Nabizej zbozi ktere ani nemaji nakopat je doprdele

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den.Podle reakce jste zřejmě fotbalista. Je normální ,že se něco přestane vyrábět ,nebo se něco doprodá. Určitě jsme se omluvili,ale ještě jednou. Vážený zákazníku,omlouváme se za případné komplikace způsobené nedodáním zboží.

• Zboží jsem stále neobdržel,je to už 14 dní

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den. Děkujeme za reakci. V systému jsme si dohledal že se jednalo o baterii na Prestigio ,kterou nikdov ČR nenabízí. V době objednávky jsme na eshopu měli uvedeno dostupné do 10dnů. Dodali jsme ihned po naskladnění po 21dnech. Omlouváme se za čekání a věříme, že se na Nás v budoucnu obrátíte.
    Mtelektro Folwarczný

Pracovníci obchodu se mnou po mailu komunikovali do doby nákupu zařízení. Po nákupu na vzniklé problémy již nereagovali. Po telefonickém hovoru mi bylo přislíbeno, že problém bude řešen urgentně. Volal jsem dvakrát, po třetí (třetí den) mi již telefon nikdo nebral a odpověď mailem jsem neobdržel žádnou.
    Možná to byla špatná souhra náhod, ale dva týdny bez odpovědi mi přijde hodně.

Arogantní a nelidské chování ze strany prodejce přesto, že objednávku zrušili. Zboží dlouhou dobu vystavovali s informací, že je skladem, i když skladem nebylo.

Reakce obchodu MT elektro

Anonym "no comment" Jak se můžeme k pomluvám vyjádřit,když nevíme o co jde a o koho ! Spousta našich zákazníků spokojena je a o to nám jde.

• zboží nedošlo

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den. O jakou objednávku se jednalo ? A protože to píše anonym ,tak nemůže dále tuto zprávu vyhodnotit.
    MTelektro

• Obchod nabizi produkty,kterymy bohuzel nedisponuje a ani se nenamahao tom informovat

Můžete být konkrétní ? MTelektro

• Tvrdí, že je zboží skladem, pak objednávku zruší pro jeho nedostupnost

Nesolidní

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den.Někdy se stane ,že už produkt prostě není a nedá se doobjednat. Se zrušením Vám přišla i omluva. Tím pádem jste ihned věděla ,že můžete objednat jinde, ne ?

• kašlou na zákazníky

Nedoporučuji při objednání zboží se 4 dny nic nedělo tak sem volal co se děje a proč mi zásilka nedorazila do 24 hodin jak slibují a bylo mi řečeno že jsou nemocní ani se mě neobtěžovali kontaktovat s tou to skutečností absolutně nedoporučuji.

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den.Omlouváme se velice ,že jsme jednou za rok marod. Deklarujeme dodání od odeslání do 24h.Koupil jste nejlevněji (podle ceny) a čekání 4 dni pro vás znamenaji nedoporučuji.
    Co se dá dělat.
    MTelektro

• Zadna komunikace po objednani zbozi.

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den.Nepřišly Vám emaily o tom ,že jsme objednávku přijali a pak ,že jsme jí odeslali ?? Chtěl jste si s námi telefonovat ? Příště to napište do poznámek k objednávce.Ochotně a rádi zavoláme.MTelektro

• asi delší dodací lhůty

není co hodnotit když nemám zboží

• Dorazila jiná knihanež byla zaplacena omluva následovala až pomém skoro vynucení.Knihu jsem poslala zpět , slíbené poštovné nevrátily, takže jsem platila poštovné 2x za jejich chybu. Nedoporučuji a za mě již nikdy . Nesilidní jednání

• Objednane zbozi i po trech tydnech porad nikde, na email zadna reakce, dovolat se memozne pokud vam to rovnou nepolozi. Ani se mi to vice nechce rozepisovat, jak jsem znechucena.

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den .O co se jedná ?Dovolat se je nemožné ? Pokládání telefonu ? Napište email na [email protected] nebo volejte majiteli 608 256 662 .Pořešíme to pokládání telefonu a to že není vyřešen Vaše objednávka 14dnů jak píšete.V administraci ale nevidím žádnou nevyřízenou objednávku z 17.11.Pokud se nejmenujete jinak !!
    Folwarczný

• Totální selhání v komunikaci!!!

