě vrátili peníze.
    To že něco chybí v krabici ,tak to jde z výroby. Obchod přece nepřepočítává každý obsah :-)

Podvodnici

Reakce obchodu MT elektro

To by chtělo něco napsat ,nebo podat trestní oznámení na nás. Toto si vyprošujeme.
    MTelektro

• Má to byť nová baterka, ale musím ju dobíjať aj 2* za deň. Ako to mám reklamovať???

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den. Pošlete na reklamaci ? Jak obchod může ovlivnit kvalitu produktu ? Nejsme výrobci .