ZBOŽÍ NEODPOVÍDALO

• Dobrá komunikace a krátká dodací doba
    • Šaty odpovídající fotografiím, příjemný materíál, velikosti odpovídají

Výborná komunikace se zákazníkem, rychlost dodání zboží.

• neuvěřitelný výběr
    • spousta barevných provedení

V korzetu jsem našla zapomenutý špendlík,... ale to vem čert, jsme jenom lidi, víc mě mrzí to, že krajka na šatech (plesové šaty bez ramínek) nebyla na místech, na kterých ji máte vyobrazenou na fotografiích. Úplně to změnilo vzhled šatů a už nejsou tak pěkné. Bohužel jsem šaty potřebovala hned a neměla jsem tedy šanci vyměnit je za jiné.

• Skvělá spolupráce, rychlost dodání, spolehlivá firma.

• Velká vstřícnost a rychlé jednání při výměně zboží.

Super, na vsem jsme se domluvili, i kdyz jsem mela nestandardni pozadavek.

• Saty prisly roztrhnute a spinave ( uz nekdo nosil) byla na nich cedulka s cenou 2500 me bylo prodano za 6000 . Obohacuji se.

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, bohužel nám naše prodavačka neřekla, že šaty nám poškodila zákaznice při zkoušení na prodejně, a proto dala šaty do slevy a nepromítlo se na to na e-shopu

• Nevýhoda spočívá ve špatném střihu šatů, ne se zkušenostmi s obchodem.

• Rychle zhotoveni, velikost sedla perfektne.
    • Nadherne saty na jednu max. dve prilezitosti nacpane do igelitoveho sacku, dorazily zmackane.
    • Nutnost sem tam doopravit nedosite a nezacistene stehy.

Prodavajici by mel doresit kontrolu objedndneho zbozi k expedici a zvolit jine baleni zbozi.

kdyby mi zakoupene saty byly,tak v poradku,ale to je risk,to se stava.ale problem nastava ted,kdy jsem vratila saty a ony mi prisly zpet,protoze si je nikdo nevyzvedl,budu zadat vysvetleni a uhradu nakladu mnou s tim spojenych.

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, bohužel jste se nepodepsala, abychom situaci prověřili, ale s poštou máme domlouvené, že nám nemají poslat zpět jediný balíček a mají nám balíčky vydávat z P.O. boxu.

Byla jsem zcela spokojena,ochota ,rychlost ,vstřícnost,bohužel
    zvolena špatná velikost,ale to není vina obchodu.

• odpověď na dotaz obratem jak e-mailem, tak i přes telefon
    • ochota
    • přesně popsané míry šatů, takže jsem jednoduše odhadla, kterou velikost potřebuji, šaty mi pak dokonale padly

Velmi bych chtěla poděkovat panu Zezulovi za jeho ochotu a velkou pomoc při objednání a doručení šatů, které jsem si objednala na svatbu a termín dodání byl opravdu šibeniční. Díky dopravcům jsme určitě měli oba dva nervy na pochodu, ale vše se podařilo a šaty jsem na svatbu opravdu měla a všichni mi je opravdu moc a moc chválily. MOC A MOC DĚKUJI!!!!

• Kvalitní zpracování
    • Velice přijatelná cena
    • Vstřícné jednání

V květnu jsem objednala dle obrázku krásné svatební šaty. Dodání bylo sice delší, ale na to je zákazník upozorněn hned od začátku. Když šaty dorazily, byla jsem okouzlena, byly ještě mnohem krásnější než na obrázku. Bohužel mi ale vůbec neseděly, moje postava do nich prostě neměla vhodný tvar. S těžkým srdcem jsem je vracela. Komunikace s panem Zezulou byla vynikající, peníze mi do týdne přišly zpět na účet. Mohu jedině doporučit.

• šaty přišli roztrhlé a odbítě ušitě

Vřele doporučuji!

• Zajímavé modely
    • přijatelné ceny
    • možnost vrácení zboží
    • Dodání zboží v plastovém sáčku
    • Zmačkané šaty

Nákup z pohodlí domova, zajímavé modely, přesný popis velikostí, možnost výměny zboží nebo vrácení peněz.
    Doporučila bych obchod ostatním s varováním že obdrží zboží hodně pomačkané a nevhodně balené v plastovém sáčku, pro mě dost smutné

• Úžasná a milá komunikace s majitelem (?)

• Výborná komunikácia, kvalitný tovar, rýchle vybavenie
    • nemá

Bola som naozaj opakovane veľmi spokojná