Zboží pošlou pak Vám volají že zboží nemám vybírat že asi není od jejich společnosti. Pak opět volají jak jsem spokojen se zbožím. Pak opět telefonát že posílají nové zboží že posílají nový balíček a pak Vám volají znova že mám vybrat tu původní objednávku. Objednávku jsem celou stornoval emailem a na ten mi bylo odpovězeno cituji: Nám to nevadí to lego co jste si objednal už je stejně dražší a to co jste stornoval bylo levnější!!! Podepsal se mi pd email nějaký Marek. Asi prodavač! Takže totální chaoz a zmatek!!!! Nedoporučuji!!!!

Reakce obchodu MT elektro

Pán udělal objednávku a tu chtěl odeslat až za 14 dní.V předvánočním shonu jsme objednávku omylem odeslali.
    Toť vše .O nic nešlo ,jen o komunikaci. Každý se splate navíc když objednávka leží na expedici a čeká 14 dní...prostě se stalo.Pak jí stejně ani nepřevzal a zrušil.A jestli nás chtěl potrestat za náš omyl ,tak nepřevzal zásilku.
    Folwarczný

• cena zboží, které jsem si vybrala na Heureka.cz
    • špatná komunikace lidí - nepříjemná!!!

Pokud si budete objednávat zboží s rozesláním přepravní společnosti, tak asi ok.
    Ale když si vyberete osobní vyzvednutí, tak si toho nevšimnou a chystají na odeslání a prý si lidi pletou zda chtějí vyzvednout osobně či odeslat.
    A pak vám tam řeknou, že zboží k odběru bude mezi 10-11h. A když si raději volám něco kolem 10h, tak vám hodně nepříjemně sdělí, že vám říkali, že se ozvou v 11h. (měl vyzvednout známý, který měl cestu do Ostravy, tak si zajížděl do Havířova - proto jsem ověřovala zda je zboží už na prodejně). A po ověření mi do 5min.přijde email, že si to mohu vyzvednout.

Objednal jsem baterii do mobilu, která měla být na skladě.Je to 11 dní,zboží nikde a ani nevím jestli vůbec přijde.

Reakce obchodu MT elektro

Tak napište nám a zeptejte se .Tady to nevyřešíte. Pokud se jedná o zn.Prestigio ,tak to bohužel máte pravdu, že je obtížné toto příslušenství vůbec sehnat. Ale pak nechápu, za co jsme dostali 40% ?!

• nesolidní obchod

nedoporucuji

Reakce obchodu MT elektro

O co se jedná ? Prosím podepsat !

• nízká cena
    • špatné balení
    • krátká expirace kosmetiky

Kupovala jsem jako dárek stavebnici Lego. Přišlo zabalené pouze v fólii, krabice byla poškozena.
    Dále jsem objednávala krém - byl již otevřený (porušena ochranná fólie na kelímku), expirace je v listopadu 2016, krém byl objednaný na konci září 2016. Nebylo na to žádné upozornění.
    Již bych v tomto obchodě nenakoupila.

Reakce obchodu MT elektro

Poprosím o foto balení Lega .Bylo baleno v kartonu a pak streč.folie.Expirace krému byla v pořádku .Udělali jsme speciálně o hodně nižší cenu na tento kus.Folie na kelímku.Na krém se chtěl podívat zák.z našeho kamenného obchodu.Tak jsme mu jej rozbalili a následně prodali.Dnes ten samý krém je u nás dráž.V tomto případě zákazníkovi doporučujeme kamenný obchod.

• Ceny u nektereho zbozi
    • Spatne zabalene, krabice byly vsechny promackle.

Nakupovat opatrne, jestli si nechate poslat postou. 3 krabice s Legem byly pouze omotany stahovaci paskou, takze prisly promackle.

Reakce obchodu MT elektro

Poprosím o kontakt zákazníka na náš eshop. Zákazník kecá.Vždy jsou v kartonovem obalu.Anonym...

• Cena zboží.
    • Špatný systém objednávek. Posílá jim špatné informace sám od sebe.

Určitě nedoporučuji zde nakupovat. Zboží dorazilo nakonec, ale poškozené. Bylo špatně zabalené a krabice výrobku byla poškozená, roztrhlá a pomačkaná. Jako dárek nepoužitelná. Systém odeslal 2x email, že je zboží na cestě s neexistujícím číslem PPL.Po urgenci, že nic nedošlo byl slib, že se dá zboží na expedici, ale špatně řečeno. PPL ten den už tam byla, tedy to neznamenalo že to odejde. Tedy opět urgence a vysvětlení, pak nakonec dorazilo. No lepší si asi připlatit a koupit jinde. Nejhorší nákup na netu zatím.

Reakce obchodu MT elektro

Snad si to rozmyslíte .Budeme se těšit.